Kontrowersja
#11
moim zdaniem powinni
#12
mądre słowa
dla tych którzy ich nie znają
ja znam i jestem przekonany że nie banują bez przyczyny
ale to moje zdanie
#13
(01-22-2018, 15:05)HubPlayGames napisał(a): dla mnie bylby to lekki problem, ponieważ nie mam programu do nagrywania, nigdy nie nagrywałem cheaterow. kiedyś zainstalowałem go i nagrałem krotki filmik dla testu i miałem około 15 fps...
zostaliśmy z tailsem obdarzenie zaufaniem i nie mamy zamiaru wystawiać go na probe dlatego i tak przed banowaniem cheatera przyglądamy się kilkukrotnie żeby nikogo nie urazic.

Tails jakos nagrywal normalnie, chociaz ma gorszy sprzet niz ty. Tongue
#14
(01-22-2018, 15:09)LowlyYT napisał(a): moim zdaniem powinien byc serwerowy ts3 (moge ogarnac na prosbe) i na ts3 powinni byc wezwani gracze. Potem z ts3 na skype lub team viever, itam powinni być sprawdzani na cheaty.

takie cos nigdy sie nie sprawdzi.
jak sobie to wyobrazasz? jest to calkowicie na reke cheaterowi.
np. gracz uzywa cheatow (widac to), administracja prosi go o pobranie teamviewera, musi mu wyjasnic na czacie skad pobrac ten program i jak go zainstalowac, odpowiedziec na mase pytan "a dlaczego? a jak? a gdzie? a co to?" i na koncu polaczyc sie z jego ekranem, tylko po to aby nic nie zastac, bo podczas 20 minutowej walki z instalacja programu, gracz znalazl 5s aby usunac cheaty z appdata.
discord i inne beda polegac na tym samym, tylko tam gra role wysylanie screenow, a nie widze problemu aby usunac to czy tamto, czy nawet wylaczyc w grze huzuni bez wychodzenia z serwera.

i nie, administracja nie bedzie nagrywala cheaterow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości