Pytanie
#1
Ogólnie to przepraszam za tą dosyć sporą ilość pytań, ale ciekawość mnie zżera. Rolleyes

Co to są za rangi, jakie mają zastosowanie? Czy zostaną kiedyś użyte?

[Obrazek: friend.png]

[Obrazek: vip.png]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Nie wiem, ale taką chce.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
(01-24-2018, 23:50)Boczek napisał(a): Nie wiem, ale taką chce.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

nie jesteś sam Heart

może kiedyś cichy miał przyjaciół (teraz też pewnie ma)
#4
są stworzone w celu wyróżnienia czyjejś osoby na forum, no chyba ze vip miałby funkcje zmiany (np.: własnego podpisu pod Nickiem) i inne tego typu bajery
i to w sumie tyle. takowych rang tutaj raczej nie ujrzemy
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Paczka grafik rang jest z internetu. Cichusek wgrał całą i przerobił napisy. Tamte rangi nie miały żadnego zastosowania i zostały stare napisy.
#6
(01-25-2018, 06:04)Invi napisał(a): Paczka grafik rang jest z internetu. Cichusek wgrał całą i przerobił napisy. Tamte rangi nie miały żadnego zastosowania i zostały stare napisy.
Mam co do tego wątpliwości.

Kiedy Hubert dostał pomocnika, oprócz tego pojawiła się również ikonka Zasłużony, przez co można odnieść wrażenie że Cichusek sam je tworzy.

(01-25-2018, 13:21)M_A_T_I napisał(a): Prawdilowo tak, bo te co znalazles - maja kwadratowa trzcionke, a te, co ma administracja, maja inna - wiec cichusek je podmienia na lepsze (niektore moze nawet i sam tworzy)


Nie do końca o to chodzi w tym wątku... Chcę się zapytać czy te dwie rangi miały kiedyś, bądź będą miały jakiegoś zastosowanie na forum.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Prawdilowo tak, bo te co znalazles - maja kwadratowa trzcionke, a te, co ma administracja, maja inna - wiec cichusek je podmienia na lepsze (niektore moze nawet i sam tworzy)
#8
Odchodząc trochę od tematu wypowiem się co do tych rang. Fajnie byłoby gdyby Cichusek dodał ich więcej, mogę zaproponować:
VIP - dla osób które aktualnie mają Vipa/svipa na chociaż jednym z trybów
Doświadczony - dla osoby która ma konto na forum powyżej powiedzmy 2 albo 3 lat
Przesiadywacz - dla osoby której łączny czas na forum wynosi więcej niż miesiąc
Pisarz - dla osoby, która ma więcej niż 1000 postów
Tylko trzeba by było jakoś te rangi ogarnąć żeby na siebie nie nachodziły
Ale ogólnie to byłby tylko taki bajer z tymi rangami :p
#9
Cichusek sam tworzy, bo ma gotowy szablon. Ale mimo wszystko wiele rzeczy dodał sam.
#10
kiedys jakas paczke znalazlem, ale niektorych rang mi brakowalo, wiec na ich podstawie zrobilem wlasne o podobnym wygladzie, z innymi bloczkami itp.

(01-25-2018, 14:06)Rider napisał(a): Odchodząc trochę od tematu wypowiem się co do tych rang. Fajnie byłoby gdyby Cichusek dodał ich więcej, mogę zaproponować:
VIP - dla osób które aktualnie mają Vipa/svipa na chociaż jednym z trybów
Doświadczony - dla osoby która ma konto na forum powyżej powiedzmy 2 albo 3 lat
Przesiadywacz - dla osoby której łączny czas na forum wynosi więcej niż miesiąc
Pisarz - dla osoby, która ma więcej niż 1000 postów
Tylko trzeba by było jakoś te rangi ogarnąć żeby na siebie nie nachodziły
Ale ogólnie to byłby tylko taki bajer z tymi rangami :p

taki troche zbedny bajer, mozna zrobic klasyczny automat zmieniajacy "range" na podstawie ilosci postow, ale mi sie to nigdy nie podobalo.
i to chyba nie zmienia grafiki uzytkownika, tylko ten tytul przy nicku, ktory sam wam ustawiam na zyczenie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości