znów ten sam gracz przezywa.
#11
SPECJALNIE DLA korzwi20 FILM JAK ZROBIĆ SS I WSTAWIĆ NA FORUM Smile !!!!!

https://youtu.be/pqDmtzG1m08
#12
A ja proszę administracje o zbanowanie użytkownika za ucinanie ss. I tuszowanie dowodów . Tyle proszę i tyle mam do powiedzenia.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#13
(04-22-2018, 08:34)Sstar napisał(a): A ja proszę administracje o zbanowanie użytkownika za ucinanie ss. I tuszowanie dowodów . Tyle proszę i tyle mam do powiedzenia.

Moim zdaniem takie watki powinny byc ignorowane, zamiast od razu banowanie uzytkownika, bo to sensu nie ma - takiemu uparciuchowi nie powiesz, zeby przestal - bedzie nadmiernie to robil, az w koncu sie wyda, co on tam ma. A w twoje wymowki po 3/4 takim watku - mozemy juz nie wierzyc, bo juz ci tyle osob i tyle razy pisalo jak to zrobic - nadzwyczajniej w swiecie ukrywasz cheaty.

Nie bede sie powtarzal z tym, jak zrobic screena, bo to jest serio - banalnie proste. Nic wymagajacego...
#14
Ta osoba już dostała bana.

I chyba faktycznie będzie trzeba zacząć ignorować twoje skargi, dopóki nie zaczniesz wstawiać zdjęcia w pełnej wersji, nie ucięte...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Przeczytajcie post wczeeśniej Klimata:
,,dla twojego infa wylaczta huzunke jak robisz ss xD pajacu"

To moze byc dowod ze masz cheaty korzwi.
Siema Jestem Bambiczka.
#16
(04-22-2018, 11:17)KoxKacperPvP napisał(a): Przeczytajcie post wczeeśniej Klimata:
,,dla twojego infa wylaczta huzunke jak robisz ss xD pajacu"

To moze byc dowod ze masz cheaty korzwi.
To, że ktoś napisał "Wyłacz huzunke" to nie jest dowód na cheaty. Poprostu wiemy, że je ma, ale nie ma wyraźnego dowodu na to, że cheatuje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości