Mc- by zyczu.
#21
Z mozilli i z systemu usunąłem już kiedyś. Jak sie zrobi tak jak ty mówisz to i tak będzie sie Delta pojawiała w nowej karcie, trzeba jeszcze tam gdzie sie adresy wpisuje napisać "[coś tam]:[coś tam]" i poszukać jakiegoś tam napisu i nacisnąć "zmień" i wtedy już delty nie będzie. Pewnie to samo trzeba zrobić w explolerze tylko nie pamiętam co sie wpisywało. W explolerze chyba nie da sie tych rozszerzeń usunąć tylko wyłączyć (nie wiem bo ja używam explolera jak czasami proces mozilli sie nie zamknie poprawnie).

PS. Delta mi zainstalowała w systemie 5 programów: 2 zawierające delta, 1 zawierający search i 2 zawierające Yonto (czy coś takiego). Na początku myślałem że ten zawierający "search" to nie Delty, ale jak zobaczyłem kiedy ostatni raz go używałem (sam sie używał) to wywnioskowałem że pewnie on jest Delty i go odinstalowałem.
#22
To w końcu jak to jest? Jest tam ten keylogger czy nie? Natknąłem się na takie coś szukając informacji na ten temat. JAK JEST?!
#23
JEST!!!
#24
Nawet na craftsite o tym pisali i stwierdzili że tam nie ma keyloggera...
#25
ZYCZU ZŁODZIEJ, ZYCZU ZŁODZIEJ!!!
#26
Dobra osobą co chcą pisać takie komentarze dziękuję bardzo serdecznie za miłą dyskusje. Jeżeli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia/może dać jakiś link do strony gdzie piszą o tej sprawie zapraszam. I pozdrawiam nupków co nie poczytają w temacie i piszą pozbawione racjonalności komentarze nie popierając swojego zdania żadnym źródłem... W ogóle wiecie o co tam chodzi w tej sprawie, że tak piszecie? Wątpię. Poćwiczcie nupki. Brak słów...
#27
Ja czytałem i wierze że zyczu nie ma keyloggera.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#28
Pszepraszam!
#29
No super. Tobie już dziękuję za udział w tej dyskusji. Nikomu twoich komentarzy takich jak ten wcześniejszy "ZYCZU ZŁODZIEJ!!!" nie potrzeba bo nie wnoszą nic na prawdę NIC do sprawy. Zaliczasz się pewnie do tej części osób (gimbusy i <12 lat) która o rzekomym keyloggerze wie bo "Kolega brata z klasy co jego kuzyn ma kolegę który zna kogoś kto PRZECZYTAŁ gdzieś w internecie, że jest keylogger ale nie pamięta gdzie". I oczywiście wszystkie swoje opinie opierać na tym co się słyszało nie ruszając dupy żeby coś w tym kierunku się dowiedzieć. No i oczywiście do tego trzeba dodać takie komentarze oparte na tym co się SŁYSZAŁO GDZIEŚ BO PLOTECZKĘ KTOŚ PUŚCIŁ. Zamiast dalej pisać takie HEHE PRZEŚMIESZNE ODPOWIEDZI spuść głowę i grzecznie czytaj jak ktoś coś mądrego napisze albo po prostu żyj w Ciemnogrodzie i nie korzystaj z tego co ktoś dał.
#30
Pocisnął mi Fishu :C


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości