Ej ,ej przegina
#11
to jest ss z nicegirl ,dala to Hubowi ,a hub dal mi...
MEFEDRON


Niedostępny
#12
FLP i spółka ^
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#13
Rownie dobrze ktos mogl napisac np Igor Kowalski i niefortunnie trafic w twoje dane
Niedostępny
#14
(03-09-2018, 19:59)FLP napisał(a): Sprawa wygląda tak:
Igor zaczął pisać o nazwisku Oliwii, o jej wyglądzie, zaczął go komentować, ostatecznie nie pisząc nazwiska Oliwii (_NiceGirl). Zaczął pisać że ma ryj, że nie ma dupy, coś takiego
Selina wyszukała w znajomych Huba imię "Igor" i napisała jedno z dwóch nazwisk na czacie, i jak widać chyba trafiła
Igor napisał bez powodu nazwisko Oliwii i przez to cały ogólny czat to widział, gdzie Oliwia niczego nie zrobiła i nawet to nie ona napisała to nazwisko. Jest najbardziej poszkodowana, a niczego nie zrobiła, więc według mnie jak już do Igor powinien dostać bana za podawanie danych osobowych, z Seliną jak to nie wiem, może też, ale w sumie tylko wyszukała to nazwisko (gdzie Igor podobno każdemu je podawał). Nie rozumiem dlaczego w ogóle wmieszaliście Oliwię XD
Dowód?
To ja twierdzę że "bylem" na serwie na mk i wgl widziałem jak Oliwia go wyzywa i prowokuje j pierwsza pisze...
Dowód słowny jest słaby niestety Kek (nie było mnie na serwis)
Kek
#15
Taaa ,pisaliscie ,ze zobaczycie u Huberta w znaj na fb...
MEFEDRON


Niedostępny
#16
(03-09-2018, 20:01)Duuuuży napisał(a):
(03-09-2018, 19:59)FLP napisał(a): Sprawa wygląda tak:
Igor zaczął pisać o nazwisku Oliwii, o jej wyglądzie, zaczął go komentować, ostatecznie nie pisząc nazwiska Oliwii (_NiceGirl). Zaczął pisać że ma ryj, że nie ma dupy, coś takiego
Selina wyszukała w znajomych Huba imię "Igor" i napisała jedno z dwóch nazwisk na czacie, i jak widać chyba trafiła
Igor napisał bez powodu nazwisko Oliwii i przez to cały ogólny czat to widział, gdzie Oliwia niczego nie zrobiła i nawet to nie ona napisała to nazwisko. Jest najbardziej poszkodowana, a niczego nie zrobiła, więc według mnie jak już do Igor powinien dostać bana za podawanie danych osobowych, z Seliną jak to nie wiem, może też, ale w sumie tylko wyszukała to nazwisko (gdzie Igor podobno każdemu je podawał). Nie rozumiem dlaczego w ogóle wmieszaliście Oliwię XD
Dowód?
To ja twierdzę że "bylem" na serwie na mk i wgl widziałem jak Oliwia go wyzywa i prowokuje j pierwsza pisze...
Dowód słowny jest słaby niestety Kek (nie było mnie na serwis)
Kek

Ja tylko opisałem sytuację, nie ucz ojca dzieci robic ok? XD

i igor PO CO ROBISZ GOWNOBORZE skoro najpierw podawales nazwisko hubowi i kilku innym osobom i teraz sie dziwisz ze kazdy je zna XD kazdy moze wyszukac kazdego w znajomych huba, wiec sie nie dziw ze latwo cie znalezc XDD
Niedostępny
#17
(03-09-2018, 20:01)xXIgoreq napisał(a): Taaa ,pisaliscie ,ze zobaczycie u Huberta w znaj na fb...

Pisała to Klaudia wiec nie rozumiem dlaczego uzywasz liczby mnogiej XD?
#18
Poza tym to mogly byc jakies randomowe osoby, gdybys sie nie przyznal dalej zylibysmy w niewiedzy
Niedostępny
#19
(03-09-2018, 20:02)FLP napisał(a):
(03-09-2018, 20:01)Duuuuży napisał(a):
(03-09-2018, 19:59)FLP napisał(a): Sprawa wygląda tak:
Igor zaczął pisać o nazwisku Oliwii, o jej wyglądzie, zaczął go komentować, ostatecznie nie pisząc nazwiska Oliwii (_NiceGirl). Zaczął pisać że ma ryj, że nie ma dupy, coś takiego
Selina wyszukała w znajomych Huba imię "Igor" i napisała jedno z dwóch nazwisk na czacie, i jak widać chyba trafiła
Igor napisał bez powodu nazwisko Oliwii i przez to cały ogólny czat to widział, gdzie Oliwia niczego nie zrobiła i nawet to nie ona napisała to nazwisko. Jest najbardziej poszkodowana, a niczego nie zrobiła, więc według mnie jak już do Igor powinien dostać bana za podawanie danych osobowych, z Seliną jak to nie wiem, może też, ale w sumie tylko wyszukała to nazwisko (gdzie Igor podobno każdemu je podawał). Nie rozumiem dlaczego w ogóle wmieszaliście Oliwię XD
Dowód?
To ja twierdzę że "bylem" na serwie na mk i wgl widziałem jak Oliwia go wyzywa i prowokuje j pierwsza pisze...
Dowód słowny jest słaby niestety Kek (nie było mnie na serwis)
Kek

Ja tylko opisałem sytuację, nie ucz ojca dzieci robic ok? XD
Po 1 nie jesteś i nie będziesz moim ojcem.
Po 2 twój opis broni Seliny a na ss pierwsza pisze wiec juz widać że faworyzujesz spółkę swoją. A Oliwia nawet sprowokowania nie ma takiego prawa (Popatrz bany ja juz 2 razy dostałem bana a sprowokowany bylem)
Wiec jak ban to dla każdego albo dla nikogo. Musi być sprawiedliwości oczywiście łagodniejszy dla Oliwii gdy byla sprowokowAna Kek

EDIT każdy zna ale nie ma prawo udostępniać. Jest to opisane w którymś tam art.
#20
faworyzuje seline bo ona nawet nie chciala zbytnio, po prostu tak o napisala XD no zalezy jak to traktowac
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości