Podtytuł [Prop]
#11
Jeśli skargi są bardziej męczące niż kontrola tego co piszemy to nie robi to kłopotu. Też mnie to dziwiło po co sobie robotę robią dodatkowo a nawet zapamiętam na przyszłość. Tym bardziej że ostatnio mamuśka dwojga nieletnich adminów próbuje ostatnio reklamować swój serwer za co ją bezczelnie hejtuję i ubliżam na czacie gry za jej spam. A najlepsze że sama się przyznała do tego że to dzieci. Wygodniej mi będzie po niej cisnąć przez czat niż przez forum więc pomysł na nie. Smile
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#12
(05-27-2018, 12:37)Impression napisał(a): Tylko po co? Na zmianę nie czeka się długo, a z tego z wiem, nie można zablokować zmiany dla jednego użytkownika, tylko globalnie. Temat jest zrobiony po to, żebym z cichym miał mnie roboty. Przy rozpatrywaniu skargi jest więcej pracy, niż przy kilku kliknięciach

ja tam mimo wszystko wolałbym takie rzeczy robić samodzielnie
o ile dobrze pamiętam to ta funkcja była kiedyś dostępna dla każdego.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#13
(05-28-2018, 23:16)CruQ napisał(a):
(05-27-2018, 12:37)Impression napisał(a): Tylko po co? Na zmianę nie czeka się długo, a z tego z wiem, nie można zablokować zmiany dla jednego użytkownika, tylko globalnie. Temat jest zrobiony po to, żebym z cichym miał mnie roboty. Przy rozpatrywaniu skargi jest więcej pracy, niż przy kilku kliknięciach

ja tam mimo wszystko wolałbym takie rzeczy robić samodzielnie
o ile dobrze pamiętam to ta funkcja była kiedyś dostępna dla każdego.

Tak tylko zobacz jakich ludzi cichy trzyma na serwerze. Na starym s2 większość graczy to byli znający się złodzieje, cziterzy lub trole czatowe w dodatku nieraz na mk. Taki kafar121 czy keten1337 i jeszcze pare nicków których już nie pamiętam dokładnie to na przywitanie powinni dostać perma tym co robili na starym s2. Chociaż z tymi od kafara można by pozostać na srogim ostrzeżeniu bo przynajmniej nie kradli a tylko trolowali i wywywali bez powodu.

Jak mają tak miękko traktować graczy którzy nie umią się zachować to niech lepiej ta opcja pozostanie tak jak jest.
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#14
na tak
#15
na tak
#16
Cichusek dodasz?
#17
(05-27-2018, 11:56)Platynoovv_ napisał(a): -- Limit czasowy na tydzien. Raczej da sie.
+ Nie trzebaby bylo czekac, az administracja zmieni ci ten podtytul.
+ Mozna w sumie nawet dodac, ze od 200 postow dopiero mozna zmieniac, ale watpie, aby wypalilo.

1. nie da sie wprowadzic limitu czasowego
2. no rzeczywiscie jest to tak wazna rzecz, ze pol dnia/dzien czekania to dla ciebie udreka.
3. tez nie da sie wprowadzic limitu postow.

zreszta teraz nie tylko ja zmieniam podtytul, wiec mamy mniej roboty i jest wieksza szansa na szybsza zmiane tresci tego tytulu.
jestem na nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości