Ucięte screeny.
#11
No więc tak: ucięte screeny to głównie problem osób które mają możliwość rozpatrywania skarg, więc nie żeby coś ale to nasz problem, graczy nie bardzo to dotyczy bo to nie oni się tym zajmują, więc tym bardziej nie wiem po co ten wątek powstał...
Jak ktoś zrobi taką skargę z uciętymi zdjęcie, to automatycznie zyskuje nasze zainteresowanie (w negatywnym dla niego znaczeniu). Ignorowanie takich wątków to bezsens. Jeżeli ktoś uważa że osoba która napisała skargę poucinała zdjęcia z tego powodu że ukrywa cheaty, to niech ma na uwadze że różne mogą być sytuację, bądź udowodni swoją rację. Więc będę je rozpatrywał, jak ktoś z tym przegnie to można pomyśleć o ignorowaniu go, bądź kary od moderatora forum.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Nie jedna okradziona osoba zaspamiła mi czat prośbsmi o pomoc bo nawet nie wie "gdzie jest forum tej gry i jak zgłaszać" A co dopiero wpadnie na pomysł najpierw przeczytać regulamin niż od razu zająć się pisaniem skargi. Myślę że takie ss ma po prostu mniejsze znaczenie ale ma. Macie coś na sumieniu że wam tak to przeszkadza? Im większe możliwości ss-ów tym lepiej dla was i może kiedyś wam się to odbije na dobre. No chyba że sami nie jesteście dobrzy. Big Grin
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości