Level #2.0
#11
Wy staracie się być wobec niego sprawiedliwi. A czy on był sprawiedliwy wobec graczy, których zabijał na cheatach, psując im grę i statystyki? Myślał wtedy o ich dobrze tak, jak wy myślicie o jego?
#12
Sa tacy co cheatuja drudzy ich faworyzuja (nie bede wymieniał) i nadal cheatuja. Ale by ich złapać trza zwykle samemu mieć cheaty wiec no trudno. Trzeba mu wybaczyć i ukarać tych co ich używają.
#13
(03-28-2018, 21:30)Tata napisał(a): Sa tacy co cheatuja drudzy ich faworyzuja (nie bede wymieniał) i nadal cheatuja. Ale by ich złapać trza zwykle samemu mieć cheaty wiec no trudno. Trzeba mu wybaczyć i ukarać tych co ich używają.

To, że nagrywa nie zwalnia co z kary..
#14
(03-28-2018, 21:36)Invi napisał(a):
(03-28-2018, 21:30)Tata napisał(a): Sa tacy co cheatuja drudzy ich faworyzuja (nie bede wymieniał) i nadal cheatuja. Ale by ich złapać trza zwykle samemu mieć cheaty wiec no trudno. Trzeba mu wybaczyć i ukarać tych co ich używają.

To, że nagrywa nie zwalnia co z kary..

Kare mial - bana.
Kazdy popełnia błędy a to tylko lv..
#15
Ja cie człowieku nie rozumiem, nie dość że dostajesz unbana po miesiącu, pomimo mulciaka, to jeszcze prosisz się o odzyskanie lvl którego prawdopodobnie wyrobiłeś na cheatach.

Na nie.

(03-28-2018, 21:13)Boczek napisał(a):
(03-28-2018, 20:46)ZabijakaPL1337 napisał(a): Jestem na nie!
A tobie czasem Cichusek po banie nie oddał brzydaku jeden :d
Ja sądze, że powinien oddać. Nawet jeśli cały czas miał cheaty to przecież nie latał z killaurą i nie nabijał na niej killi, tylko grał ze snajperki/karabinu i jedyne ułatwienia jakie mógł mieć z tych broni to treacer i nametags, tyle że użytkownicy legalnych minimap mają to samo.

Nie wiesz tego, mógł się odpalać co i raz na sekundke, dwie i bum kill.
Poza tym cheat to cheat.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#16
Oski miał bana za mk i wyzywanie a nie za perfidne cheaty tak jak w przypadku matiego więc to marny przykład. Napracowales się strasznie, ale jednocześnie oszukiwales. Dostałeś szansę ZACZĘCIA OD ZERA co wgl nie powinno mieć miejsca więc sądzę że przywrócenie lvla nie jest na miejscu i byłoby nie fair wobec innych graczy

Zdecydowanie na nie
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości