"Multikonto"
#11
(06-12-2018, 18:14)HubPlayGames napisał(a):
(06-12-2018, 18:13)Croxx napisał(a): jezeli masz problem do tego ze tails dobrze wykonuje swoją robotę to tym bardziej sie nie dziwie skąd tyle skarg bylo na ciebie
jak widać nie robi tego dobrze. wszyscy na około wiedza ze blondik to inna osoba tylko on nie?

Każdy by tak zrobił, nie zgłosiłeś tego że będziesz mu odświeżał, A CO NAJWAŻNIEJSZE! Byłeś pomocnikiem, i dobrze wiesz że to się zgłasza. To już twój problem że nie zgłosiłeś
#12
ktory zupełnie przypadkiem, nie wiadomo jak i nie wiadomo czemu miał to samo ip co ty

zasady to zasady, ip sie zgadza -> nie bylo nic zglaszane -> ban

rownie dobrze mogles nie odswiezac dzialek tylko kozystac z konta blondika dla swoich potrzeb
¯\_(ツ)_/¯
#13
Blondik oświadczył że zakończył swoją grę na serwerze. (chociażby w reputacji)

Ja tobie po prostu nie wierze, bo wiem że jesteś zdolny do wielu rzeczy. Już w ogóle żałosne jest to że twierdzisz że to jakaś prowokacja z mojej strony. (xd?)

Nigdzie tego nie zgłaszałeś, Blondik oświadczył że kończy grę i już go nie widziałem od tej pory na serwerze aż do dzisiaj, patrzyłem co tej Blondik robił i mi to nie wyglądało na odświeżanie działek. Miej pretensje do samego siebie. Ja robię to co do mnie należy, chyba jako były pomocnik powinieneś to wiedzieć najlepiej...

Co najważniejsze do działek z tego co patrzyłem był dodany zarówno Hub jak i Blondik, więc coś mi tu naprawdę nie gra.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Chciałbym zacytować tutaj fragment wypowiedzi MrFraky, który nie może się wypowiedzieć, bo ma bana:
"Każdy wie ze jak byly skargi na xblondika to Gub szybko Majty spinal i odpowiadał broniąc go lub skręcając mu bana, każdy wie ze obydwoje to cheaterzy. Moze juz nie gdy Gubik wyleciał, gdyby byl niewinny Nie rezygnował by, a do tego jest szkoła. 4 dni nie wytrzymaja? Ja musiałem nie tyle czekac przez zachcianki Guba"
~MrFraky.
#15
Tails postapil zgodnie z zasadami nic nie bylo zgloszone wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie a jesli wedlug ciebie jest to niesluszne to juz wiadomo czemu prawie kazdy przypial ci latke slabego pomocnika
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#16
Rowniez uwazam ze ban jest jak najbardziej sluszny
Niedostępny
#17
Zgadzam sie z pania nade mna
Niedostępny
#18
Temat zamykam, ban został nadany zgodnie z zasadami panującymi na serwerze. Pragnę jeszcze dodać, że jesteś teraz zwykłym graczem, i obowiązują cię te same reguły jak innych. Jeszcze jak miałeś pomocnika banowałeś podobnie, więc
HubPlayGames napisał(a):poczekaj te 5 dni


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości