Za krótki ban
#1
Exclamation 
Mój nick: Iam
Nick oskarżonego: <niewskazany>
Powód: Za krótki ban
Opis sytuacji: Gracz HubPlayGames został ukarany adekwatnie do swoich czynów, aczkolwiek nie został uwzględniony jeden ważny czynnik, dla której (przynajmniej moim zdaniem) ban powinien być o wiele dłuższy, jeśli nie permanentny. Wspomnę tu o tym wątku ( http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36717 ) i napiszę tak:
-> Hubert S. wykazał się nieopisaną hipokryzją oraz nadużywaniem władzy poprzez przydzielanie banów bezterminowych osobom, które podały jego nazwisko (mimo iż, jego pierwszy nick był z imieniem i nazwiskiem brawo), pomimo iż normalnie za taki występek ban nie był bezterminowy. Apeluję o nadanie graczowi HubPlayGames bana permanentnego za udowodnioną hipokryzję oraz wyrządzenie ewentualnych szkód moralnych innym osobom, a jeśli nie ban permanentny to ban 21 dni.
Dziękuję serdecznie za króciutki wywód.

Dodatkowy argument za banem bezterminowym: HubPlayGames, gdy był przy władzy, samemu przydzielał bany permanentne za podanie jego nazwiska, jakby on bronił niepodległości, toteż uważam, że tak samo jak on traktował innych, tak należy potraktować jego.

Niedostępny
#2
Za, Cichusek daje bany za podanie danych os. na 1 dzień więc halo.
#3
Bonusik ode mnie, bo nie każdy może na to tak spojrzeć...
[Obrazek: 8ad515bbf5d66.png]
#4
Myślałem że Hub to jedna z mądrzejszych osób na serwerze, zawsze lubiał zażartować, ale po tym co widzę wiele się zmieniło przez te ponad 1.5 roku.
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#5
Nie zyskasz nic. Ja zgłosiłem 2 graczy którzy podali moje dane osobowe kiedy było dużo osób na serwerze i dostali bana na 1 dzień więc...
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#6
(06-21-2018, 06:49)Cocabale1 napisał(a): Nie zyskasz nic. Ja zgłosiłem 2 graczy którzy podali moje dane osobowe kiedy było dużo osób na serwerze i dostali bana na 1 dzień więc...
Oni podali dane, ale nie byli aż tak hipokrytyczni, jak Hub.

Niedostępny
#7
nie chce sie wcinac ale chyba będe musial poniewaz hub niedawno stracil pomocnika dostal bana a wy mu jeszcze zycie chcecie zniszczyc patrzcie na wasze zachowanie a nie jego to tyle Smile.
#8
na tak za to ile razy Hubert złamał regulamin należy się dłuższy ban.
Siema Jestem Bambiczka.
#9
(06-21-2018, 07:04)keinettgaming napisał(a): nie chce sie wcinac ale chyba będe musial poniewaz hub niedawno stracil pomocnika dostal bana a wy mu jeszcze zycie chcecie zniszczyc patrzcie na wasze zachowanie a nie jego to tyle Smile.

No dobra ale my mu nic nie robimy, tylko go zgłaszamy za jego zachowanie (on sam sobie robi krzywdę)
jeżeli mu się nie chcę grać to co on tu jeszcze robi ?
Ty sam widzisz co się dzieje i jeszcze go bronisz. lepiej dla ciebie żebyś się nie odzywał jeżeli nie wiesz.


jeżeli chodzi o tego bana to jestem za tym żeby dłuższy był ban ale nie permanentny bo jeszcze jest na to czas, tak jak Iam napisał 21 dni wystarczy.

Do Huba: Hubie co jest ? jak już straciłeś pomocnika to wszystko ci wolno ? to jest Cichuska server i on tu decyduje co wolno co nie wolno, chyba zapomniałeś regulaminu.
Niedostępny
#10
no dostal bana i wiem za co ala ja jako kolega powinienem go obronic.

//Czyli keinett broni go tylko dlatego, że Hub jest jego kolegą (który nie broniłby go tak jak on jego) ~Impression


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości