Złodziej
#1
Twój nick: _MW_I_K_POWRACA
Nick oskarżonego: Lutyn
Opis sytuacji: Dodałem lutyna do swojej działki i on był jedynym dodanym do mojej działki poszedłem sobie na surowcową wróciłem po 10 minutach i zniknęły mi 3 beacony 2 czaszki mrocznego szkieleta i około 2 staki blok diax + lutyn usunał mnie ze swojej działki akurat wtedy gdy mnie okradł nie mam dowodów bo stało się to jak mnie nie było na działce wział to pod moją nie obecnośc stało się to w godzinach tak około 12:05 prawdopodobnie pomagali mu KISIEL9 i beniutki bo chronią go że to niby nie on prosze ich też sprawdzić czy nie mają moich rzeczy i prosze o zwrot jeszcze chamsko kłamie że jest uczciwy i niewie nawet o co chodzi XDD okradziana działka 0;999 wiem ze lutyn przed kradzieżą miał jakoś poniżej 100k bo pisał mi na msg
Dowód/Screen: NIE MA :C
#2
Nie dziwie się,ze ma skoro mu tyle dałem zarobić Big Grin pozdrawiam Perfritor

To sobie kupił, proste
#3
Dodajesz na swoją odpowiedzialność
Niedostępny
#4
A po drugie dodajesz na własną odpowiedzialność,skoro coś ukradł to masz nauczkę,ze mu się nie ufa i tyle ;d
#5
(01-20-2019, 12:24)KSL9 napisał(a): Dodajesz na swoją odpowiedzialność
Zobaczymy zapis z gierki powinien być Smile
#6
Powtórzę dodaje się na swoją odpowiedzialność
Niedostępny
#7
(01-20-2019, 12:26)KSL9 napisał(a): Powtórzę dodaje się na swoją odpowiedzialność
powtórze nie broni się złodzieja
#8
Nie bronie tylko wiele razy pomocnicy admina i Cichusek pisali że dodaje się na swoją odpowiedzialność.
Niedostępny
#9
no dobra zobaczymy zapis z gierki
#10
Ej EJ mnie w to nie mieszaj.Ja mg tylko powiedziec od siebie ze Lutyn kupywał dzis u mnie 2 Beacony co z reszta sam widziales bo ty tez chciales kupic odemnie ale przyzydziles 1k$ xd.
dowodów tez na to nie mam tak samo jak ty zresztą xd.
wiec twoj watek nie ma sensu,Sleep
Aha no i jak to sie mowi Dodajesz na własną odpowiedzialnosc Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości