Prośba
#1
Witam zwracam się z prośbą o odbanowanie gracza hubplaygames ten napis na działce chciał usunąć ale akurat w ten dzień dostał perma pisze to od serca ponieważ darze tego gracza ogromnym szacunkiem
#2
Nie .
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Hub ma bana perma czy na kilka dni?
#4
Czm nie jego wina niemiał czasu na wyburzenie dnia kiedy chciał to zrobić otrzymał perma..
#5
Lutyn jestem za odbanowaniem huba jesli chciał to usunac, ale ma perma czy na kilka dni?
\
#6
Bo miał na to, nie wiem może z tydzień? Jak o tym ktoś coś pisał, to wziął to i olał. Nie będzie UB.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
permm

a szkoła nauka itp nie dziwie się jak tyle sprawdzianow ma zadan...myślisz że miał czas ??
#8
No myślę że miał, skoro go często widywałem...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
czy on wgl miał perma kiedyś ??? żałuje tego gral na serwie od początku chyba tyle czasu na gre poszlo na marne ta taki jesteś tails?
#10
(01-08-2019, 20:00)LutynPL napisał(a): czy on wgl miał perma kiedyś ??? żałuje tego gral na serwie od początku chyba tyle czasu na gre poszlo na marne ta taki jesteś tails?

No. Okrutny jestem, co nie?

Ja tu mam coś takiego, polecam poczytać co tam wtedy napisałem: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38453
Nie wiem, coś nie jasno napisałem czy jak? Kolejny ban będzie permem.

Myślisz że ja nie wiem, jaki on jest? Był dla mnie przez cały czas wredny (nie tylko dla mnie, dla wielu innych graczy) jak był pomocnikiem, jak obydwaj byliśmy pomocnikami, jak już ja tylko byłem pomocnikiem i jak doszedł do nas Boczek. Każda moja próba złagodzenia sytuacji zawsze kończyła się fiaskiem. Także dlaczego miałbym dawać mu UB po tygodniu i trochę, skoro jego zachowanie w stosunku do administracji jest karygodne, miał powyżej 25 banów i wiadome jest że się nie zmieni. I co to za argument "grał od początku tyle czasu na gre poszlo"? A to nie jest tak że to ile ktoś ma serwerze nie ma wpływu na to jak tego kogoś karamy? Może jak on był pomocnikiem, to faktycznie wtedy miało znaczenie, jak także to czy tego kogoś lubi czy nie...

Nie ma mowy o UB, kiedyś ten moment musiał nadejść. Podziękujmy mu już na dobre.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości