cichusku
#1
Prosze abys cos zrobil z moderatorem bo jest wredny faworyzuje i daje bany i warny za nic
#2
Na nie.
#3
I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

#4
(11-06-2018, 16:38)Jakubek992 napisał(a): I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

Dolaczam się
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(11-06-2018, 19:36)HubPlayGames napisał(a):
(11-06-2018, 16:38)Jakubek992 napisał(a): I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

Dolaczam się
Ja też

Wysłane z mojego SlimTab_7_3G_R przy użyciu Tapatalka
#6
zacznijmy od tego, ze to was bardziej boli to, ze usuwam minusy, niz mnie to, ze dostaje reputacje xDD

otrzymuje minusa o tresci:
Jakubek992 (26) - Ostatnio zaktualizowano Dzisiaj, 18:13 [Usuń punkt]

Negatywny (-1): usuwaj dalej

no to kurcze usuwam, co zrobisz jak nic nie zrobisz, wszystko dla uzyszkodnikow!!1!!!

a hubertowi nawet nie wiem o kij chodzi, jego minusik sobie sterczy, bo w sumie smiejemy sie z niego xd


jesli tak bardzo nie chcecie zebym byl moderatorem, to chociaz podajcie przyklad, jak ja kogos faworyzuje, bo nieraz nawet bronilem huba, ktorego nie lubie i nie pozwolilem, aby go obrazali. a no i JEDEN PRZYKLAD WARNA ZA NIC. macie 48h, potem poleca WARNY ZA.. nic rzucanie bezpodstawnych oskarzen


cytuje watek, zebyscie sobie postow nie edytowali:
(11-06-2018, 10:35)[email protected] napisał(a): Prosze abys cos zrobil z moderatorem bo jest wredny faworyzuje i daje bany i warny za nic

(11-06-2018, 16:38)Jakubek992 napisał(a): I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

(11-06-2018, 19:36)HubPlayGames napisał(a):
(11-06-2018, 16:38)Jakubek992 napisał(a): I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

Dolaczam się

(11-06-2018, 20:26)BeZZ_Nicku napisał(a):
(11-06-2018, 19:36)HubPlayGames napisał(a):
(11-06-2018, 16:38)Jakubek992 napisał(a): I usuwa wszystkie minusy, które mu nie leżą, hahaha, aż tak to boli?

Dolaczam się
Ja też

Wysłane z mojego SlimTab_7_3G_R przy użyciu Tapatalka
#7
Jak ciebie nie bola to po co kasujesz? po to zeby robic na zlosc

Przyklady a prosze
Shotta dostal bana za to ze napisal prawde bo ja widzialem tamtem watek nic zlego nie napisal nikogo nie obrazil ale ban musi byc bo tak
Huba faworyzujesz i nie klam bo jak zapytam czy to prawda to co pisza o nim na serwer i ja go nie obrazilem to ty mnie zaatakowales i mowiles jaki to ja jestem zly i go broniles i nie klam

prosze odejdz
#8
(11-06-2018, 20:58)[email protected] napisał(a): Jak ciebie nie bola to po co kasujesz? po to zeby robic na zlosc

Przyklady a prosze
Shotta dostal bana za to ze napisal prawde bo ja widzialem tamtem watek nic zlego nie napisal nikogo nie obrazil ale ban musi byc bo tak
Huba faworyzujesz i nie klam bo jak zapytam czy to prawda to co pisza o nim na serwer i ja go nie obrazilem to ty mnie zaatakowales i mowiles jaki to ja jestem zly i go broniles i nie klam

prosze odejdz

1) cichusek poparl moja decyzje odnosnie bana shotty
2) XDDDDD nigdy w zyciu nie faworyzowalem huberta
#9
1. Przeciez to chyba oczywiste ze wlasciciel poprze moderatora nie wazne czy slusznie postapil a bo ciekawe za co bana dostal moze powiesz wszystkim co?
2. Po co klamiesz przeciez wszyscy to widza ze faworyzujesz
#10
Puyan też usuwal sobie WSZYTSKIE minusy ¯\_(ツ)_/¯
Ja nie widzę sory
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości