Lobby - Pomysł.
#11
Niby tak, ale jednak nie.
-Starego lobby nie chcieliście a nowe coś zmieni?
Zamiast budować nowe lobby, możesz np. Zrobić parę reklam na forach do tego zrobionych, to na pewno poprawi ilość graczy na serwerze.

Skoro tak ,,ładnie'' budujesz to po co używasz world edita? Im więcej czasu poświęcisz tym lepszy efekt uzyskasz.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
  Odpowiedz
#12
(05-13-2018, 19:31)Łukaszke napisał(a): Skoro tak ,,ładnie'' budujesz to po co używasz world edita? Im więcej czasu poświęcisz tym lepszy efekt uzyskasz.

(05-13-2018, 16:27)xVeigar napisał(a): Jakims tam mega budowniczym nie jestem, ale staram sie.

Poswiecilem ledwo 2/4 world edita na to. Reszta - recznie. To samo z wysepka + na 100% sam bez world edita bys sobie nie poradzil.
  Odpowiedz
#13
(05-13-2018, 19:34)xVeigar napisał(a):
(05-13-2018, 19:31)Łukaszke napisał(a): Skoro tak ,,ładnie'' budujesz to po co używasz world edita? Im więcej czasu poświęcisz tym lepszy efekt uzyskasz.

(05-13-2018, 16:27)xVeigar napisał(a): Jakims tam mega budowniczym nie jestem, ale staram sie.

Poswiecilem ledwo 2/4 world edita na to. Reszta - recznie. To samo z wysepka + na 100% sam bez world edita bys sobie nie poradzil.

No dobra 2/4, ale zajmuje to tyle miejsca, że jak od razu wchodzisz na te lobby to widać to.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
  Odpowiedz
#14
No nie wiem. Trochę się zgodzę z Hubem, mało detali - tak jak na Skylanda przystało, nie podoba mi się ta litera Y jesli o mnie chodzi i ogólnie nie pasuje do naszego serwera.
Na nie.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
Jestem 100% na tak
  Odpowiedz
#16
mogę save'a?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
Na nie za brzydkie i nie w stylu SKy-land.pl
pff pomaż.
  Odpowiedz
#18
(05-13-2018, 17:11)Cichusek napisał(a): nie widze tablicy zakazanych rzeczy (taka jak jest teraz na spawnie).
wydaje mi sie, ze literka K w napisie jest dosyc gruba zwlaszcza te jej odnogi <, literka L taka chuda, a Y waska w porownaniu do reszty.
nie wiem jak tutaj, ale na obecnym lobby jak gracz sie loguje to widzi ladny napis w tle, a tu wyglada jakby byl nad glowa.

co do mapy, to te kolorowe weze sa dosyc kanciaste na niektorych zakretach, a ogolnie cala mapa jakos srednio do mnie przemawia, czegos jej brakuje.

? literki sątak specjalne zrobione a apropos tego L to trzeba poprawić
  Odpowiedz
#19
Ludekke naucz się orto dziecko...


//Warn
Siema Jestem Bambiczka.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości