Ej ,ej przegina
#21
(03-09-2018, 20:02)FLP napisał(a): kazdy moze wyszukac kazdego w znajomych huba

juz nie xd Cool
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
https://www.eporady24.pl/udostepnianie_d...,4003.html

Tu wydaje się być ta g****burza wyjaśniona. W skrócie dane osobowe można wyjawić tylko wtedy, kiedy wymaga tego sytuacja. NIE WOLNO wyjawiać danych od tak, bez zgody właściciela nazwiska.

Niedostępny
#23
@up przestan pisac literami na pol ekranu bo wszyscy widza normalna czcionke XD poza tym chodzi tez o okolicznosci tej sytuacji
Niedostępny
#24
daje oliwie bo mnie o to poprosila, zeby udowodnic ze jej dane zostaly podane jako pierwsze
Niedostępny
#25
Pierwsze podała Selina potem Igor potem Oliwia według ssow no chyba że są w złej kolejności to juz nie wiadomo. Każdy złamał art i każdemu sie kara niestety należy w mniejszy lub większym stopniu
Proponuje juz nie pisać Cichy to wyjaśni ale następnym razem niech Hub reaguje skoro widzi. Udostępniac danych nie można.
EDIT Huba chyba nie było coś mi się już myli Kek
Alkoholen
#26
(03-09-2018, 20:13)Iam napisał(a): https://www.eporady24.pl/udostepnianie_d...,4003.html

Tu wydaje się być ta g****burza wyjaśniona. W skrócie dane osobowe można wyjawić tylko wtedy, kiedy wymaga tego sytuacja. NIE WOLNO wyjawiać danych od tak, bez zgody właściciela nazwiska.

Dziekuje iam za pomoc
WYMAGA TEGO SYTUACJA
Mysle ze podanie mojego nazwiska BEZ POWODU bylo sytuacja w ktorej mialam prawo ,,w odwecie,, podac nazwisko Igora choc nie chcialam
Na innych ss widac ze TO NIE JA pisalam wiec nadal nie rozumiem skad taki nacisk Igora i jego kolegow na wypisywanie MOJEGO nazwiska c;
#27
(03-09-2018, 20:19)_NiceGirl_ napisał(a): Dziekuje iam za pomoc
WYMAGA TEGO SYTUACJA

W kontekście prawnym, można było się chyba tego domyślić. Inaczej nie wolno mimo prowokacji. Inaczej do 2 lat więzienia.

Niedostępny
#28
Jej dane zostaly podane jako pierwsze
Igor zaczal komentowac wyglad Oliwii i pisac jakies zaczepki w stylu "A jakie masz grabie" itp
Wiec zeby troche sprowadzic chlopaka na ziemie napisalam te dwa nazwiska jednak skad mialam wiedziec ze sa jego
Nikt dalej by nie wiedzial gdyby nie jego potwierdzenie
Pozniej bylo tylko gorzej
Zaczal co chwile wypisywac jej nazwisko i glupio komentowac jej zdjecie profilowe i wypytywac innych o opinie na jego temat
Wszystko dzialo sie pod wplywem emocji
Co do mnie to nie spodziewalam sie ze ktorys z nich to faktycznie on, rownie dobrze moglam napisac "Nowak czy Kowalski"(jezeli ktos o takim nazwisku tu jest to PRZEPRASZAM)
Chyba nic wiecej w tej sprawie do powiedzenia nie mam
Niedostępny
#29
(03-09-2018, 20:26)SelinaVenom napisał(a): Jej dane zostaly podane jako pierwsze
Igor zaczal komentowac wyglad Oliwii i pisac jakies zaczepki w stylu "A jakie masz grabie" itp
Wiec zeby troche sprowadzic chlopaka na ziemie napisalam te dwa nazwiska jednak skad mialam wiedziec ze sa jego
Nikt dalej by nie wiedzial gdyby nie jego potwierdzenie
Pozniej bylo tylko gorzej
Zaczal co chwile wypisywac jej nazwisko i glupio komentowac jej zdjecie profilowe i wypytywac innych o opinie na jego temat
Wszystko dzialo sie pod wplywem emocji
Co do mnie to nie spodziewalam sie ze ktorys z nich to faktycznie on, rownie dobrze moglam napisac "Nowak czy Kowalski"(jezeli ktos o takim nazwisku tu jest to PRZEPRASZAM)
Chyba nic wiecej w tej sprawie do powiedzenia nie mam
Hahahahahahaha ty podałaś moje dane ,to ja podałem jej ,ty znów podałaś moje nazwisko. A potem Oliwia podała moje.
MEFEDRON


Niedostępny
#30
(03-09-2018, 20:29)xXIgoreq napisał(a):
(03-09-2018, 20:26)SelinaVenom napisał(a): Jej dane zostaly podane jako pierwsze
Igor zaczal komentowac wyglad Oliwii i pisac jakies zaczepki w stylu "A jakie masz grabie" itp
Wiec zeby troche sprowadzic chlopaka na ziemie napisalam te dwa nazwiska jednak skad mialam wiedziec ze sa jego
Nikt dalej by nie wiedzial gdyby nie jego potwierdzenie
Pozniej bylo tylko gorzej
Zaczal co chwile wypisywac jej nazwisko i glupio komentowac jej zdjecie profilowe i wypytywac innych o opinie na jego temat
Wszystko dzialo sie pod wplywem emocji
Co do mnie to nie spodziewalam sie ze ktorys z nich to faktycznie on, rownie dobrze moglam napisac "Nowak czy Kowalski"(jezeli ktos o takim nazwisku tu jest to PRZEPRASZAM)
Chyba nic wiecej w tej sprawie do powiedzenia nie mam
Hahahahahahaha ty podałaś moje dane ,to ja podałem jej ,ty znów podałaś moje nazwisko. A potem Oliwia podała moje.

Ale czlowieku ty zaczales podawac moje nazwisko bo Klaudia napisala twoje gdzie ja nie mialam z tym niczego wspolnegoXD
Do tego glupio komentowales moja osobe
Na ss wyraznie widac ze podalam twoje RAZ gdy z kolegami zaczeliscie wypisywac moje CO CHWILE NA CZACIE GLOWNYM
Zaczelam dostawac jakies zaproszenia od osob z serwera
Nie wiem dlaczego w ogole mnie w to wtraciles ale tak sie nie robiXD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości