Złodziej
#11
zresztą nie wymyslał bym sobie nie stworzonych rzeczy XD

(01-20-2019, 12:30)beniutki napisał(a): Ej EJ mnie w to nie mieszaj.Ja mg tylko powiedziec od siebie ze Lutyn kupywał dzis u mnie 2 Beacony co z reszta sam widziales bo ty tez chciales kupic odemnie ale przyzydziles 1k$ xd.
dowodów tez na to nie mam tak samo jak ty zresztą xd.
wiec twoj watek nie ma sensu,Sleep
chronisz go to możesz być w to zamieszany razem z nimi zreszta ja mówie kto może mieć te itemy
#12
Mnie i beniutki masz w to nie mieszac
Niedostępny
#13
No ja nie wiem, Lutyn pewnie miał jakieś tam diamenty i latarnie też miał, główki z tego co pamiętam też, raczej nie ma możliwości sprawdzenia więc..
#14
(01-20-2019, 12:36)Qopara napisał(a): No ja nie wiem, Lutyn pewnie miał jakieś tam diamenty i latarnie też miał, główki z tego co pamiętam też, raczej nie ma możliwości sprawdzenia więc..
nic nie miał przed tym miał tylko 1 albo 2 latarnie bo wydał wszystko na dom
#15
Miał latarnie, główki też miał na działeczce
#16
(01-20-2019, 12:39)Qopara napisał(a): Miał latarnie, główki też miał na działeczce
XDD nie miał nic bo mi sprzedał 2 główki i 3 latarnie ktore potem mi ukradł a hajs wydal na domek na działce 0;1000

Niewiem czemu bym miał sobie to zmyślać XD
#17
Nie masz dowodów, DODAJESZ NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, to są itemy który każdy gracz może mieć, więc jak ich sprawdzić czy je mają? Skoro każdy może je kupić/ zdobyć. Nawet jeśli wziął to twoja wina bo go dodałeś sorry
#18
Ale typie jak dodaje na własną odpowiedzialnośc jest takie coś jak zapis z gierki i tam dajesz na którą godzine chcesz zobaczyć i jaki gracz i co on robił w danej godzinie ci pokazuje
#19
u nas zapisuja sie tylko logi logowania. nie ma mozliwosci sprawdzenia kto Cie okradl. wlasnie dlatego dodaje sie na wlasna odpowiedzialnosc.
#20
(01-20-2019, 12:47)Boczek napisał(a): u nas zapisuja sie tylko logi logowania. nie ma mozliwosci sprawdzenia kto Cie okradl. wlasnie dlatego dodaje sie na wlasna odpowiedzialnosc.
To nie możesz sprawdzić czatu ani nic ?

Czyli poprostu okradł mnie i nie poniesie za to konsekwencji a ja nic nie będe miał i straciłem wszystko XD?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości