Podtytuł [Prop]
#1
Jak wiadomo, wiekszosc graczy chce miec podtytul (tak zwane pod nickiem, ja wole to nazwac podtytul). Pamietam, ze byl kiedys watek o propozycje dodania tego dla graczy, zeby sami sobie zmieniali.

I doszedlem do wniosku, ze o tym przypomne w dosc banalnym sposobie: takie jakby FAQ:

**Co z graczami, co beda ustawiac rzeczy niedozwolone?
-- Poprostu banowac i zablokowac im na pare dni / tydzien mozliwosc zmiany podtytulu. Oraz oczywiscie - usunac ten, przez ktory zostal zbanowany.

**Co bedzie, jak administracja nie bedzie sprawdzac tego?!
-- Wtedy trzeba bedzie robic skargi na takich graczy. Ale watpie, aby administracja nie sprawdzala. Tails fakt faktem nie moze tego moderowac (ani banowac na forum), ale jest jeszcze Impression, ktory moze tego rowniez pilnowac.

**OK, A jak ktos bedzie nadmiernie zmienial?!
-- Limit czasowy na tydzien. Raczej da sie.

**Sa tego pozytywne skutki?!
-- Tak:
+ Mniej roboty dla Cichuska oraz Impressiona przy zmienianiu tych podtytulow
+ Nie trzebaby bylo czekac, az administracja zmieni ci ten podtytul.

Tak wiec mysle Cichusku, ze ta zmiana podtytulu dla graczy za free jest do przemyslenia.
+ Mozna w sumie nawet dodac, ze od 200 postow dopiero mozna zmieniac, ale watpie, aby wypalilo.

To tyle.
#2
No spoko, można spróbować.
#3
Nie wiem czy wypali, ale można by spróbować. Za.
#4
Tylko po co? Na zmianę nie czeka się długo, a z tego z wiem, nie można zablokować zmiany dla jednego użytkownika, tylko globalnie. Temat jest zrobiony po to, żebym z cichym miał mnie roboty. Przy rozpatrywaniu skargi jest więcej pracy, niż przy kilku kliknięciach
#5
Na tak.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#6
To jest niepotrzebne!
Smile
#7
(05-27-2018, 14:35)PnJcMz_Football napisał(a): To jest niepotrzebne!
Smile

Gracze chca tym sie odroznic. To jest taki bajer na forum "upiekszajacy czyjes nicki". Ty nie musisz sobie go akurat ustawiac, jezeli nie chcesz, ale inni na przyklad chca. Tongue
#8
na tak.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#9
Na tak.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
Zawsze można spróbować więc jestem na tak
POMOGŁEM DAJ PLUSIKA +



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości