znów ten sam gracz przezywa.
#1
Mój Nick: Ble1234567890
Nick oskarżonego: KlimatPL
Powód: już chyba przezywa setny raz mówi o mnie przykre rzeczy.
na dole scren.
przepraszam że znów jest urwany ale zrób coś z tym.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Znowu zaczynasz?

Przejdźmy do poradnika Smile
Poradnik Do Zrobienia Ss'a W Minecrafcie Tongue
1 .Wchodzisz w swojego minecraft'a.
2. Po Wejściu na serwer klikasz przycisk na klawiaturze ''f2''
3. Powinno ci wyskoczyć ''screenshot saved'' jak nie wyskoczy to kilkakrotnie wciskaj f2.
4. Wchodzisz w Window (Klikasz znaczek windowsa na klawiaturze/monitorze), wpisujesz tam %appdata%
5. Wchodzisz w .minecraft.
6. Szukasz folderu "Screnshoty"
7. Szukasz swojego Screnshota
8. Wchodzisz w przeglądarkę i wpisujesz np: imgur.com i tam dajesz ss'y z .miecraft
#3
Jak dla mnie ewidentne ukrywanie cheatów.
Na miejscu administracji nie zwracałabym na twoje wątki (te z wyciętymi screenami).
Screeny są ucięte przez ciebie, grając w minecrafta nie zrobisz tak wyciętych screenów.
Polecam skorzystać z rad Matiego i innych użytkowników, którzy napisali Ci jak robić ss.
Przypomnę:
1. Masz cos takiego jak F2 - klikasz.
2. Wchodzisz w jakis folder i w wyszukiwarce wpisujesz %appdata%. (prościej będzie Ci nacisnąć na klawiaturze [znaczek windows+R] i wpisać tam %appdata%)
3. Wchodzisz na .minecraft.
4. Wchodzisz na screenshots.
5. Wybierasz screena i wstawiasz go na forum.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#4
ale właśnie weszłęm w ten folder i nie mg znaleźć screnschotów
#5
(04-21-2018, 22:52)korzwi20 napisał(a): ale właśnie weszłęm w ten folder i nie mg znaleźć screnschotów

nie bajeruj i wrzucaj pełne screny :p
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
nie bajeruje
#7
(04-21-2018, 22:52)korzwi20 napisał(a): ale właśnie weszłęm w ten folder i nie mg znaleźć screnschotów


wszedlem*

Niemożliwe, może dlatego że dawałeś "t" lub "enter", wtedy ss się nie zrobi (przynajmniej u mnie). Coś nie chce mi się wierzyć, że nie możesz ich znaleźć. Ciekawe jak zrobiłeś te ssy ucięte.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#8
no zrobiłem nacisnąłem prt S.C. sysrq lub f2 i wklejiłem to w paint i zapisałem
#9
Mój każdy screen, który widnieje na forum jest robiony za pomocą "prt scr" i wklejany do painta lub rozmowy (na fb, skype-zależy).
Nigdy mi się nie zdarzyło, że screen został ucięty, co najdziwniejsze w każdym wątku jest to inna długość.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#10
Daj screena (pełnego) z folderu %appdata% > .minecraft > screenshots..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości