Ban
#11
Nic nie dasz rady udowodnic, bo jestes nastepna ofiara nieslusznego bana.
Szkoda ze pomocnicy nie maja dowodow banowania.
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
Widze ze tu kazdy sie skarzy na Huba a na Tejlsa nie.
Moze by tak zrobic zeby Hub nagrywal jak cos nie tak...
Niedostępny
#13
admin zobaczy cos podejrzanego , banuje i jak udowodnic ze nie ma sie cheatow? nie da sie? pomocnik powinien miec dowod na bana jesli nie jest pewny , bo potem nic nie można zrobić...
Slyszalem ze dużo osób jest niesłusznie banowanych za ,,cheaty" których nawet nie miało.
Admin powie widzialem i koniec kropka...
banuje i po ptokach
#14
(04-17-2018, 21:15)kolajed333 napisał(a): admin zobaczy cos podejrzanego , banuje i jak udowodnic ze nie ma sie cheatow? nie da sie? pomocnik powinien miec dowod na bana jesli nie jest pewny , bo potem nic nie można zrobić...
Slyszalem ze dużo osób jest niesłusznie banowanych za ,,cheaty" których nawet nie miało.
Admin powie widzialem i koniec kropka...
banuje i po ptokach

Mnie też zbanował niesłusznie D:
Ale udowodniłem niewinność.

A Cichusek jeszcze go trzyma
Oczywiscie nie sadze ze cheatow nie miales po prostu lepiej jest nagrywać to jak się gra
bo hubiś lubi banować Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#15
(04-17-2018, 21:19)Wyimaginowany napisał(a):
(04-17-2018, 21:15)kolajed333 napisał(a): admin zobaczy cos podejrzanego , banuje i jak udowodnic ze nie ma sie cheatow? nie da sie? pomocnik powinien miec dowod na bana jesli nie jest pewny , bo potem nic nie można zrobić...
Slyszalem ze dużo osób jest niesłusznie banowanych za ,,cheaty" których nawet nie miało.
Admin powie widzialem i koniec kropka...
banuje i po ptokach

Mnie też zbanował niesłusznie D:
Ale udowodniłem niewinność.

A Cichusek jeszcze go trzyma
Oczywiscie nie sadze ze cheatow nie miales po prostu lepiej jest nagrywać to jak się gra
bo hubiś lubi banować Smile

właśnie tak być nie powinno
#16
Poprostu trzeba cos z tym zrobic, gracz nie bedzie nagrywal 3 godziny, az skonczy grac, poprostu Pomocnik moze nagrac, lub zrobic screeny jak juz widzi cos zlego.
Naprawde widac cos zlego z tym Pomocnkiem - Hub'em, dlaczego? Jak widac caly czas ktos przychodzi z pretensjami i niewinnym banem, wierze im, tak duzo ludzi sie skarzy na Hub'a, a Tails'a - Nie.
Niedostępny
#17
(04-17-2018, 20:58)miecz19 napisał(a): Nic nie dasz rady udowodnic, bo jestes nastepna ofiara nieslusznego bana.
Szkoda ze pomocnicy nie maja dowodow banowania.

a skad wiesz, czy ban jest niesluszny?
rownie dobrze mogl napisac temat o tym, ze tails lub ja zbanowal go bezpodstawnie za rzekome cheaty.
pierwszy ban jest na 10 dni, poniewaz zawsze moze dojsc do pomylki, dopiero drugi ban jest na zawsze, poniewaz wtedy mamy pewnosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości