loga
#1
nick:FrockerA
oskarżony: oski632
dowód: film
link:https://www.youtube.com/watch?v=1jHm1AUFOpI&feature=youtu.be
#2
zrobilbys chociaz zeby link dzialal przy kliknieciu baranie
przy tym pierwszym juz nie bylem w walce zajales sie innym graczem a w tym czasie nikt mnie nie bil (uzywam tej samej broni co ty ''nie bylem w walce'') a co do drugiego logniecia to ja nawet nie wiem czy tam lognalem a z twojego filmu sie nie dowiem.. bo tak klatkuje ze niewiadomo czy ktos mnie trafil czy akurat wtedy probowalem wrocic na spawn
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): fokusujesz na mnie z fanderem oraz sleepysheepim

I co? Też sobie mogłeś załatwić sojusz nic Ci do tego.

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): zlogalem dwa razy

Hub banował za dwa razy

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): baranie

Nie obrażaj
#4
(01-14-2018, 17:29)Im Fake. napisał(a):
(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): fokusujesz na mnie z fanderem oraz sleepysheepim

I co? Też sobie mogłeś załatwić sojusz nic Ci do tego.

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): zlogalem dwa razy

Hub banował za dwa razy

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): baranie

Nie obrażaj
Przy pierwszym to nawet nie był log...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(01-14-2018, 17:29)Im Fake. napisał(a):
(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): fokusujesz na mnie z fanderem oraz sleepysheepim

I co? Też sobie mogłeś załatwić sojusz nic Ci do tego.

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): zlogalem dwa razy

Hub banował za dwa razy

(01-14-2018, 17:21)Oskier napisał(a): baranie

Nie obrażaj

oho znalazl sie obronca .-.
Czyli wedlug ciebie zginiecie i od razu jak najszybszy powrot na mape aby dobic to normalna zagrywka? i tak ciagle az cie nie ubija
zreszta dostane bana to dostane kek perma nie moga mi dac bo to pierwszy raz w dodatku dwa logi z czego jeden jest do dyskusji
poza tym jesli dobrze sie przypatrzycie to widac ze kolega nagral tylko 1/4 swojego ekranu nie powinien byc caly ekran? w koncu mogl cos ukryc
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
A czy czasem w sekundzie 0:23 nie jest odpalony AutoClicker na oskiego? Bo to naprawde dziwnie wyglada, a z pistoletu dostal tylko raz i ten jeden strzal nie skutkowalby takim wlasnie odrzutem. Na 1.8 jest to AutoClicker, a na 1.7 TriggerBot.
#7
Rozczarowująca jakość filmu oraz typowe dla pirackich filmów przybliżanie ekranu. Pomimo jednego wylogowania oskiego nie powinno być to uznane spowodu możliwości ukrywania czegoś. Btw. przy tym jednym lognięciu takie klatki były, że nie widać dokładnie czy gracz lognął, czy czasem nie został zabity.

Niedostępny
#8
oski:
widac ze kolega nagral tylko 1/4 swojego ekranu nie powinien byc caly ekran? w koncu mogl cos ukryc
FrockerA:nagrywam obs dopiero 2 dni i nie ogrnołem pełnego ekranu bo jak wezne full ekran to jest moco przybliżone... !!!
#9
(01-14-2018, 19:25)FrockerA napisał(a): oski:
widac ze kolega nagral tylko 1/4 swojego ekranu nie powinien byc caly ekran? w koncu mogl cos ukryc
FrockerA:nagrywam obs dopiero 2 dni i nie ogrnołem pełnego ekranu bo jak wezne full ekran to jest moco przybliżone... !!!
No chyba że masz niedozwolone modyfikacje
#10
(01-14-2018, 19:25)FrockerA napisał(a): oski:
widac ze kolega nagral tylko 1/4 swojego ekranu nie powinien byc caly ekran? w koncu mogl cos ukryc
FrockerA:nagrywam obs dopiero 2 dni i nie ogrnołem pełnego ekranu bo jak wezne full ekran to jest moco przybliżone... !!!

a czy to moj problem?
ps skonfiguruj sobie ten program albo pobierz inny bo jakosc nagrywania to porazka
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości