Level #2.0
#1
Witajcie.

Zanim zaczniecie znow pisac, ze poziom zdobylem "nielegalnie" to przeczytajcie co pisze, to wtedy.

Ogolnie chodzi mi o ten watek:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34180
Rozumiem zlosc innych za to, ze dostalem unbana tak szybko. Ale chcialbym oswiadczyc, ze moj level <okolo 51800> wbijam od 2 lat, a to jest dosc dlugi okres czasu.

== FAQ ==
Ale co nas to obchodzi ile? Przeciez nielegalnie!
A wlasnie ze nie! Poziom wbijalem od 2016r, a z cheatami wyskoczylem nagle w 2017r, wiec nie wbilem CALEGO nielegalnie, ale legalnie <mowa o cheatach>. W ogole tego czegos nie korzystalem na pvp z pistoletami, bo po co? Nie uzywam juz tych <za przeproszeniem> gowien.

Po co nas robisz w balona?!
Nie robie w balona. To co pisze, jest prawda. W sumie nie wiem czy moze, ale Cichusek chyba moze sprawdzic, od kiedy zaczalem wchodzic na pvp z pistoletami i poziom swoj wbijc, ktory utracilem na rzecz dlugosci bana.

Eeee... Ale bana miales w czerwcu!
Nie. Te byly akurat niesluszne bany.

Dobra weez nie oszukuj, bo i tak klamiesz!
Nie.

==============================

Tak wiec naprawde, prosze o odzyskanie poziomu z tego watku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34180
Duzo sie nagralem na pvp z pistoletami i nie chce go tracic.

To tyle.
Dziekuje, dobranoc.
#2
zgadzam sie on ten poziom zdobyl legalnie
#3
Właśnie ,oskiemu jakoś szanowny Cichusek przywrócił lvl ,który stracił podczas perm bana.
Jestem za odzyskaniem lvl'a M_A_T_Iego
MEFEDRON


Niedostępny
#4
To, że bana dostałeś w 2017 nie znaczy, że nie cheatowałeś wcześniej. Prawda jest taka, że gdyby to był inny gracz, to wszyscy byliby na nie.
Jestem na nie.
#5
Jestem na nie!
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
Ehh, kogo stronę wybrać? Kto ds więcej?
Prawda taka ze skoro komuś po permie za cheaty oddano to jemu też. Jeżeli po permie za cos innego to nie.
#7
jestem po dwóch stronach. Oto moja opinia którą chciałeś.
dobra, banowałeś cheterów to jest + (kilkanascie razy)
- jest to że używałeś cheatów (sam się przyznałeś do tego)
to jest moje zdanie co to tego 1:1.
może jak miałeś te 50k to cichy ci odejmie 25k i będziesz miał połowę tego a śmierci zostawi.
Niedostępny
#8
(03-28-2018, 20:46)ZabijakaPL1337 napisał(a): Jestem na nie!
A tobie czasem Cichusek po banie nie oddał brzydaku jeden :d
Ja sądze, że powinien oddać. Nawet jeśli cały czas miał cheaty to przecież nie latał z killaurą i nie nabijał na niej killi, tylko grał ze snajperki/karabinu i jedyne ułatwienia jakie mógł mieć z tych broni to treacer i nametags, tyle że użytkownicy legalnych minimap mają to samo.
#9
(03-28-2018, 21:10)BrunoKastner napisał(a): jestem po dwóch stronach. Oto moja opinia którą chciałeś.
dobra, banowałeś cheterów to jest + (kilkanascie razy)
- jest to że używałeś cheatów (sam się przyznałeś do tego)
to jest moje zdanie co to tego 1:1.
może jak miałeś te 50k to cichy ci odejmie 25k i będziesz miał połowę tego a śmierci zostawi.
Też tak pomyślałem
Żeby Cichusek odjął M_A_T_I'emu te 10k/15k lvl a śmierci zostały
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#10
(03-28-2018, 21:13)Boczek napisał(a):
(03-28-2018, 20:46)ZabijakaPL1337 napisał(a): Jestem na nie!
A tobie czasem Cichusek po banie nie oddał brzydaku jeden :d
Ja sądze, że powinien oddać. Nawet jeśli cały czas miał cheaty to przecież nie latał z killaurą i nie nabijał na niej killi, tylko grał ze snajperki/karabinu i jedyne ułatwienia jakie mógł mieć z tych broni to treacer i nametags, tyle że użytkownicy legalnych minimap mają to samo.

Ja chociaż perma nie dostałem za cheaty Smile
+ Długo czekałem na odzyskanie tego lvl od razu nie dostałem.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości