Skarga na administracje/moderacje
#1
Moj nick: Danko69
Nick oskarzonego: _Boczek
Wpadl podczas naszej cudownej slownej zabawy i nas wszystkich powyciszal, po za ZiiZem. Jezeli chcesz wprowadzac porzadek to rob to konsekwentnie, a nie kolesiostwo na serwerze. Kolezkow tez sie mutuje. Pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    nie chce mi sie screenowac wszystkiego co pisal ziiz bo nie o to chodzi. Ale widac ze mial „szczescie” chlopaczyna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#2
screena otrzymalem na snapchacie. przeczytalem to co rzucilo sie w oczy i wyciagnalem konsekwencje. musialem przeoczyc wiadomosci ZiiiZ'a lub w ogole nie bylo ich na zdjeciu. nie mam juz dostepu do tych dowodow, wiec tak jak juz napisalem - ZiiiZ mial szczescie.
#3
Ale nieładnie xD przecież nawet pisał, że może powtórzyć xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#4
Byles na serwerze jeszcze przez jakis czas i pisales z ziizem. Trudno bylo sie na czacie cofnac o kilka zdan? Zaloze sie ze jak by sie powtorzyl to i tak bys nic nie zrobil. On jawnie mowi o tym ze administracja mu nic nie robi. Moze czas zakonczyc te uklady, albo przynajmniej zachowac pozory co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#5
sam Sie zmutowalem przed waszymi mutami na dobitke drugi raz po nie ma potrzeby ingerowac w ZiiiZ'a Tongue jesli ma byc trzecia kara oki odbebnie swoje takie prawo natury
sami wiecie ze sam lubie przeklnac by uwolnic Sie od fejmu i dla mnie wrecz to ulga

Edit //
zeby za 70 000 000.00 dostawac godzine muta rozumiem ze kropka ale z 00 nie ma takiej domeny tu propozycja o usuniecie tego z skryptu na chat nie wiem czemu i za co to mutuje
#6
[Obrazek: ddd87834aaeff985db9f4f7d8ada8925.jpg]
Kazdy to robi, tym bardziej ze na serwerze bylo tylko 5 osob ktore wspolnie sie „bawilo”
Ale tak czy siak. Jawne uklady z adminami i ich poblazliwosc nie powinny byc dopuszczane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#7
Ten gościu wyżej niech nie robi z siebie jakiejś gwiazdy bo nawet nie wiem kim on jest a ma się za gita

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#8
no jawnie dostaliscie po 10 minut cieszcie Sie zamiast ryczec ze nie 30 lub ban na godzine propo sam bylem zmutowany 2x z rzedu po unmucie wiec interwencja nic nie zmienia i przestancie naprawde bo to zadne uklady moge dostac nawet godzine kary albo bana tydzien i wam ulzy? ja swoje odbebnie a wy zostajecie konfidentami na zawsze tak nawet toiru dzis mnie nie musial mutowac za moja wlasna prosba <spamilem ciezko mi bylo ogarnac smiech> bo sam to zrobilem nie ktorzy potrafia wiedziec czym jest uczciwosc wy najwyrazniej robicie dramy o 10 minut muta...

P.S. jak Sie gra 6 lat to Sie gra 6 lat a nie kilka miesiecy z kilkuletnia przerwa bo to ogromna roznica dlatego widze slaba znajomosc graczy ktorzy graja czas mija a swiat Sie nie kreci wokol was

- pozdrawiam i boczku wez daj mi z godzine bana czy dzien nie wiem ile tam mi Sie nalezy za te wykroczenia bez dowodow... niech im ulzy bo chyba mlodzi jeszcze sa... przy okazji prosze o bana za multikonto dla davko69 bo co za czym idzie dominator to jedno i to samo konto ktore jest obecnie zbanowane za wulgarnosc...

Edit //

sumujac kovciu i dominator troche zenada skladac za takie cos skargi ;/ i zwyczajnie nabijac posty
#9
Dzbanuszku, nie graj gita, bo my tu graliśmy jak były tylko wyspy w powietrzu i ja żadnej skargi nie składam. Widzisz tam gdzieś mój nick? Nie, bo mnie na serwerze nie było i nie dopowiadaj sobie, bo niepotrzebnie ferment siejesz.
Forum jest od tego żeby pisać, w ja wyraziłem tylko swoją opinię: „nieladnie xD”, bo też nie przepadam za kolesiostwem. I nie rób z siebie celebryty, bo z nieczego innego nie słyniesz oprócz Minecrafta ( o il serio ktoś cię kojarzy).

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
#10
po 1 nie obrazam Cie za co juz powinien poleciec ban na forum po 2 nie robie mulciakow po 3 nie, chyba jasno widnieje ten lamet o 20 minut muta i ze ziiiz nie dostal muta bo byl zmutowany <no zenada po prostu> wiec po 4 to ze znam admina kazdy go zna wystarczy grac na serwerze... to raczej nie dowodzi tego ze przyznaje Sie tutaj jawnie do wulgarnosci co zostalo przeoczone i nie nazywam tego "kolesiostwem"

Skoro od tego jest forum nie rozumiem czego nie uznajesz w wyrazaniu mojej opini ja z twoja Sie zapoznalem...

btw wyrazenie opini z lekko naciagnieta cenzura nie jest waszym przypadkiem obrazania i wulgaryzmu nie rozumiem czym dla boczka jest moje szczescie skoro niczego Sie nie dopatrzyl <nie zakladam ze nie bylo bledu kazdy takowe popelnia jestesmy ludzmi> a wasze zadanie kary za brak wykroczenia to ze bylem z wami w dialogu nie oznacza ze obrzucalem Sie tak jak wy miesem Tongue

screen ze nikt mnie nie zmieni niczego nie dowodzi wiec nie zmienisz mnie Dominator ale jak Ci nie szkoda czasu probuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości