Multikonto???
#1
Ostatnio dostałem bana za tabliczki na dzialce, a teraz za multikonto??? Przeciez Mikimiks to moj brat cioteczny tak samo jak isia145, siostra. Zglaszalem to cichuskowi daaaawno temu I moze dlatego mamy bana. Pozdrawiam serdecznie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Nie używaj metody manipulacji zwanej gaslightingiem, chcesz wymusić od administracji wyszukanie dowodu na Twoją niewinność za Ciebie - zrób to samemu proszę, dziękuję z góry.

Niedostępny
#3
I siostra... Kiedyś był u mnie zgłaszany "brat". I żeby było jasne: wiem że kłamiesz, bo po pierwsze jesteś prowokator, po drugie ani ja ani Boczek nie mieliśmy zgłaszanego ani "brata ciotecznego", ani tej "siostry" po trzecie ten "brat cioteczny" pojawił się jak ty grałeś i na może 2-3 minuty po czwarte to jest bardzo proste napisać że było zgłaszane bardzo dawno to jest taka bezpieczna odpowiedz, bo kto może pamiętać te dawne dzieje...

Wasz dość, oszczędź wstydu ~Wayneern

I jeszcze dodam od siebie tyle że kolejny twój ban nie ważne za co, będzie permem. Już wystarczy tego wszystkiego, takiego zachowania, a ilości banów już nawet nie zlicze...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości