Wyglad v3
#1
Co sklonilo mnie do kolejnego watku o wygladzie areny? Te dwa:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28989
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28824
Przegladalem moje stare propozycje, az natknalem sie na te. Miłego czytania Big Grin

1. Banery
Pomyslalem sobie, ze mozna przy czerwonym budynku, zoltym budynku, zielonej wiezy, pomaranczowym bloku oraz niebieskim dac rozne banery. Nie mogly one byc w tym samym wzorze. Ale po co? Banery by odwzorowaly, ze np. plemie czerwonego bloku walczy z zoltym blokiem, a zielona wieza broni sie przed pomaranczowym i niebieskim blokiem. Banery musialby miec rozne wzory.

Wzorowe banery:
Czerwony blok moglby miec takie:
[Obrazek: 634c3e682e8ac.png]

Zolty blok moglby miec takie:
[Obrazek: 43d7473e419d6.png]

Zielona wieza moglaby miec takie:
[Obrazek: a9fc935278848.png]

Pomaranczowy blok moglby miec takie:
[Obrazek: 1f2b073ce2ac0.png]

Niebieski blok moglby miec takie:
[Obrazek: 2c4e0e1772691.png]
Wszystkie banery sa w moim enderchescie na creative - jakbys potrzebowal Cichusku

2. Pagórki
Tutaj nie musze sie rozpisywac - byl juz watek, a naprawde, warto dodac takie pagorki, gdyz gra bedzie bardziej dynamiczna, niz taka jaka jest teraz. Watek do propozycji: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=35390

3. Ruiny
Tutaj proponuje dodac nowe budynki - ruiny. Symbolizowac one moga to, ze odgrywala sie tutaj jakas bitwa i zostaly zniszczone wskutek np. snajperki, ktora jest mocna. Dobre beda do obrony, tak samo, jak budynek w nowym podpunkcie.
Tak one moga wygladac: [Obrazek: 514920539.png]
Moga one byc cos w stylu tego. Oczywiscie z domkow w wiosce oraz wiez. W takich ruinach moga byc nawet glowy graczy.

4. Powalone drzewa.
Tutaj mam ciekawa propozycje - w niektorych miejscach (duzo moznaby bylo zrobic cos takiego) mozna postawic powalone drzewa, ktore dawalyby sporo do rozgrywki np. chowanie sie czy tez przeszkody.
Przykladowe drzewa:
[Obrazek: 763497483.png]
Widze, ze na pistoletach sa 2 typy drzewa, wiec tych drzew moze byc duzo i w innych rodzajach.

5. Usuniecie szkla ze sciezek.
Skoro tuneli juz nie ma - mozna usunac szklo z sciezek oraz z ziemi, ktore sa porozstawiane (byly) kiedy proponowalem, kiedy jeszcze byly tunele, ale skoro ich nie ma - mozna usunac.

6. Chmury
W szkle na samej gorze mozna zrobic pare takich duzych/malych chmurek z welny albo sniegu. Nic do rozgrywki nie da - ale zmiana wygladu moglaby byc taka.

7. Scoreboard (Poziom)
Dodanie do scoreboardu levela. Nie jest to zmiana wyglada, ale zmieni sie scoreboard Tongue

8. Helikoptery
Moze tak zrobic jakis maly trudny parkour do tych helikopterow? Bo tylko jest dostepne wejscie tam dla vipow, wiec moze tak zrownac to i dodac taki parkourek. Tongue

Mysle ze to tyle. Wszystko chyba jest bardzo dobrze wyjasnione.
Dziekuje za przeczytanie.
Dodatkowo Prosilbym ciebie cichusku o odpowiedz na PW, ktore wyslalem wczoraj.
#2
Wszystko brzmi spoko, oprócz banerów. Nie sądze, aby prócz ograniczenia widoczności (gracze będą się z nimi zlewać) i powadowania mikrolagów czemu kolwiek się przydały.
#3
Jestem za tylko poco banery jak połowa osób gra na 1.8 i ich by nie widzieli Wink
#4
Banery tak średnio :/
Ale jeśli chodzi o te powalone drzewa to pisałem tez o tym i to by pasowało do jakiegoś lasku małego Wink
Ruiny, Niby fajnie niby nie ale można by było dodać na okres próbny albo jakieś czołg pod helikopterem
Skoro jest helikopter do jakiś czołg może też być czemu nie ?
Jeszcze te brzydkie ściany, są takie puste aż się proszą żeby dodać tam jakieś chmury skoro są tam jakieś " budynki mieszkalne " to mogą być chmury Wink    
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#5
nie czytam tego bo mi sie nie chce ale sie wypowiem tutaj o jednej rzeczy
mianowicie exp... kiedys exp byl wyznacznikiem ilosci zabojstw lecz teraz przypadkiem ten exp wylatywal z graczy i gracze postanowili zeby tak zostalo
no okej niech sobie zostanie ale chcialbym aby do tego scoreboardu zostala dodana informacja ile zabilo sie obecnie(podczas tego zycia czyli bez smierci) ludzi jesli jest to mozliwe natomiast jesli nie wtedy prosze o przywrocenie normalnego systemu exp'a czyli jedno zabojstwo jeden poziom
bo nawet jak wchodze raz na jakis czas pograc na tych pistoletach to az mi smutno jak widze te zmiane
dodatkowo pytanie czy tylko mi nie pasuje umiejscowienie tego zamku z areny 1? spawnpoint 1a zawsze mial to do siebie ze za nami byla sciana i nikt nas nie atakowal a teraz takowej tam nie ma ;p
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
(04-03-2018, 19:10)Oskier napisał(a): nie czytam tego bo mi sie nie chce ale sie wypowiem tutaj o jednej rzeczy
mianowicie exp... kiedys exp byl wyznacznikiem ilosci zabojstw lecz teraz przypadkiem ten exp wylatywal z graczy i gracze postanowili zeby tak zostalo
no okej niech sobie zostanie ale chcialbym aby do tego scoreboardu zostala dodana informacja ile zabilo sie obecnie(podczas tego zycia czyli bez smierci) ludzi jesli jest to mozliwe natomiast jesli nie wtedy prosze o przywrocenie normalnego systemu exp'a czyli jedno zabojstwo jeden poziom
bo nawet jak wchodze raz na jakis czas pograc na tych pistoletach to az mi smutno jak widze te zmiane
dodatkowo pytanie czy tylko mi nie pasuje umiejscowienie tego zamku z areny 1? spawnpoint 1a zawsze mial to do siebie ze za nami byla sciana i nikt nas nie atakowal a teraz takowej tam nie ma ;p
Odniosę się do dwóch rzeczy które napisałeś
Pierwsza " exp " Kiedyś wyznacznik zabójstw a teraz ?
Teraz zwykły exp który wypada bo wypada...
Ale na to mam pewien pomysł Wink
:    
To miejsce na czerwono jest wolne można ( jeśli to wykonalne ) dodać tam licznik zabójstw ale po śmierci się by zerował
Druga sprawa
Ten Respawn 1-A
Mi on mnie przeszkadza bo myślę że to kwestia przyzwyczajenie Wink
Ale można jeszcze gdzieś indziej umieścić
Na przykład tutaj
:        
Albo piętro niżej...
Ale myślę że nie będzie takiej potrzeby zmieniania warpu tylko dla tego że graczom nie odpowiada, bo przyzwyczaili się do ściany obok 1-A ;p
To tyle z mojej strony
Pozdrawiam, Siwy.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#7
(04-04-2018, 08:41)KamilSiwy_xD napisał(a):
(04-03-2018, 19:10)Oskier napisał(a): nie czytam tego bo mi sie nie chce ale sie wypowiem tutaj o jednej rzeczy
mianowicie exp... kiedys exp byl wyznacznikiem ilosci zabojstw lecz teraz przypadkiem ten exp wylatywal z graczy i gracze postanowili zeby tak zostalo
no okej niech sobie zostanie ale chcialbym aby do tego scoreboardu zostala dodana informacja ile zabilo sie obecnie(podczas tego zycia czyli bez smierci) ludzi jesli jest to mozliwe natomiast jesli nie wtedy prosze o przywrocenie normalnego systemu exp'a czyli jedno zabojstwo jeden poziom
bo nawet jak wchodze raz na jakis czas pograc na tych pistoletach to az mi smutno jak widze te zmiane
dodatkowo pytanie czy tylko mi nie pasuje umiejscowienie tego zamku z areny 1? spawnpoint 1a zawsze mial to do siebie ze za nami byla sciana i nikt nas nie atakowal a teraz takowej tam nie ma ;p
Odniosę się do dwóch rzeczy które napisałeś
Pierwsza " exp " Kiedyś wyznacznik zabójstw a teraz ?
Teraz zwykły exp który wypada bo wypada...
Ale na to mam pewien pomysł Wink
:
To miejsce na czerwono jest wolne można ( jeśli to wykonalne ) dodać tam licznik zabójstw ale po śmierci się by zerował
Druga sprawa
Ten Respawn 1-A
Mi on mnie przeszkadza bo myślę że to kwestia przyzwyczajenie Wink
Ale można jeszcze gdzieś indziej umieścić
Na przykład tutaj
:
Albo piętro niżej...
Ale myślę że nie będzie takiej potrzeby zmieniania warpu tylko dla tego że graczom nie odpowiada, bo przyzwyczaili się do ściany obok 1-A ;p
To tyle z mojej strony
Pozdrawiam, Siwy.

Lepsze by bylo chyba, aby w inne miejsce dac zamek, np na przod od 1-G, czy gdzie tam to jest...

Od razu: Refresh propozycji.
#8
Kolejny Refresh :p
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#9
(04-04-2018, 08:41)KamilSiwy_xD napisał(a):
(04-03-2018, 19:10)Oskier napisał(a): nie czytam tego bo mi sie nie chce ale sie wypowiem tutaj o jednej rzeczy
mianowicie exp... kiedys exp byl wyznacznikiem ilosci zabojstw lecz teraz przypadkiem ten exp wylatywal z graczy i gracze postanowili zeby tak zostalo
no okej niech sobie zostanie ale chcialbym aby do tego scoreboardu zostala dodana informacja ile zabilo sie obecnie(podczas tego zycia czyli bez smierci) ludzi jesli jest to mozliwe natomiast jesli nie wtedy prosze o przywrocenie normalnego systemu exp'a czyli jedno zabojstwo jeden poziom
bo nawet jak wchodze raz na jakis czas pograc na tych pistoletach to az mi smutno jak widze te zmiane
dodatkowo pytanie czy tylko mi nie pasuje umiejscowienie tego zamku z areny 1? spawnpoint 1a zawsze mial to do siebie ze za nami byla sciana i nikt nas nie atakowal a teraz takowej tam nie ma ;p
Odniosę się do dwóch rzeczy które napisałeś
Pierwsza " exp " Kiedyś wyznacznik zabójstw a teraz ?
Teraz zwykły exp który wypada bo wypada...
Ale na to mam pewien pomysł Wink
:
To miejsce na czerwono jest wolne można ( jeśli to wykonalne ) dodać tam licznik zabójstw ale po śmierci się by zerował
Druga sprawa
Ten Respawn 1-A
Mi on mnie przeszkadza bo myślę że to kwestia przyzwyczajenie Wink
Ale można jeszcze gdzieś indziej umieścić
Na przykład tutaj
:
Albo piętro niżej...
Ale myślę że nie będzie takiej potrzeby zmieniania warpu tylko dla tego że graczom nie odpowiada, bo przyzwyczaili się do ściany obok 1-A ;p
To tyle z mojej strony
Pozdrawiam, Siwy.

Czyli dodać Killstreak do scorebordu.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#10
Jestem za dodaniem:
- Ruiny
- Powalone drzewa
- Chmury
- Helikoptery (Jeden jest już)
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości