Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Kontrowersja - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Kontrowersja (/showthread.php?tid=34031)

Strony: 1 2


Kontrowersja - Iam - 01-22-2018

Czasem niektórzy gracze upierają się, że cheatów nie mieli, czasem udaje się udowodnić im posiadanie cheatów, czasem nie. Natomiast co jeśli nie ma na gracza skargi a ktoś dostaje perma? Załóżmy, że jakiś gracz jest święcie przekonany, że nie ma cheatów, a dostał perma. Co jeżeli faktycznie gracz tych cheatów nie miał, a nie ma jak udowodnić, że rzekome "akb" to wynikało z powszechnie znanych cofek?
[attachment=20705][attachment=20706]
Niestety nie ufam zasadzie "Admin ma zawsze rację", zwłaszcza, jeżeli faworyzuje niektórych graczy, a niektórych kolokwialnie mówiąc udupia. Moim celem nie jest obrażanie nikogo z imienia ani z nicku, natomiast moim celem jest propozycja warta przemyślenia: nagrywanie cheaterów również przez administrację, trzymanie dowodów ich przez kilka dni (7 do 14), żeby ewentualnie udowodnić wypierającemu się cheaterowi (czy aby na pewno cheater?), że jednak posiadał cheaty lub to był zwyczajny bug.

Proszę o przemyślenie propozycji.



RE: Kontrowersja - JTdiro - 01-22-2018

Albo zamiast nagrań sprawdzać graczy na prośbę.

Ogólnie to za jestem.


RE: Kontrowersja - Mieczuu - 01-22-2018

Z tym sie zgodzę.


RE: Kontrowersja - h3zquu - 01-22-2018

Popieram wypowiedz Iama.


RE: Kontrowersja - Asriel - 01-22-2018

Nie przyjemnie się czyta taki sformatowany tekst...

Jeżeli chodzi o mnie, to jeżeli mogę nagrywam tych bardziej kłótliwych, aktywniejszych na forum po to aby później nie dochodziło do jakiś wątpliwości. Nie wiem jak / czy Hubert to robi.

Jednak jeżeli chodzi o mnie to nie będę nagrywał każdego, bo to jest głupota która tylko spowalnia moją prace. No bo przypuśćmy że jest taki pan u którego są ewidentne cheaty, jest kimś zupełnie nowym, a mi nagranie nie wyszło / nie zrobiłem go / akurat nie mam dostępu do nagrywarki... Czyli że mam takiego pana puścić wolno, niech dalej psuje grę?


Kontrowersja - Boczek - 01-22-2018

Według mnie to głupota. Cichusek obdarzył Huba i Tailsa ZAUFANIEM i właśnie dla tego sądze, że gdyby oni też mieli nagrywać cheaterów, to ich permisje do banowana i wymierzania sprawiedliwości nie miały by sensu..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Kontrowersja - _CBS - 01-22-2018

(01-22-2018, 15:00)Boczek napisał(a): Według mnie to głupota. Cichusek obdarzył Huba i Tailsa ZAUFANIEM i właśnie dla tego sądze, że gdyby oni też mieli nagrywać cheaterów, to ich permisje do banowana i wymierzania sprawiedliwości nie miały by sensu..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

miałyby, bo tak to skargi rozpatruje 3 osoby, co wiąże się z krótszym czasem oczekiwania.


RE: Kontrowersja - HubPlayGames - 01-22-2018

dla mnie bylby to lekki problem, ponieważ nie mam programu do nagrywania, nigdy nie nagrywałem cheaterow. kiedyś zainstalowałem go i nagrałem krotki filmik dla testu i miałem około 15 fps...
zostaliśmy z tailsem obdarzenie zaufaniem i nie mamy zamiaru wystawiać go na probe dlatego i tak przed banowaniem cheatera przyglądamy się kilkukrotnie żeby nikogo nie urazic.


RE: Kontrowersja - LowlyYT - 01-22-2018

moim zdaniem powinien byc serwerowy ts3 (moge ogarnac na prosbe) i na ts3 powinni byc wezwani gracze. Potem z ts3 na skype lub team viever, itam powinni być sprawdzani na cheaty.


RE: Kontrowersja - Boczek - 01-22-2018

(01-22-2018, 15:09)LowlyYT napisał(a): moim zdaniem powinien byc serwerowy ts3 (moge ogarnac na prosbe) i na ts3 powinni byc wezwani gracze. Potem z ts3 na skype lub team viever, itam powinni być sprawdzani na cheaty.
Jest discord.
Cichusek się już chyba wypowiadał, że gracze nie bedą tak sprawdzani.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka