Za krótki ban
#11
(06-21-2018, 08:15)keinettgaming napisał(a): no dostal bana i wiem za co ala ja jako kolega powinienem go obronic.

//Czyli keinett broni go tylko dlatego, że Hub jest jego kolegą (który nie broniłby go tak jak on jego) ~Impression
Bronisz go jako kolega? Super kolejny gościu, który nabija bezsensowne posty i chroni dawnego Pomocnika (Czyli Huba).
Siema Jestem Bambiczka.
#12
nie wiem kurde
to że Hubert tak traktował graczy to nie oznacza że ma zostać tak potraktowany. I na przykład powiedzmy że on dostanie tego perma, ale już inna osoba ma dostawać za to bana na 1 dzień bo Hubert to Hubert, a gracz to gracz? lul

Tails też by pewnie wolał, żeby miał perma, ale jako że hub jest teraz zwykłym graczem jak każdy inny to też go tak potraktował i do niego pretensji mieć nie można. ogólnie mi się wydaje że administracja nie powinna dzielić graczy na równych i rowniejszych tylko każdego karać tak samo

i nie pisze tu w obronie huba (szanujmy się), tylko tak żeby uświadomić że wasze próby wywalenia kogoś na siłę z serwera są dziwne
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#13
(06-21-2018, 09:46)CruQ napisał(a): nie wiem kurde
to że Hubert tak traktował graczy to nie oznacza że ma zostać tak potraktowany. I na przykład powiedzmy że on dostanie tego perma, ale już inna osoba ma dostawać za to bana na 1 dzień bo Hubert to Hubert, a gracz to gracz? lul

Tails też by pewnie wolał, żeby miał perma, ale jako że hub jest teraz zwykłym graczem jak każdy inny to też go tak potraktował i do niego pretensji mieć nie można. ogólnie mi się wydaje że administracja nie powinna dzielić graczy na równych i rowniejszych tylko każdego karać tak samo

i nie pisze tu w obronie huba (szanujmy się), tylko tak żeby uświadomić że wasze próby wywalenia kogoś na siłę z serwera są dziwne


Moim zdaniem, Tails powinien być fair wobec graczy którzy dostali perma od Huba.
Osoby które podały jego nazwisko (które miał w nicku) na chacie, dostawały permy, to dlaczego on teraz skoro zrobił to samo nie dostanie bana bezterminowego?
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#14
No więc tak: dziś mogę tak trzeźwiej spojrzeć na tą sprawę. Wczoraj to już noc była i nie tak nie bardzo...
Sam z ogromną przyjemnością dałbym mu tego perma gdyż szczerze go nienawidzę za jego stosunek do mnie, do moich kolegów, za faworyzację i za te wszelkie rzeczy których się dopuścił...
Do dziś wielu z nas nie jest w stanie pojąć jakim cudem taki ktoś jak on dostał jakiekolwiek uprawnienia...

Jednak zadajcie sobie pytanie: czy naprawdę chcecie abym w tym momencie zachował się tak jak on? Żebym go zbanował permanentnie bo "ja go nie lubię i inni też więc" i ogólnie to zniżył się do jego bardzo niskiego poziomu? Mimo wszystko trzeba wszystkich traktować równo mimo niechęci bądź sympatii do kogoś.

Na razie wstrzymuje się z decyzją.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(06-21-2018, 10:18)Tails napisał(a): No więc tak: dziś mogę tak trzeźwiej spojrzeć na tą sprawę. Wczoraj to już noc była i nie tak nie bardzo...
Sam z ogromną przyjemnością dałbym mu tego perma gdyż szczerze go nienawidzę za jego stosunek do mnie, do moich kolegów, za faworyzację i za te wszelkie rzeczy których się dopuścił...
Do dziś wielu z nas nie jest w stanie pojąć jakim cudem taki ktoś jak on dostał jakiekolwiek uprawnienia...

Jednak zadajcie sobie pytanie: czy naprawdę chcecie abym w tym momencie zachował się tak jak on? Żebym go zbanował permanentnie bo "ja go nie lubię i inni też więc" i ogólnie to zniżył się do jego bardzo niskiego poziomu? Mimo wszystko trzeba wszystkich traktować równo mimo niechęci bądź sympatii do kogoś.

Na razie wstrzymuje się z decyzją.


Ja już napisałem.
Skoro on banował za to permami, to dlaczego sam nie dostanie perma?
Chyba nie byłoby to fair wobec osób które jednak tego perma dostały...
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#16
(06-21-2018, 10:24)Wyimaginowany napisał(a):
(06-21-2018, 10:18)Tails napisał(a): No więc tak: dziś mogę tak trzeźwiej spojrzeć na tą sprawę. Wczoraj to już noc była i nie tak nie bardzo...
Sam z ogromną przyjemnością dałbym mu tego perma gdyż szczerze go nienawidzę za jego stosunek do mnie, do moich kolegów, za faworyzację i za te wszelkie rzeczy których się dopuścił...
Do dziś wielu z nas nie jest w stanie pojąć jakim cudem taki ktoś jak on dostał jakiekolwiek uprawnienia...

Jednak zadajcie sobie pytanie: czy naprawdę chcecie abym w tym momencie zachował się tak jak on? Żebym go zbanował permanentnie bo "ja go nie lubię i inni też więc" i ogólnie to zniżył się do jego bardzo niskiego poziomu? Mimo wszystko trzeba wszystkich traktować równo mimo niechęci bądź sympatii do kogoś.

Na razie wstrzymuje się z decyzją.


Ja już napisałem.
Skoro on banował za to permami, to dlaczego sam nie dostanie perma?
Chyba nie byłoby to fair wobec osób które jednak tego perma dostały...
No wlasnie ;p
Siema Jestem Bambiczka.
#17
Jest taka zasada (a ja w szczególności muszę ich przestrzegać)
https://prnt.sc/jxjcsb
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości