Wybór do administracji
#1
Witam, chciałabym przedstawić moją propozycję o moderatora serwera. Dlaczego? Myślę, że nadawałabym się do tej roli, starałabym się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i nie zawieść graczy, że zrobiłam coś niesłusznie. Chciałabym, aby graczom grało się najlepiej bez żadnych dram, kłótni o byle co. Chciałabym pomóc dla Boczka i Tailsa, bo czasami gdy ich nie ma dzieją się różne konflikty. Gram kilka razy w ciagu dnia na serwerach ; prison, pistolety, mini gry, chowany i rzadko na Classicu. Wiem, że niektórym mój pomysł się nie spodoba, bo sama rozrabiałam, ale można zawsze spróbować. Cichusek, sam zadecydujesz co zrobisz. Pozdrawiam.

[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#2
Oooo tak, Kenvi na modaa!
#3
Dawej Kenviii na moda auuuu Big Grin Marzę o tym Big Grin
#4
Dobra oczy mnie jeszcze bola bo dopiero wstalem xD , Kenviś na moderatora , przynajmniej zasluguje na szanse ;p
#5
Raczej powinien zadecydować o tym Cichusek, pisząc ten post zmniejszyłaś sobie szanse na dostanie moda.
Siemka 
#6
Z tym pisaniem podań o bycie moderatorem to taki haczyk jest - dla właściciela to jest narzucanie się, jeśli on nie prosi o dodatkowych moderatorów. Czy więcej muszę wyjaśniać?

Niedostępny
#7
Kenvi na moderatora ;p
#8
jestem za tym w końcu wprowadzi porządek w grze.
Niedostępny
#9
Ja myślę że wystarczająco jest moderatorów na serwerze
Niedostępny
#10
Nie no bez przesady z jakimiś R'kami na moderatorów.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości