Sky-Land
#1
Widze ze moderatorek w formie dostalem bana na miesiac za napisanie postu w ktorym odwazyłem sie napisac to żeby mial honor i sie ogarnal o ja stary niedobry zwyrodnialec
Rzecz jasna powodu bana nie mialem wpisanego no po co na co komu powód dla którego został zbanowany no na co to komu to potrzebne...
I tak od razu uprzedze ze bede niemily a dlaczego? W poprzednim watku staralem sie byc kulturalny to mnie zlano cieplym moczem i zbanowano wiec nie widze powodu dla ktorego teraz mam byc.

Juz mi sie nie chce pisac tego samego dlatego zapraszam do poczytania sobie tego watku https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38332 jak go ktos nie skasuje w tym momencie
Ale tak po banie patrze sobie na watki i znalazlem taki jeden ladny https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38428 gdzie mozna dowiedziec sie że ten pan zalazl za skore swoim brakiem umiejetnosci bycia moderatorm nie tylko mi
I w tym watku znalazlem takie cus
"Shota ma bana, bo od początku szukał problemu i próbował wywołać jakąś kłótnie. Po pierwszym warnie od Impressiona uznał, że nie nadaje się on do moderowania forum i zaczął swój spam wątkami z jednym argumentem: "mój warn był niesłuszny"."
no wiec moge to skomentowac tak:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po inaczej sie po prostu nie da tutaj jest tyle bzdur i klamst ze ja juz naprawde stracilem wiare ze cos sie na tym serwerze zmieni jak nawet pomocnicy nie wiedza co pisza
No to ten slynny warn ktorego to bzdura bo nigdy nie mialem XDDDD a tym bardziej ze cos o nim pisalem
2 watki wielki spam no bandyta jestem
A najlepsze jest jest to że odwolywanie sie albo skarga na moderatora to jest robienie klotni no jprld XD koles nie wiem co ty brales ale daj mi tego troche
Pokaz gdzie ja ten spam robilem ten jeden watek z skarga oraz watek w off-topic ktory oczywiscie zostal usuniety bo tak?
Nawet jakby ten warn istnial to nie dotkenlo by mnie to jakos ale ja mysle ze według was to bedzie dobrze jak on bedzie mi pluł na twarz a ja bede mowil ze deszcz pada, on nie ma dla mnie szacunku wiec dlaczego ja mam miec dla niego?

Ale dobra dalej
"On nie próbował się odwołać. Stwierdził, że rozpocznie walkę z Impresionem, dlatego, że on dał mu ostrzeżenie. Nie wiem za co je dostał wiec tutaj już nie będę się wypowiadał, ale na pewno nie dostał bana za próbę odwołania się. Poza tym po co odwoływać się od czegoś co nic Ci nie robi oprócz tego, że wisi sobie na panelu?"
Juz mi szkoda iksa i de na klawiaturze wiec to samo co na gorze

"Wolno się wypowiadać, właśnie to robimy, obaj."
Lubie to niby wolnosc slowa kazdy moze sie wypowiadac ale jak juz napisze cos nie przychylnego to ban i kary. Gdzie jest ta wolnosc slowa tak mowicie ze za argumenty bronienie sie nie ma kar a robicie zupelnie inaczej wy tak na serio?

"Oczywiscie, ze kazdy ma prawo sie odwolac, ale nie w taki sposob jak shotta"

No to powiedz mi czcigodny w jaki sposob mam sie odwolac o prosze powiedz mi bardzo chetnie sie do tego dostosuje moze wtedy nawet bana nie dostane za to ze walcze o swoje

"Wy wymyslacie i wmawiacie sobie, ze nadaje kary za nic."

Przeciez tak wlasnie jest odsylam do pierwszego linku

"Przy kazdym warnie i banie jest napisany powod"

ta: https://prnt.sc/ljnfw5

"wystarczy przeczytac ze zrozumieniem"

Kropka wyraza wiecej niz 1000 slow czyz nie?

"a jak sa jakies watpliwosci to zawsze mozna do mnie napisac w normalny, kulturalny sposob"

No i probowalem to zostalem wysmiany i zbanowany
Jeszcze cos?

"To, ze jestem moderatorem nie znaczy ze mam kazdego lubic"

No nie musi ale jak przenosi prywatne sprawy na bany i kary to juz gorzej

"ale nigdy nie nadalem zadnego bana/warna za nic"

Wayneern i ja np nie zgadzaja sie z tym

No to tyle co chcialem bo juz nie warto wiecej
Tylko taka apelacja dla wszystkich: skonczmy wszyscy kupowac vipy i tego typu dodatki jak wlasciciel zobaczy ze zyski zmalaly to moze sie zainteresuje co tu sie dzieje... Moich pieniedzy nikt juz tu nie zobaczy beznadziejny moderator zniszczyl cala radosc z gry chcesz to sobie znowu banuj tylko przyznasz mi racje ze za argumenty i odwolanie sie jest ban
Jakis IamAwesomeArcher fajnie porownał to wszystko do komuny no wladza absolutna a jak ktos pojawia sie co ma inne zdanie to po cichutku znika xd
I tak nie robi mi to roznicy bo odchodze bo to sie tu dzieje to jest dno oraz znalazlem inny serwer gdzie w administracji sa normalni ludzie a usuniecie tego watku nic nie da juz rozeslalem go do kogo trzeba i to nie pojdzie na marne to moje pisanko
Nie pozdrawiam
#2
Cieszę się (bez sarkazmu), że wymieniłeś mój nick, też czuję się jakoś z tym związany, bo samemu robiłem bóle pośladków o to. Dam Ci tylko poradę w takiej formie, żeby na cytat z "ich" strony odpowiadać kontrcytatem/argumentem, który zwyczajnie ten pierwszy cytat obala. Na przykład:
"a jak sa jakies watpliwosci to zawsze mozna do mnie napisac w normalny, kulturalny sposob"

No i probowalem to zostalem wysmiany i zbanowany

Mogłeś zaznaczyć, gdzie zostałeś wyśmiany, byłoby bardziej rzeczowo. Życzę Ci szczerego powodzenia walki pojedynkę z skostniałym systemem. Trzymam kciuki. Samemu niewiele już niestety tu wniosę do całości, ponieważ próbowałem i wcześniej, ale właściciel "konserwa" to cóż. Gra na czas aż się wyczerpiesz.

Niedostępny
#3
(11-23-2018, 20:58)Shotta napisał(a): Jakis IamAwesomeArcher fajnie porownał to wszystko do komuny no wladza absolutna a jak ktos pojawia sie co ma inne zdanie to po cichutku znika xd
I tak nie robi mi to roznicy bo odchodze bo to sie tu dzieje to jest dno oraz znalazlem inny serwer gdzie w administracji sa normalni ludzie a usuniecie tego watku nic nie da juz rozeslalem go do kogo trzeba i to nie pojdzie na marne to moje pisanko

..skoro i tak odchodzisz i nikt Cie tu sila nie utrzyma.. skoro moderator, ktory na serwer wchodzi srednio raz na 2 tygodnie zabija Ci przyjemnosc z GRY napisze Ci prawde..
WLASNIE TAK JEST - SKY-LAND.PL - DOMENA, SERWER, FORUM, NIEKTORE PLUGINY, POMYSLY.. SA WLASNOSCIA CICHUSKA I JEST ON TU IMPERATOREM NAD IMPERATORAMI, MOZE TU ROBIC CO CHCE, O ILE NIE LAMIE PRAWA RZECZYPOSPOLITEJ, A BANUJAC WSZYSTKICH TEGO NIE ROBI.
to, ze mozesz wypowiadac sie na tym forum jest jedynie jego laska wyplywajaca na ciebie z morza jego wladzy na skylandzie. Jesli chcesz na sile cos zmieniac na "jego podworku" wiedz. ze sie to nie uda. To on postawil Imresa na tym stanowisku, tak jak Bog postawil gory. Chcesz przestawiac gory?
#4
Nic nie robmy niech dalej dzieje sie zle bo tak xd

Super tok myslenia
#5
(11-23-2018, 21:43)Shotta napisał(a): Nic nie robmy niech dalej dzieje sie zle bo tak xd

Super tok myslenia

Wina mentalności Polaków tbh.

Mimo wszystko może przysiądźcie @Administracjo głęboko do tego problemu, żeby uniknąć awanturniczych sytuacji w przyszłości a nie łykać jeden po jednym za każdego w chusteczkę zbulwersowanego gracza.

Niedostępny
#6
(11-23-2018, 22:10)Iam napisał(a):
(11-23-2018, 21:43)Shotta napisał(a): Nic nie robmy niech dalej dzieje sie zle bo tak xd

Super tok myslenia

Wina mentalności Polaków tbh.

Mimo wszystko może przysiądźcie @Administracjo głęboko do tego problemu, żeby uniknąć awanturniczych sytuacji w przyszłości a nie łykać jeden po jednym za każdego w chusteczkę zbulwersowanego gracza.
Rewolucja iamowa [emoji848]
A tak serio to nic nie zmienisz chyba że przejmiesz domene [emoji28]


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#7
Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(11-24-2018, 16:19)HubPlayGames napisał(a): Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"

ty akurat to powinieneś mieć perma ;c...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#9
(11-24-2018, 21:37)Kaukazu napisał(a):
(11-24-2018, 16:19)HubPlayGames napisał(a): Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"

ty akurat to powinieneś mieć perma ;c...
Nic nowego ani odkrywczego

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#10
Zgadzam sie. On nie powinien być modem on się nie nadaje


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości