loga
#11
a co to mini mapa nie dozwolona i mod na hp u graczy ???
#12
i w takich sytuacjach przydaloby sie sprawdzanie uzytkownika przez skype udostepnienie ekranu i sprawdzanie folderow oraz daty ich modyfikacji lub cos podobnego ale to tylko moje zdanie
oczywiscie nie kazdego bo to nie ma najmniejszego sensu i kto by mial na to czas ale jak sa takie serverowe elity.. ktore sa znane na calym serverze i wszystkich trybach (takie osoby wiedza kto nagrywa lub widza huba) wtedy nie cheatuja i jak zglosic takiego gagatka.. gdyby hubowi sie chcialo cos takiego stosowac to by byla rewolucja skylanda .-.
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#13
(01-14-2018, 19:33)Oskier napisał(a): i w takich sytuacjach przydaloby sie sprawdzanie uzytkownika przez skype udostepnienie ekranu i sprawdzanie folderow oraz daty ich modyfikacji lub cos podobnego ale to tylko moje zdanie

Do sprawdzania przydalaby sie administracja i umiejetnosci do tego ale obu rzeczy niema.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#14
Co się dziwisz, że loga? Cały czas ty i twoi koledzy fokusujecie się na innych, do tego macie vipy, tego nie da się znieść.
Niedostępny
#15
tylko że ja ja logne to już że ja logacz a jak wy logaćie to jest dobrze to wgl
poco jest to że nie można logać
#16
Sprawdzanie nie jest trudne
Wystarczy umiejętność albo YT XD
#17
1. Frocker, nie klam ze kolega, bo to ty nagrales. Akurat fander sobie latal po mapie, a ty nagrywales. Widac ze cos ukrywasz.
2. Strach przed sprawdzeniem? Hmm? Naprawde, ulzy ci jak sie przyznasz do cheatowania, narazie takto sprawiasz innym problemy, wlasnie tym, ze je ukrywasz.
3. Bo ty logasz notorycznie (ghe). Oski nie loga ponad 10 razy dziennie (watpie, aby nawet 2/3).
4. Fokusowanie to nie jest najlepsze rozwiazanie, do tego, aby kogos nagrac, bo widac, ze jest to wymuszone nagranie. Inaczej mowiac: sklanianie do logania, ale nie piszac tego, tylko robic - czyli fokusowanie.
5. Ehh, no tak, magiczne okienko z HP (damage mod czy jakos tak). Tyle ze jest to po lewej stronie ekranu w gornym rogu, a ty go nie miales. Wmawiasz nam klamstwa?
6. Uzywanie AutoClickera na filmiku i ukrywanie tego to tez nie jest dobre rozwiazanie.

Jezeli z jakims punktem sie powtorzylem, to przepraszam, ale pisze to na szybko.
#18
(01-14-2018, 19:56)FrockerA napisał(a): śmieszny jesteś wiesz hahah mój błąd że nie ogarnołem programu i nagrywam
tak ale że klikera to ja nie mam wgl wtf to nawed nie kliker wgl wiesz jak wglonda
dobra ale pozatym nie boje boje sie sprawdzania niech mnie sprawdzi jutro jak
tak chcerz

Akurat wiem jak wyglada AutoClicker, bo to jest TriggerBot, tyle ze na 1.8. Smieszny nie jestem oj nie, tylko mam pewne podejrzenia, ktore wymagaja potwierdzenia, czy to ten clicker, czy nie. A tak klamac ze nie wiesz co to, to mozesz, ale nie tutaj, bo nikt ci nie uwierzy, bo skargach na twoj temat itp.
#19
i po co ten spam?
skarge rozpatruje administracja, to nie ma byc dyskusja na temat programu do nagrywania czy jakiejs innej klotni.

przy pierwszej "ucieczce" z tego co sie zorientowalem, to nikt go wtedy nawet nie gonil i wszyscy byli daleko, wiec mogl sie wylogowac.
jest tylko jedna (ta druga) ucieczka, jak slusznie zauwazyl tails, a to za malo na bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości