Nowy tryb
#11
(01-13-2018, 18:24)Cichusek napisał(a): glownym problemem jest brak takiego pluginu.
ja nie mam umiejetnosci, aby napisac bazowy plugin na serwer na ktorym wszystko bedzie sie opieralo, a stirante i inni maja swoje zajecia.
wiec w sumie, to jest glowny powod dlaczego nie bedzie takiego serwera.
a mapa 800x800 jest chyba zbyt duza, w dodatku nie widze roznicy miedzy tym a takim wallsem (tu nie ma czasu przygotowania i jest kompas).
A czy nie można wykorzystać pluginu od SkyWars?

Jak tak na to nie patrzeć, to plugin zawiera większość opisanych tutaj funkcji.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
jestem na tak !!!
to jest coś na styl igrzysk śmierci
tak tak tak
#13
Jezeli moge, to podsumuje to:
(01-13-2018, 17:35)ZabijakaPL1337 napisał(a): Cichusek już pisał że. Nie będzie na razie żadnych nowych trybów .
(01-13-2018, 17:43)Invi napisał(a): póki co jestem na nie, może za pół roku. dopiero został dodany build, kolejny tryb byłby dobry za 6 miesięcy, żeby odświeżyć sieć.

Wiecie, Build nie przyjal sie zbyt dobrze (niestety). Fakt, faktem 2 miesiace temu zostal dodany ten Build, no ale popatrzmy na sytuacje innych trybow: 1vs1, SkyFire i Build.
Te trzy tryby maja cos w sobie, co ich laczy - mala ilosc graczy. A dla niektorych 1vs1 tworzy lagi, wiec istnieja 2 opcje:

1) Usuniecie trybu 1vs1, a zastapienie go trybem wlasnie tym (plugin ze skywars mozna wykorzystac, jak napisal tails).
2) Dodanie tego trybu, co proponujemy, bez usuwania zadnego trybu.
#14
Lepiej dodawać serwery niż usuwać czy zamieniac
#15
(01-13-2018, 18:24)Cichusek napisał(a): glownym problemem jest brak takiego pluginu.
ja nie mam umiejetnosci, aby napisac bazowy plugin na serwer na ktorym wszystko bedzie sie opieralo, a stirante i inni maja swoje zajecia.
wiec w sumie, to jest glowny powod dlaczego nie bedzie takiego serwera.
a mapa 800x800 jest chyba zbyt duza, w dodatku nie widze roznicy miedzy tym a takim wallsem (tu nie ma czasu przygotowania i jest kompas).

Jaki jest budżet?
#16
Wtrącając się w dyskusję jestem jak najbardziej za. Nie lubię innych serwerów i dodawanie nowych trybów na tym jest bardzo dobrym pomysłem. Ten tryb jest bardzo fajny i oryginalny (ta mapa 800x800 duża trochę) więc jak najbardziej jeszcze raz ZA.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#17
to jest takie UHC można powiedziec
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#18
(01-29-2018, 00:13)Cocabale1 napisał(a): Ten tryb jest bardzo fajny i oryginalny (ta mapa 800x800 duża trochę) więc ja

To jest po prostu fortinite, taka nowa gra
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#19
Jestem za.
Ps. Mozna by było dodać jeszcze particle pvp Bardzo fajny tryb dla graczy co lubia sie bic
#20
(01-29-2018, 07:24)xLvkasz napisał(a):
(01-29-2018, 00:13)Cocabale1 napisał(a): Ten tryb jest bardzo fajny i oryginalny (ta mapa 800x800 duża trochę) więc ja

To jest po prostu fortinite, taka nowa gra

Zauważyłem. Grywam sobie w niego
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości