Złodziej
#21
Jakbys mial dowody to by został ukarany, brak dowodó, dodałeś go, czyli w skrócie pewnie "wszystko" straciłes
#22
(01-20-2019, 12:50)Qopara napisał(a): Jakbys mial dowody to by został ukarany, brak dowodó, dodałeś go, czyli w skrócie pewnie "wszystko" straciłes
Jak mam mieć na to dowody jak byłem na surowcowej?
#23
no i sam sobie to wyjasniłes xd
#24
(01-20-2019, 12:48)_MW_I_K_ napisał(a): To nie możesz sprawdzić czatu ani nic ?

Czyli poprostu okradł mnie i nie poniesie za to konsekwencji a ja nic nie będe miał i straciłem wszystko XD?

Cichusek moze sprawdzic logi publicznego czatu, ale nie wiem czy cos to da. ja sam nic nie moge zrobic.
#25
No właśnie
#26
(01-20-2019, 12:51)Boczek napisał(a):
(01-20-2019, 12:48)_MW_I_K_ napisał(a): To nie możesz sprawdzić czatu ani nic ?

Czyli poprostu okradł mnie i nie poniesie za to konsekwencji a ja nic nie będe miał i straciłem wszystko XD?

Cichusek moze sprawdzic logi publicznego czatu, ale nie wiem czy cos to da. ja sam nic nie moge zrobic.

ale prawdopodobnie to było na msg pisane że on mnie okradł

Jak może na msg to niech to sprawdzi

I czy te itemy zostaną mi oddane czy nie?
#27
Jak chłopie nie masz nic na nich, oni nie sprawdzą czatu prywatnego,bo nie mają jak, nie wymyślaj bajek, graj dalej i tyle, temat do zamknięcia Wink
#28
Boczek to prosze o usunięcie mojego konta tak za 20 minut i tak grałem na cheatach albo perma czy cos tylko jeszcze event jakis zrobie

Dobra już możesz mnie zbanować nick _MW_I_K_POWRACA i konto na forum też możesz usunąć

Dobra już możesz mnie zbanować nick _MW_I_K_POWRACA i konto na forum też możesz usunąć

Dobra już możesz mnie zbanować nick _MW_I_K_POWRACA i konto na forum też możesz usunąć

Przyznaje się że cheatowałem przez te 5 lat przez które tu grałem ;c

Przyznaje się że cheatowałem przez te 5 lat przez które tu grałem ;c
#29
Na kij odchodzisz ;d graj dalej,a nie ;d
#30
(01-20-2019, 13:29)opaa38 napisał(a): Na kij odchodzisz ;d graj dalej,a nie ;d
nic mi nie zostało nie ma po co grać


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości