Ban
#1
Exclamation 
nick: kolajed333

Wczoraj (16.04.2018) zostalem zbanowany przez Huba za ,,cheaty" na 10dni... (a cheatow nie mam , wiem jak to brzmi)

chce tylko wiedziec jedno , mianowicie:

Co Hubowi się we mnie nie spodobało i wklepał mi bana za ,,cheaty"?
po prostu tylko to chcę wiedzieć , jestem bardzo ciekawy i czekam na odpowiedz Huba

Wiem że to 10 dni mnie nie zbawi ale jestem ciekaw odpowiedzi Huba...
#2
no miałeś killaure na pvp.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(04-17-2018, 15:20)HubPlayGames napisał(a): no miałeś killaure na pvp.

biłem normalnie jak kazdy inny , moze dlatego ze mialem pospiech
poza tym nie ryzykowałbym banem , mam duzo kasy na serwerze i nie cheatowalbym , bo bym ryzykowal ze ją strace , dlugo gram na serwie i nigdy nie dostalem bana za cheaty. Poza tym na pvp wtedy nie bylo duzo osób ,
bylo moze 4 , bilem po kilka sekund na kazdego , po czym mnie wywalilo.
Ludzie często tak biją bo zawsze ktos nagle moze wyleciec zza czerwonej linii i najnormalniej w świecie zabić . (i to nie znaczy ze ma sie cheaty)
#4
a stosowałeś makra? Lub jakiś duubleclick [czy jakoś tak]? że szybciej o wiele bijesz itp. itd.
#5
(04-17-2018, 17:44)JQubowsky napisał(a): a stosowałeś makra? Lub jakiś duubleclick [czy jakoś tak]? że szybciej o wiele bijesz itp. itd.

nie , mialem tylko pospiech z latarni (efekt)
#6
czekam na odpowiedz
#7
Pośpiech działa na kopanie bloków. Na pvp nic Ci nie daje
#8
(04-17-2018, 19:24)Boczek napisał(a): Pośpiech działa na kopanie bloków. Na pvp nic Ci nie daje

chodzi mi o to ze to byl jedyny efekt jaki wtedy mialem na sobie
#9
Biles jednego gracza, a gdy podbiegl drugi natychmiast glowa ci sie odwrocila. W nastepnej walce tez.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(04-17-2018, 20:36)HubPlayGames napisał(a): Biles jednego gracza, a gdy podbiegl drugi natychmiast glowa ci sie odwrocila. W nastepnej walce tez.

nie pamiętam czegoś takiego , być może mnie uderzył i sie kapłem , albo go wcześniej widziałem

jak mam udowodnic ze cheatow nie mam?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości