pech to pech
#11
(01-13-2018, 16:05)keinettgaming napisał(a): spokojnie jest niecierpliwy poniewarz jest wkurzony poniwasz dostal ub a nie zna do nie go hasla sam jestes tępy




A ty w końcu nauczysz się nie nabijać postów ?
I ogarnij swoją ortografię .

I w ogóle niech się cieszy. Że dostał ub.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#12
ja postow nie nabijam napisalem tak bo bornilem kolegi bo wcale nie jest tępy
#13
(01-13-2018, 16:10)keinettgaming napisał(a): ja postow nie nabijam napisalem tak bo bornilem kolegi bo wcale nie jest tępy

Nabijasz posty cały czas. Do tego piszesz głupoty.

Post do usunięcia.
Niedostępny
#14
premium kupiłem dopiero po zalozeniu konta (najpierw miałem nonpremium na nicku wakowa potem kupilme premium na ten sam nick ) liczy sie?

mg wyslac?

Cichusek jesteś?
#15
Czy wy nie umiecie czytac... Wyslij screena ze strony do ktorej link podal ci Cichusek.
Pozdrawiam
Niedostępny
#16
to to


Załączone pliki Miniatury
   
#17
(01-13-2018, 16:10)keinettgaming napisał(a): ja postow nie nabijam napisalem tak bo bornilem kolegi bo wcale nie jest tępy

Nabijasz, nabijasz! Uspokoisz sie w koncu z tym nabijaniem? Ty nie bronisz kolege, chyba sam umie sie obronic, ty nabijasz posty. Proponowalbym temu panu (keinettowi) ban tak na 1/2 tygodnie, za nabijanie postow, moze to cos zrobi.
#18
wie ktoś czy to jest dobrze? Tongue bo kiedyś nie miałem premium na tamtym koncie

MATI nie czepiaj sie keinetta nie jego wina że nam zależy...
#19
(01-13-2018, 16:57)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): wie ktoś czy to jest dobrze? Tongue bo kiedyś nie miałem premium na tamtym koncie

MATI nie czepiaj sie keinetta nie jego wina że nam zależy...

Tak, to jest dobry screen co wyslales.
#20
Nie odswiezajcie tego watku.. jesli cichusek bedzie na forum to go sprawdzi tworzycie tylko niepotrzebne posty tak trudno to wam zrozumiec mlodziaki?
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości