"Multikonto"
#1
Wzór:
Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick: Hub
Nick oskarżonego: deadtail
Opis sytuacji: zbanowal mnie za "multikonto"(XD) o nicku xBlondik. Kolega poprosil mnie o odswiezenie działki wiec wszedłem. Zachowanie tailsa można okreslic jaka chamskie i prowokacyjne - dobrze wie, ze to nie jest multikonto, pomimo to banuje.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Może się pomylił?
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
(06-12-2018, 18:05)HubPlayGames napisał(a): Kolega poprosil mnie o odswiezenie działki wiec wszedłem.

Szczerze? Nie wierzę ci. Jakoś swojego brata na PW mi zgłosiłeś, a tego już nie? On z tego co wiem to już nie gra.

Tak w ogóle to bardzo ładnie kłamiesz z tym że kogoś prowokujesz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(06-12-2018, 18:07)ZabijakaPL1337 napisał(a): Może się pomylił?

w czym tu można się pomylić? celowe prowokowanie i tyle. jest na tyle starym graczem, ze powinien wiedzieć.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
ip się zgadza, nie zgłaszałeś tego wczesniej to problem lezy jedynie po twojej stronie
¯\_(ツ)_/¯
#6
(06-12-2018, 18:09)Croxx napisał(a): ip się zgadza, nie zgłaszałeś tego wczesniej to problem lezy jedynie po twojej stronie
nieraz jest pisane, ze jak się nie może wejść, to daje się haslo koledze i odswieza dzialke.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
to czemu tego nie zglosiles

byles pomocnikiem przez jakis czas powienienes to wiedziec c:
¯\_(ツ)_/¯
#8
(06-12-2018, 18:11)HubPlayGames napisał(a):
(06-12-2018, 18:09)Croxx napisał(a): ip się zgadza, nie zgłaszałeś tego wczesniej to problem lezy jedynie po twojej stronie
nieraz jest pisane, ze jak się nie może wejść, to daje się haslo koledze i odswieza dzialke.

Nie że coś, ale osoby zgłaszały takie sytuacje, że kolega im wchodzi na konto i odświeża działki bądź wyspy. Tongue
#9
jezeli masz problem do tego ze tails dobrze wykonuje swoją robotę to tym bardziej sie nie dziwie skąd tyle skarg bylo na ciebie
¯\_(ツ)_/¯
#10
(06-12-2018, 18:13)Croxx napisał(a): jezeli masz problem do tego ze tails dobrze wykonuje swoją robotę to tym bardziej sie nie dziwie skąd tyle skarg bylo na ciebie
jak widać nie robi tego dobrze. wszyscy na około wiedza ze blondik to inna osoba tylko on nie?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości