Co przyczyniło się do...
#11
(03-25-2018, 13:51)xLvkasz napisał(a):
(03-25-2018, 13:49)Tata napisał(a): Ale Waterblock to gówno nie wiem po co to jest tak samo Jak Skygrid? Skyblock zawsze był lepszy dopóki się nie znudził i poszli na Water bo nie mieli ta co robić. I to sie rozsiewa i nie ma ludzi na zadnym nawet na cls jest mało. Połowa minigier jest bezsensu. Tak samo jak robiąc 3 skyblocki Gdy water jest w 100% bez sensu. Ale Cichy i tak nie ZMIENI serwa mocniej tylko bedzie dodawał a potem go CAŁKOWICIE pewnie USUNIE.

W koncu ktos mi przytaknal

Poczytaj Wątki. To ty mi przytaknąłeś Tongue
Na te creativy nie wiem po co to komu. Od czego jest single? pfff to to samo tylko nie ma wszędzie Kutasów.
#12
Widzę tutaj takie myślenie: "ja tam nie gram, więc można kasować". Gdyby zaproponowano skasowanie Classica, to pewnie zdecydowana część osób wypowiadających się tutaj Za, nie była by już taka zachwycona.

Tak przypuśćmy: usuniemy te 4 tryby. I co później? No nie będzie ich i tyle, ilość osób na serwerze się zbytnio nie zmieni, a może być tak że się mniejszy.

Co do braku osob:
Na SkyWars - absolutnie się nie zgodzę. Często jest sporo ludzi, ja dosyć często tam przebywam i może się zdarzyć że serwer będzie pusty, ale pograć się da.
Build - Cichusek myśli czy nie dodać nowych minigier, które zwiększą ilość osób.
Co do SkyFire i 1vs1 się nie wypowiadam, ale miejcie na uwadze że to takie minigry na minutę i nie będzie wam tam przesiadywać nie wiadomo ile osób...

Na nie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
(03-25-2018, 13:57)Tails napisał(a): Widzę tutaj takie myślenie: "ja tam nie gram, więc można kasować". Gdyby zaproponowano skasowanie Classica, to pewnie zdecydowana część osób wypowiadających się tutaj Za, nie była by już taka zachwycona.

Tak przypuśćmy: usuniemy te 4 tryby. I co później? No nie będzie ich i tyle, ilość osób na serwerze się zbytnio nie zmieni, a może być tak że się mniejszy.

Co do braku osob:
Na SkyWars - absolutnie się nie zgodzę. Często jest sporo ludzi, ja dosyć często tam przebywam i może się zdarzyć że serwer będzie pusty, ale pograć się da.
Build - Cichusek myśli czy nie dodać nowych minigier, które zwiększą ilość osób.
Co do SkyFire i 1vs1 się nie wypowiadam, ale miejcie na uwadze że to takie minigry na minutę i nie będzie wam tam przesiadywać nie wiadomo ile osób...

Na nie.

Ale na classicu ktoś gra, a na waterblocku ? Max 10-15 osob ja widuje
Tak samo na skyfire i na buildzie. O 1vs1 nie wspomne
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#14
(03-25-2018, 14:15)xLvkasz napisał(a):
(03-25-2018, 13:57)Tails napisał(a): Widzę tutaj takie myślenie: "ja tam nie gram, więc można kasować". Gdyby zaproponowano skasowanie Classica, to pewnie zdecydowana część osób wypowiadających się tutaj Za, nie była by już taka zachwycona.

Tak przypuśćmy: usuniemy te 4 tryby. I co później? No nie będzie ich i tyle, ilość osób na serwerze się zbytnio nie zmieni, a może być tak że się mniejszy.

Co do braku osob:
Na SkyWars - absolutnie się nie zgodzę. Często jest sporo ludzi, ja dosyć często tam przebywam i może się zdarzyć że serwer będzie pusty, ale pograć się da.
Build - Cichusek myśli czy nie dodać nowych minigier, które zwiększą ilość osób.
Co do SkyFire i 1vs1 się nie wypowiadam, ale miejcie na uwadze że to takie minigry na minutę i nie będzie wam tam przesiadywać nie wiadomo ile osób...

Na nie.

Ale na classicu ktoś gra, a na waterblocku ? Max 10-15 osob ja widuje
Tak samo na skyfire i na buildzie. O 1vs1 nie wspomne
Obecnie na S2 jest 25 osób, na SW przed chwilą było 12 osób.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Aktualnie ludzie przeszli na s2 bo na s1 nie ma co robić już.
#16
(03-25-2018, 14:16)Tails napisał(a):
(03-25-2018, 14:15)xLvkasz napisał(a):
(03-25-2018, 13:57)Tails napisał(a): Widzę tutaj takie myślenie: "ja tam nie gram, więc można kasować". Gdyby zaproponowano skasowanie Classica, to pewnie zdecydowana część osób wypowiadających się tutaj Za, nie była by już taka zachwycona.

Tak przypuśćmy: usuniemy te 4 tryby. I co później? No nie będzie ich i tyle, ilość osób na serwerze się zbytnio nie zmieni, a może być tak że się mniejszy.

Co do braku osob:
Na SkyWars - absolutnie się nie zgodzę. Często jest sporo ludzi, ja dosyć często tam przebywam i może się zdarzyć że serwer będzie pusty, ale pograć się da.
Build - Cichusek myśli czy nie dodać nowych minigier, które zwiększą ilość osób.
Co do SkyFire i 1vs1 się nie wypowiadam, ale miejcie na uwadze że to takie minigry na minutę i nie będzie wam tam przesiadywać nie wiadomo ile osób...

Na nie.

Ale na classicu ktoś gra, a na waterblocku ? Max 10-15 osob ja widuje
Tak samo na skyfire i na buildzie. O 1vs1 nie wspomne
Obecnie na S2 jest 25 osób, na SW przed chwilą było 12 osób.
To i tak nie to samo w porównaniu do 2014,2015

X Czerwony - Usunac
X Pomaranczowy - Mozna usunac, ale to tylko moje zdanie
Oczywiscie proszę to zrozumieć jako propozycje a nie rozkaz...

Z skygridem się wstrzymam bo dopiero co powstał, ale nie sądze aby za 3 miesiące grał tam ktokolwiek
Na creative niestety ale z 20 osob jest czasem


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#17
s2 to prosilbym jednak zostawic w spokoju, gdyz to jest dobry tryb. Rowniez byl to 2 tryb, kiedy serwer byl na 1.5

Jestem na tak za chestpvp
Ale wara od waterblocka. Kazdy z waterblocka by ci napisal, ze nie warto usuwac tak dobrego trybu.
#18
(03-25-2018, 12:54)Jawel napisał(a): Witam wszystkich.
Na wstępie chce powiedzieć ,że moim zdaniem na sky-landzie gra coraz mniej osób. Z roku na rok jest ich zdecydowanie coraz mniej , a zostają tylko ci starzy gracze dla których skyland to coś więcej. Nowi nie mają szans z starszymi graczami którzy zdobyli miliony $$ , przedmioty rozbudowali swoje wyspy czy działki , nabili poziomy na pistoletach itp.
Dlatego mało nowych graczy zostaje z nami na stałe.

Teraz chciałbym coś przedstawić odnośnie 4 trybów: SkyWars 1vs1 SkyFire oraz Build Czasami lubię wejść zobaczyć jak tam sytuacja , zagrać lecz nie ma z kim. Jest tam 0 graczy (czasami 2-3) nikt tam nie gra nie da się zdobyć nic , nawet zagrać. Gdy build wystartował grało na nim dość dużo graczy (jak na każdym , dopiero co otwartym serwerze). Teraz czasem ktoś wejdzie na parę minut zagrać. Przechadzałem się po działkach i zobaczyłem że nikt nie starał się jakoś rozbudować swojej działki. Jedynie tails05 ma zbudowany ciekawy domek. Proponowałbym zamknięcie tych 4 trybów. Pewnie dużo graczy się oburzy ale taka ilość trybów które mogłyby być skupione na jednym (minigames) byłaby zdecydowanie lepsza! Na minigames gra ok. 5-6 osób i ta liczba się nawet utrzymuje stale! Gracze którzy grają na skyfire skywars 1vs1 mogliby wejść na 1 serwer minigames gdzie byłoby ok 15 graczy jest idealną opcją na ciekawą rozgrywkę w większym gronie.

Dość niedawno został poruszony temat odnośnie trybu Chest PVP polegającym na walce z innym graczami przedmiotami umieszczonymi w skrzynkach na mapie. Gracze również posiadają działki o wymiarach 8x8 gdzie mogą zakupić przedmioty (drewno, liście , szkło itp) na rozbudowę swojego składu ,,broni i zbrój,,. Pieniądze zdobywa się za zabicie gracza , a za zabójstwo również dostaje się poziom. Początkowo startuje się z żelazną zbroją , mieczem żelaznym bądź diamentowym , jedzeniem oraz łukiem z pakietem strzał.
Taki tryb mógłby zaciekawić dużo graczy. Obecnie ten tryb jest dość popularny na innych serwerach.

Cichusku zamiast zamykać zastanów się , a innych proszę o wyrażenie opinii na ten temat Smile
Pozdrawiam
~Jawel

Co do ostatniego pomysłu o ChestPvP, to w jaki sposób ty to przedstawiłeś będzie kopią serwera JustPvP
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#19
(03-25-2018, 14:41)Wyimaginowany napisał(a):
(03-25-2018, 12:54)Jawel napisał(a): Witam wszystkich.
Na wstępie chce powiedzieć ,że moim zdaniem na sky-landzie gra coraz mniej osób. Z roku na rok jest ich zdecydowanie coraz mniej , a zostają tylko ci starzy gracze dla których skyland to coś więcej. Nowi nie mają szans z starszymi graczami którzy zdobyli miliony $$ , przedmioty rozbudowali swoje wyspy czy działki , nabili poziomy na pistoletach itp.
Dlatego mało nowych graczy zostaje z nami na stałe.

Teraz chciałbym coś przedstawić odnośnie 4 trybów: SkyWars 1vs1 SkyFire oraz Build Czasami lubię wejść zobaczyć jak tam sytuacja , zagrać lecz nie ma z kim. Jest tam 0 graczy (czasami 2-3) nikt tam nie gra nie da się zdobyć nic , nawet zagrać. Gdy build wystartował grało na nim dość dużo graczy (jak na każdym , dopiero co otwartym serwerze). Teraz czasem ktoś wejdzie na parę minut zagrać. Przechadzałem się po działkach i zobaczyłem że nikt nie starał się jakoś rozbudować swojej działki. Jedynie tails05 ma zbudowany ciekawy domek. Proponowałbym zamknięcie tych 4 trybów. Pewnie dużo graczy się oburzy ale taka ilość trybów które mogłyby być skupione na jednym (minigames) byłaby zdecydowanie lepsza! Na minigames gra ok. 5-6 osób i ta liczba się nawet utrzymuje stale! Gracze którzy grają na skyfire skywars 1vs1 mogliby wejść na 1 serwer minigames gdzie byłoby ok 15 graczy jest idealną opcją na ciekawą rozgrywkę w większym gronie.

Dość niedawno został poruszony temat odnośnie trybu Chest PVP polegającym na walce z innym graczami przedmiotami umieszczonymi w skrzynkach na mapie. Gracze również posiadają działki o wymiarach 8x8 gdzie mogą zakupić przedmioty (drewno, liście , szkło itp) na rozbudowę swojego składu ,,broni i zbrój,,. Pieniądze zdobywa się za zabicie gracza , a za zabójstwo również dostaje się poziom. Początkowo startuje się z żelazną zbroją , mieczem żelaznym bądź diamentowym , jedzeniem oraz łukiem z pakietem strzał.
Taki tryb mógłby zaciekawić dużo graczy. Obecnie ten tryb jest dość popularny na innych serwerach.

Cichusku zamiast zamykać zastanów się , a innych proszę o wyrażenie opinii na ten temat Smile
Pozdrawiam
~Jawel

Co do ostatniego pomysłu o ChestPvP, to w jaki sposób ty to przedstawiłeś będzie kopią serwera JustPvP
Ze co? Przeciez justpvp zostalo stworzone na bazie tego trybu.
Na mc-pl byl taki tryb, trollcraft itp. juz wczesniej
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#20
Mi nie chodzi o usunięcie minigier typu SkyWars SkyFire oraz 1vs1 tylko złączenie ich w jedne serwer albo dodanie ich na minigames gdzie będą miały swoją
tablice z wyborem aren.
A odnośnie waterblocka niech zostanie.
Dużo ludzi ma rozbudowane wyspy , gra na nim , sklepy graczy normalnie funkcjonują Tongue
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości