Co przyczyniło się do...
#1
Exclamation 
Witam wszystkich.
Na wstępie chce powiedzieć ,że moim zdaniem na sky-landzie gra coraz mniej osób. Z roku na rok jest ich zdecydowanie coraz mniej , a zostają tylko ci starzy gracze dla których skyland to coś więcej. Nowi nie mają szans z starszymi graczami którzy zdobyli miliony $$ , przedmioty rozbudowali swoje wyspy czy działki , nabili poziomy na pistoletach itp.
Dlatego mało nowych graczy zostaje z nami na stałe.

Teraz chciałbym coś przedstawić odnośnie 4 trybów: SkyWars 1vs1 SkyFire oraz Build Czasami lubię wejść zobaczyć jak tam sytuacja , zagrać lecz nie ma z kim. Jest tam 0 graczy (czasami 2-3) nikt tam nie gra nie da się zdobyć nic , nawet zagrać. Gdy build wystartował grało na nim dość dużo graczy (jak na każdym , dopiero co otwartym serwerze). Teraz czasem ktoś wejdzie na parę minut zagrać. Przechadzałem się po działkach i zobaczyłem że nikt nie starał się jakoś rozbudować swojej działki. Jedynie tails05 ma zbudowany ciekawy domek. Proponowałbym zamknięcie tych 4 trybów. Pewnie dużo graczy się oburzy ale taka ilość trybów które mogłyby być skupione na jednym (minigames) byłaby zdecydowanie lepsza! Na minigames gra ok. 5-6 osób i ta liczba się nawet utrzymuje stale! Gracze którzy grają na skyfire skywars 1vs1 mogliby wejść na 1 serwer minigames gdzie byłoby ok 15 graczy jest idealną opcją na ciekawą rozgrywkę w większym gronie.

Dość niedawno został poruszony temat odnośnie trybu Chest PVP polegającym na walce z innym graczami przedmiotami umieszczonymi w skrzynkach na mapie. Gracze również posiadają działki o wymiarach 8x8 gdzie mogą zakupić przedmioty (drewno, liście , szkło itp) na rozbudowę swojego składu ,,broni i zbrój,,. Pieniądze zdobywa się za zabicie gracza , a za zabójstwo również dostaje się poziom. Początkowo startuje się z żelazną zbroją , mieczem żelaznym bądź diamentowym , jedzeniem oraz łukiem z pakietem strzał.
Taki tryb mógłby zaciekawić dużo graczy. Obecnie ten tryb jest dość popularny na innych serwerach.

Cichusku zamiast zamykać zastanów się , a innych proszę o wyrażenie opinii na ten temat Smile
Pozdrawiam
~Jawel
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#2
Jestem na tak. Myślę że napłynęła by jakaś liczba graczy ( nie mówię że spora bo nigdy nie wiadomo jak będzie ).
Gracze którzy lubią pvp na pewno by się przenieśli na taki serwer.
Moje zdanie w skrócie: Tak.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#3
zgadzam się z tobą odnośnie tych 4 trybów minigames ale na serwer mógłby byc dodany tryb z gildiami to by przyniosło duża rzesze młodych dzieciaków i serwer bardziej by się rozwijał Smile
#4
(03-25-2018, 13:02)_DJintro_ napisał(a): zgadzam się z tobą odnośnie tych 4 trybów minigames ale na serwer mógłby byc dodany tryb z gildiami to by przyniosło duża rzesze młodych dzieciaków i serwer bardziej by się rozwijał Smile

Zdaje mi sie że dzieciaki bardziej do banowania :/
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#5
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34959
odpowiedz Cichuska bedzie podobna...
MEFEDRON


Niedostępny
#6
tez jestem za
#7
Usunmy wiec Build Kek
#8
Nigdy miałem o tym nie pisać ale co mi tam.
Ilość graczy maleje / przesiewa się na inne tryby, poniewaz jest ich za duzo...
Gdyby byly np. Classic, prison, skyblock (nie wiem po co jest waterblock), jakies 2 minigry.
Tyle w zupełności by wystarczyło. Przez to, że co 3 miesiące dochodzi jakiś nowy tryb ludzie przechodzą na niego zostawiajać wcześniejszy, czyli po prostu przestaja grac tam gdzie grali wczesniej i liczba z dnia na dzien sie zmniejsza.
Pamietam rok 2014 gdzie bylo z nie wiem 5? 6? trybów, nie jestem pewien ale pamietam, ze gralo wtedy na kazdym trybie bardzo duzo osob a nie jak jest teraz build - 0 graczy, Skyfire - 0 graczy etc.
Moja wypowiedz i tak nic nie zmieni, bo po co? Lepiej robic nowe tryby, napewno poprawi to jakość serwera, przywroci stara ilosc graczy.

A odnośnie wątku Jawela.
Ja bym chętnie zagrał na tym trybie, lecz jak by juz zostal dodany to ja bym usunal skyfire i waterblock (FALA HEJTU INCOMING)

Niby zmiany drastyczne ale jestem pewien, ze poprawi to jakosc serwera, wiekszosc osob przejdzie na tryby takie jak prison (Gdzie 2 lata temu gralo jeszcze po 70 osob) skyblock itp.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
Ale Waterblock to gówno nie wiem po co to jest tak samo Jak Skygrid? Skyblock zawsze był lepszy dopóki się nie znudził i poszli na Water bo nie mieli ta co robić. I to sie rozsiewa i nie ma ludzi na zadnym nawet na cls jest mało. Połowa minigier jest bezsensu. Tak samo jak robiąc 3 skyblocki Gdy water jest w 100% bez sensu. Ale Cichy i tak nie ZMIENI serwa mocniej tylko bedzie dodawał a potem go CAŁKOWICIE pewnie USUNIE.
#10
(03-25-2018, 13:49)Tata napisał(a): Ale Waterblock to gówno nie wiem po co to jest tak samo Jak Skygrid? Skyblock zawsze był lepszy dopóki się nie znudził i poszli na Water bo nie mieli ta co robić. I to sie rozsiewa i nie ma ludzi na zadnym nawet na cls jest mało. Połowa minigier jest bezsensu. Tak samo jak robiąc 3 skyblocki Gdy water jest w 100% bez sensu. Ale Cichy i tak nie ZMIENI serwa mocniej tylko bedzie dodawał a potem go CAŁKOWICIE pewnie USUNIE.

W koncu ktos mi przytaknal
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości