Mc- by zyczu.
#11
Pemol a jeżeli mam ''obcy adres'' i Jest [ : : ] = 0?


Bo mam jeszcze 0.0.0.0 czyli mi się wkradł?
Konfidencić na maluchy
#12
Ja z nerwów usunołem cały .mc... i by zyczu zostawiłem cichy launcher :xD MOŻE POMOGŁO
Konfidencić na maluchy
#13
Ja nie mam Zycza ale kuzyn ma i ja mu mówiłem że Zyczu ukrada premium (on na szczęście nie ma premium), ale on nic na to. Ja to następnego dnia rano bym szukał w google "Zyczu ukrada premium" albo podobnej frazy. A jakbym szukał to bym miał dreszcze (zawsze tak mam jak to co robie jest powiązane z windowsem), np. miałem dreszcze jak usuwałem Delta Serach z wyszukiwarki ale usunąłem tylko z mozilli, a w explolerze została Sad
#14
Więc.. Delta Search to gufno...
Jak macie jakieś instalatory to zawsze bierzcie zaawansowaną instalację i sparawdźcie czy nie ma z programem jakichś śmieci.
O Zyczu jest teoria o oradnięciu kont, ale dziwne, że jeszcze strona nie została zamknięta, a twórca skazany...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#15
Launchera Zycza mają pewnie osoby 18- a oni nie zgłoszą tego na policje, ani nie powiedzą mamie że gra komputerowa ukradła im 80 zł (za premium), jak powiedzą to nie uwierzy.
Hayer a jak sie robi zaawansowaną instalacje ? Ja jak coś pobiore to to wyciągam na pulpit klikam dwa razy LPM i pisze przeważnie że ten instalator nie ma prawidłowej weryfikacji i daje uruchom i potem już jest instalator.
#16
Instalacja standardowa, instalacja niestandardowa/zaawansowana...

Obczajasz? xd
To tam co wybierasz folder instalacji i inne takie...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#17
Wiem o co ci chodzi, ale czy w każdym instalatorze jest taka opcja ?
#18
Nie każdym.... Niektóre instalatory są intyligętne i nie dają propozycji zainstalowania czegoś jeszcze i od razu dają wybór dolderu instalacji...
#19
To właśnie źle bo jak np. do instalatora doczepi sie, np. Delta Search, albo Ask.com (miałem obydwa, Delta gorszy) to bede musiał znowu kombinować Sad
#20
Panel sterowania > Dodaj/usuń programy > Delta > Usuń/Zmień.

Mozilla:
Dodatki > Delta > usun itd..
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości