Ej ,ej przegina
#51
Na czacie ogolnym pochwaliles sie ze masz moje nazwisko
Na priv napisales mi ze masz je od marcina
Pozniej na ogolnym zaczely sie glupie komentarze dotyczace wygladu wieku i nawiazywanie do mojego nazwiska piszac "fajne masz grabie"
Ja i moi przyjaciele - Klaudia i Filip lekko sie zdenerwowalismy
Wiec Klaudia powiedziała że zaraz może znaleźć twoje nazwisko
Weszła w znajomych huba (choc nie wiedziala ze ciebie w nich ma)
Znalazla dwoch Igorow
Nie zniosla juz obelg w moja strone i napisala 2 nazwiska
Potem ty od razu napisales MOJE
Nikt nie mial pewnosci ze to ty wiec sam sie wydales
Okej nieprzyjemna sytuacja
Ale zupelnie bez powodu zaczales pisac moje nazwisko z KOLEGAMI co 3 minuty i glupio komentowales wszystko co przyszlo ci na myślSmile
#52
No i ten przyklad jest bardzo dobry poniewaz kazdy moze to zrobic a ze przypadkowo trafilo na jakiegos Jana Kowalskiego ktory faktycznie dostal pale z plastyki to juz nie jego wina
Nie znalam wczesniej twoich danych osobowych tak jak i zapewne ten ktos na ulicy
Niedostępny
#53
Jakieś dowody ? Bo moim zdaniem są to puste słowa...
MEFEDRON


Niedostępny
#54
(03-09-2018, 22:26)xXIgoreq napisał(a): Klaudia też nie powinna pisać mojego nazwiska. Teraz tak i tak już znam jej xDD

Moze i nie powinna ale chciala mnie obronić
Skoro ona napisala twoje nazwisko ty nie powinienes pisac tym bardziej M O J E G OSmile
Nawet nie wiem w jakim celu to zrobiłeśXD
#55
(03-09-2018, 22:29)xXIgoreq napisał(a): Jakieś dowody ? Bo moim zdaniem są to puste słowa...

Teraz to juz sie zaczyna robic smieszneXDDDD
Moglbys sie chociaz przyznac albo pozostawic bez komentarza zamiast klamacXDD
Niedostępny
#56
(03-09-2018, 22:29)xXIgoreq napisał(a): Jakieś dowody ? Bo moim zdaniem są to puste słowa...

Na ss wyraznie widac ze ty napisales moje nazwisko bez powodu poniewaz ja o twoim nie wspomnialam c:

Pozniej jest inna sytuacja - docinki glupie komentarze wielokrotne pisanie mojego nazwiska (wraz z twoimi kolegami)
Normalne ze w odwecie napisalam twojeSmile

I to akurat jest udokumentowane na ss w calym wątku
#57
Pisałaś to 4 razy o tym ,że Ci docinalem razem z kolegami ,ale JA TWOJE nazwisko napisałem RAZ. Reszta to oni Tongue
A ty taka wielce pokrzywdzona bo wiesz ,że nie MASZ racji... ewidentnie wy zaczęliście z nazwiskiem...
MEFEDRON


Niedostępny
#58
Pisze to tyle razy bo widze ze nie rozumiesz
Jestem pokrzywdzona bo to ty zaczales glupio (za przeproszeniem) pie.dolic o tym ze znasz moje nazwisko i mowiles ze sie smiales plus pytales jakie mam grabieXD?
NICZEGO Z TWOIM NAZWISKIEM NIE ZACZELAM co widać na ss
Wiecej sie nie wypowiadam
Znamy opinie Tailsa
Czekamy na Cichuska
#59
Wlasnie czytam logi i zaczelo sie od twojego pytania czy ktos chce fb OliwiiXD
Niedostępny
#60
zamykam ten bezsensowny temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości