Wyglad.
#1
Sprawdzilem pare watkow z propozycjami:
http://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=28782
http://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=28008
http://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=28133
http://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=28135

Dwa ostatnie watki dotycza mapy. Od razu mowie nie proponuje kolejnej arenki, ale mozna zmienic wyglad troche tej arenki jak i spawnu. Wiec:

1.Helikopter
Tak jak pisalem kiedys (drugi watek) chodzilo mi o helikopter pomiedzy dwoma budynkami. Helikopter moglby byc tam gdzie jest pokazane (screen 1). Helikopter pasowalby do ustroju troche w tym zakatku, bo na 1-D (czy tam gdzie indziej) nie pasuje, a tu w locie byloby ciekawie.

2.Poniszczone
Skoro jakby byl helikopter, to pasowaloby jeszcze poniszczony ten dach. Helikopter bylby skierowany w czerwony budynek, zeby byloby to widac, ze helikopter zniszczyl ten dach (tylko jedna strona, screen 2). Ta oslona moglaby pasowac na redzie, ale na tym boku zniszczyc (w srodku dac jakies ruiny), a np. na rownoleglej scianie bylby ten dach, ale tylko na 5 kratek.

3.Strumyk (spawn)
Na spawnie tez mogloby byc pare zmianek. Tutaj mi chodzi o strumyk. Moim zdaniem pasowalby do sciezki. Strumyk bylby przy scianie kolo tabliczki /lobby (screen 3).

4.Lampy przy sciezce
Przy sciezkach proponowalbym dodanie lamp, ktore by wygladaly tak:
- 2 plotki do gory
- 1 czarna welna na plotkach
- 4 pochodnie na czarnej welnie.
Duzo miejsca by nie zajmowaly. Bylyby one oddalone od siebie co 3-6 kratek. Np. (screen 4).

5.Wiezowiec
Na 1-E Jest wiezowiec, ktory jest dosc wysoki. Proponuje dodac go tak na ukosie zoltego i czerwonego budynku (screen 5), dodatkowo zmienic teleport, czyli po wcisnieciu tabliczki 1-A tepnie nas na parter tego wiezowca, a nie obok domku i drzewka. Wiezowiec bylby wielkosci tamtego, ale kolory by byly zmienione, tu np. bylby czarny, bialy albo nawet zielony.

6.Ladowisko
Na 1-F moglby byc znak ladowiska dla helikopterow (H) tak jak jest na 1-D (czy tam gdzie indziej). Oznaczaloby to, ze zolty budynek zaatakowal czerwony, co by dalo dobry wyglad jak i helikopetrowi oraz czerwonemu i zoltemu budynkowi. Znak by byl na srodku tego budynku (bylby maly, wiem).

7.Kopuly
Na mapie by byly rozsiane takie bunkry, do ktorych bedzie prowadzic tylko i wylacznie podziemna droga (tak jak teraz z budynku do budynku). Bunkier nie bylby taki duzy, poprostu maly bunkier. Bunkry moglby by by np. (http://imgur.com/a/rmfzI Na 6 screenie moglby byc wiekszy, bo tam jest wiekszy teren).

8.Stawy
Na mapie jest jeden staw. Moim zdaniem powinno ich byc wiecej. chociaz dodac jakies 2-4. Moznaby je dodac w tych miejscach np (http://imgur.com/a/d3kXk). Stawy nie musza byc ogromnemoga byc male, ale zeby byly.

9.Znaki
Mozna wykorzystac tez te mury do ozdoby. Proponuje dodac w tym miejscu
(screen 6) logo walczacej Warszawy. Takie loga bylby rozsiane na murach mapy.

10.Kwarcowe Kolumny (sklep)
Nie jest to jakas duza zmiana, ale czy w sklepie za bedroockami mozna zrobic to co jest z kwarcu przy tabliczce /lobby i wejsciu do sklepu? Dodatkowo zrobic to przy tabliczkach w sklepie.

11.Sciezka (spawn & sklep)
Na lato zmienic moznaby kolor sciezki na spawnie i w sklepie? Zbliza sie lato a tu mamy jeszcze sciezke "zimowa" (kolory zimowe). Zmienione by bylo na welne zolta, pomaranczowa i zielona, a granice by byly oznaczone rudami szmaragdu i redstone.


Mysle ze chociaz polowa z tego bedzie wprowadzona na tryb, skoro ma nie byc nowej areny na pvp.


Załączone pliki Miniatury
                       
#2
zaczne od tego, ze twoja numeracja screenow ma sie nijak do wstawionych ponizej zalacznikow.

1. wstawilem dwa helikoptery w powietrzu.
2. raczej nie chce aby byly poniszczone budynki, mozesz sobie wmawiac, ze helikopter wybil wszystkie okna Tongue
3. gdzies tam dodalem jakis strumyk.
4. w sekcji domkow z czerwonymi dachami sa latarnie z bialej gliny, a w dzielnicy malych domkow z zoltymi dachami sa takie jakie mowisz, wiecej nie ma sensu budowac.
5. no nie wiem, chyba za gesto bedzie tych budynkow.
6. ludzie na 1f chyba lubia sie chowac za tymi przeszkodami.
7. chyba jest wystarczajaca ilosc tuneli pod ziemia, malo kto z nich korzysta a je ciezko sie robi.
8. dodalem kilka jeziorek w roznych miejscach gdzie byl w miare pusty teren.
9. to minecraft, nie odwzorowuje mapy warszawy.
10. dodalem.
11. mi po prostu sie taki chodnik (sciezka) podoba, wole taka od redstonowej czy innej, ona nie ma na celu wygladac jak spawn zimowy.

dodalem tez tabliczki repair, po 80$ szt lub cale eq za 250$.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
9. To jakis napis nwm Sky-Land? Takie napisy na scianach by byly w miare...
2. Mi chodzilo tylko o ta sciane. Zostalby jeden blok tak, zeby nikt przypadkowo nie wypadl i poprostu jest dziura. Jakas mala nwm jakie wymiary ma jedna sciana na gorze budynku, poprostu zeby jedna sciana byla pusta.
6. Ale i tak latwo ich trafic z 1f. Albo poprostu zrobic te Ladowisko a te przeszkody postawic gdzie indziej.
7. A to inaczej: Trzeba by bylo wejsc do takiego bunkru od gory, ale latwo by tam wejsc nie bylo.
5. Budynkow az tak za gesto nie bedzie. Chyba ze usunac ten domek kolo czerwonego budynku jak sie idzie z 1-A co prawie na sciezke wchodzi poprostu i zrobic ten wiezowiec co jest na 1-E.
11. Taka mieszanka zoltego z pomaranczowym i zielonym by byla ladna + rudy redstone i szmaragdu.
Edit:
cichy nie ma nad sklepami tych kolumn jeszcze tabliczkami. Oraz helikopter mi chodzilo tez, zeby byl tak jak napisalem, ze jak sie idzie na 1-F to na prawo, a na redzie jak sie stoi w strone schodow to po lewo. Dodatkowo za tabliczkami Repair zrobic moze jakies kowadla w scianie czy cos?
#4
(06-19-2017, 15:48)M_A_T_I napisał(a): A i jakby bylo mozna zrobic mieszanke zielonej glina i ciemnozielonej gliny na podlodze w arence.

Przecież jest dobrze. Naucz się edytowanie postów bo tylko niepotrzebnie nabijasz.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Czy żelazna klata zostanie dodana? Bo Cichusek napisał, że pomyśli to czekam.
Niedostępny
#6
(06-19-2017, 10:24)M_A_T_I napisał(a): 9. To jakis napis nwm Sky-Land? Takie napisy na scianach by byly w miare...
2. Mi chodzilo tylko o ta sciane. Zostalby jeden blok tak, zeby nikt przypadkowo nie wypadl i poprostu jest dziura. Jakas mala nwm jakie wymiary ma jedna sciana na gorze budynku, poprostu zeby jedna sciana byla pusta.
6. Ale i tak latwo ich trafic z 1f. Albo poprostu zrobic te Ladowisko a te przeszkody postawic gdzie indziej.
7. A to inaczej: Trzeba by bylo wejsc do takiego bunkru od gory, ale latwo by tam wejsc nie bylo.
5. Budynkow az tak za gesto nie bedzie. Chyba ze usunac ten domek kolo czerwonego budynku jak sie idzie z 1-A co prawie na sciezke wchodzi poprostu i zrobic ten wiezowiec co jest na 1-E.
11. Taka mieszanka zoltego z pomaranczowym i zielonym by byla ladna + rudy redstone i szmaragdu.
Edit:
cichy nie ma nad sklepami tych kolumn jeszcze tabliczkami. Oraz helikopter mi chodzilo tez, zeby byl tak jak napisalem, ze jak sie idzie na 1-F to na prawo, a na redzie jak sie stoi w strone schodow to po lewo. Dodatkowo za tabliczkami Repair zrobic moze jakies kowadla w scianie czy cos?
To jak cichy?
#7
(06-19-2017, 10:24)M_A_T_I napisał(a): 2. Mi chodzilo tylko o ta sciane. Zostalby jeden blok tak, zeby nikt przypadkowo nie wypadl i poprostu jest dziura. Jakas mala nwm jakie wymiary ma jedna sciana na gorze budynku, poprostu zeby jedna sciana byla pusta.
5. Budynkow az tak za gesto nie bedzie. Chyba ze usunac ten domek kolo czerwonego budynku jak sie idzie z 1-A co prawie na sciezke wchodzi poprostu i zrobic ten wiezowiec co jest na 1-E.
6. Ale i tak latwo ich trafic z 1f. Albo poprostu zrobic te Ladowisko a te przeszkody postawic gdzie indziej.
7. A to inaczej: Trzeba by bylo wejsc do takiego bunkru od gory, ale latwo by tam wejsc nie bylo.
9. To jakis napis nwm Sky-Land? Takie napisy na scianach by byly w miare...
11. Taka mieszanka zoltego z pomaranczowym i zielonym by byla ladna + rudy redstone i szmaragdu.
Edit:
cichy nie ma nad sklepami tych kolumn jeszcze tabliczkami. Oraz helikopter mi chodzilo tez, zeby byl tak jak napisalem, ze jak sie idzie na 1-F to na prawo, a na redzie jak sie stoi w strone schodow to po lewo. Dodatkowo za tabliczkami Repair zrobic moze jakies kowadla w scianie czy cos?

(posortowalem twoje wypowiedzi, bo teraz zrobiles balagan w numeracji podczas pisania postu)

2. wedlug mnie nadal zniszczony budynek bedzie kiepsko wygladal, jak wszystkie pozostale sa schludne, ladnie i w calosci. a jakbym zburzyl kompletnie cala sciane robiac wielkie okno, to nawet nie wiem jakby to wygladalo, ale tez nie wiem co by to mial oznaczac.
5. pokombinuje z tym..
6. ten budynek jest dosyc maly, ladowisko by zajelo caly dach i nie wiem gdzie w tym wypadku musialbym zrobic wejscie na gore (te schody ze srodka).
7. no.. ale jakbys chcial wchodzic do takiego bunkra? zwykla dziura od gory z drabinka? to taki domek z wejsciem przez dach, gdzie wystarczy na niego wskoczyc..
9. malo miejsca jest na scianie nad tymi budyneczkami aby zrobic jakiekolwiek napisy, wedlug mnie by tam nie pasowaly.
11. rozne juz bloki testowalem podczas wybierania wzoru na sciezke, jakos ten najbardziej mi przypadl do gustu, innym tez chyba to nie przeszkadza, teraz tez ladnie pasuje do tej wody co wczoraj zrobilem dookola.

myslalem, ze te bloki z kwarcu chciales abym stworzyl tylko przy sklepiku sms aby go wyroznic, chyba jakbym zbudowal takie dookola kazdej sciany z tabliczkami sklepowymi i repair, to byloby tego zbyt duzo..
jesli chodzi o helikopter, to wiem gdzie go chciales dodac, ale w tamtym miejscu gracze z odskocznia (i chyba nawet bez niej) mogliby z latwoscia wskoczyc na ten helikopter i byloby to kolejne miejsce dla snajpera, a tego nie chce, dlatego zrobilem go troche w innym bardziej oddalonym miejscu.
kowadel nie da sie zrobic, juz to bylo pisane w poprzednim temacie, beda sie niszczyly tak jak kazde inne kowadla i po kilku dniach gry bedziecie mi ciagle spamowac "cichy dodaj kowadla", dawno temu na spawnie skyblocka byla taka sciana z kowadlami (chyba z 6 szt) i musialem codziennie je stawiac na nowo, bo tak szybko znikaly.



(06-19-2017, 18:04)JTdiro napisał(a): Czy żelazna klata zostanie dodana? Bo Cichusek napisał, że pomyśli to czekam.

raczej nie, wedlug mnie zelazna klata bedzie zbyt duzo dawala, a chcialbym aby nowi gracze tez mieli jakies szanse.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
#9
[Obrazek: 2017-06-21_07.29.49.png]

really?!? Cry
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
Tak to teraz wygląda, na serio [emoji14]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości