Ej ,ej przegina
#1
xXIgoreq
SelinaVenom
Podaje moje nazwisko no ***** mam to gdzies ,ale wiecie jak to jest
ss


Załączone pliki Miniatury
       
MEFEDRON


Niedostępny
#2
EDIT: IGOR ZMIENIL MOJ NICK W OSKARŻENIU NA NICK SELINY

Na 2 ss jest moje nazwisko ktore napisal Igor zupelnie bez powodu
Proszę o bana dla niego za udostępnianie MOICH danych.
Sama Igorowi nie podalam mojego nazwiska wiec naprawde prosze o zrobienie czegos z nimSmile
#3
Przeciez to ja je napisalam i nie wiedzialam czy one sa twoje, po prostu jakies nazwiska igorow ze znajomych Huberta z fb
Niedostępny
#4
Igor, najpierw podajesz każdemu swoje dane osobowe, a potem robisz skargi, że ktoś o nich pisze..
#5
Selina, Igor
Prosze sobie poczytać co wam grozi za udostępnianie czyis danych osobowych bez pozwolenia Kek

(03-09-2018, 19:55)Invi napisał(a): Igor, najpierw podajesz każdemu swoje dane osobowe, a potem robisz skargi, że ktoś o nich pisze..

Kek podaje pewnie prywatnie więc nie pozwala ich udostępniać. Obojgu należy się ban Kek
#6
_NiceGirl_
MEFEDRON


Niedostępny
#7
(03-09-2018, 19:42)_NiceGirl_ napisał(a): EDIT: IGOR ZMIENIL MOJ NICK W OSKARŻENIU NA NICK SELINY

Na 2 ss jest moje nazwisko ktore napisal Igor zupelnie bez powodu
Proszę o bana dla niego za udostępnianie MOICH danych.
Sama Igorowi nie podalam mojego nazwiska wiec naprawde prosze o zrobienie czegos z nimSmile

Obydwoje pisalyscie jego nazwisko pierwsze i sprowokowaliscie go to tego by powiedział wasze
#8
Igor teraz sam podałeś swoje dane ponieważ ktoś doda sobie Igor+ te nazwisko na ss...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
(03-09-2018, 19:58)xXIgoreq napisał(a): _NiceGirl_

Zauwaz ze podalam twoje nazwisko ZARAZ PO TYM gdy napisales moje c;


(03-09-2018, 19:58)Duuuuży napisał(a):
(03-09-2018, 19:42)_NiceGirl_ napisał(a): EDIT: IGOR ZMIENIL MOJ NICK W OSKARŻENIU NA NICK SELINY

Na 2 ss jest moje nazwisko ktore napisal Igor zupelnie bez powodu
Proszę o bana dla niego za udostępnianie MOICH danych.
Sama Igorowi nie podalam mojego nazwiska wiec naprawde prosze o zrobienie czegos z nimSmile

Obydwoje pisalyscie jego nazwisko pierwsze i sprowokowaliscie go to tego by powiedział wasze
Nie pisałam jego nazwiska wczesniej
Pierwszy raz o tym wspomniala Klaudia
Ja napisalam gdy on wspomnial o MOIM NAZWISKU
Co dokladnie widac na ss
Bylam zdenerwowana bo on jak i jego koledzy pisali je bez przerwySmile
#10
Sprawa wygląda tak:
Igor zaczął pisać o nazwisku Oliwii, o jej wyglądzie, zaczął go komentować, ostatecznie nie pisząc nazwiska Oliwii (_NiceGirl). Zaczął pisać że ma ryj, że nie ma dupy, coś takiego
Selina wyszukała w znajomych Huba imię "Igor" i napisała jedno z dwóch nazwisk na czacie, i jak widać chyba trafiła
Igor napisał bez powodu nazwisko Oliwii i przez to cały ogólny czat to widział, gdzie Oliwia niczego nie zrobiła i nawet to nie ona napisała to nazwisko. Jest najbardziej poszkodowana, a niczego nie zrobiła, więc według mnie jak już do Igor powinien dostać bana za podawanie danych osobowych, z Seliną jak to nie wiem, może też, ale w sumie tylko wyszukała to nazwisko (gdzie Igor podobno każdemu je podawał). Nie rozumiem dlaczego w ogóle wmieszaliście Oliwię XD

e.d.i.t Selina jednak napisała oba te nazwiska, nie tylko jedno
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości