Skarga na administracje/moderacje
#11
Też cię nie obrażam, to miłe zdrobnienie Smile mam nowe konto, gdyż kiedyś nie byłem miłym graczem i chce zacząć od nowa i myślę że nikt z tym nie ma problemu. Skoro lamentuję wskaż mi mój cytat. Z tego co widzę nie dostałem mute'a, bo u w a g a nie było mnie na serwerze, sprzątałem pokój na przyjazd dziewczyny, a ty albo przestań zmyślać albo zacznij poprawnie wyrażać swoje myśli przelewając je na "papier".

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#12
z twojej klawiatury jako pierwsze padly slowa kto jeszcze dostal muta... fajnie sprzatales pokoj Big Grin chyba nie musimy tu prosic o logi badz pytac innych graczy jak bylo w rzeczywistosci by cokolwiek sobie udowadniac... dla mnie nie mile jest wttykanie komus czyjegos zycia nie znajac go wcale i raczej nie jest to zadnym zdrobnieniem a proba prowokacji wybacz kartke i bzdury bardziej Sie przydadza Tobie co do multikonta moze i Sie myle faktycznie nie przygladam Sie sprawie co jedyne ale stare konto Sie wyrejstrowuje poki co to dalej mulciak

chyba dalsza kompromitacja jest zbedna jest wczesnie rano i ide do pracy chcialbym jeszcze porozmawiac o tym ciekawym temacie jednak nie mam na to czasu
#13
Co ty piszesz w ogóle, skąd mam wiedzieć kto mute'a dostał? I gdzie wymieniałem kto miał?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#14
to tylko internet zaraz zostanie zapomniany szkoda mojego czasu na interpunkcje oraz polskie znaki tak wyglada to schludnie ale wystarczy umiec czytac ze zrozumieniem oraz pamietac co samemu Sie pisze i slowa przestaja byc dwuznaczne chyba ze na sile wcisnkanie kitu to hobby...
tak faktycznie brak mojej interpunkcji jest ciezkim dla Ciebie orzeszkiem do zgryzienia cytuje "kto jeszcze dostal muta? "

dla sprostowania sprawy to na pewno nie chcesz tej kartki i czegos na koncentracje ? bo widze chcesz jak ja zaslynac z minecrafta o burzliwej dramie :V to wez chociaz dla Siebie teraz ten pokoj ogarnij i nie udawaj ze ty nic nie wiesz. wybacz kolego ale klucic Sie o 20 minut muta i siac plotki ze administracja jest stronnicza bo ktos nie byl wulgarny jak ty

kontynuujac ten zacny temat juz pisalem moge zostac zmutowany/zbanowany za nie wiem co bo szczerze mam troche wiecej moralnosci i wycierpie kare patrzac gdzie ja popelnilem blad a nie wskazywac palcem na Ciebie z pytaniem: a on?

polecam rowniez myslenie przestrzenne i pozahoryzontalne moglem powtorzyc ale mialem na mysli zwyczajnie przeklnac i zmutowac Sie na 10 minut widzisz nie ktorym ten czat naprawde wisi

na tym koncze ta zenue z drama jesli chodzi o mnie
#15
Kłócić*
Tej, a ty nicki rozróżniasz czy o co ci chodzi?
To podpada pod schizofrenie paranoidalną skoro widzisz, że ja kogoś o coś oskarżam

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#16
to moze napisze, co o tym mysle:
najlepiej to sie powyzywac i pozniej miec pretensje, ze zostalo sie wyciszonym.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości