pech to pech
#1
Sad 
mam wielka prośbę i pytanie czy Cichusek może dać mi hasło do konta ? zostałem z unbanowany ale hasło ktore wpisuje jest uważane za niedobre albo czy moglby on je zmienic i mi podać? mam takiego pecha Sad
#2
a tu daje screena ze starym lvl


Załączone pliki Miniatury
   
#3
(01-13-2018, 15:38)keinettgaming napisał(a): jestem na tak

1. NIE NABIJAJ POSTOW!
2. Tutaj nie musisz byc za. Tutaj tylko starczy, aby cichusek mu podal haslo na PW.

(01-13-2018, 15:40)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): a tu daje screena ze starym lvl

Screen z starym lvlem jest potrzebny, kiedy chcesz odzyskac swoj poziom na pvp z pistoletami. Do hasla jest potrzebne pierwsze 6 cyfr numeru telefonu, z ktorego kupowales rangi na wakowa, albo screen, ze posiadasz premium.
#4
MATI wiesz jak przyspieszyć Cichuska? jakiś sposob ? bardzo prosze
#5
Invi kolego pomożesz? spraw aby Cichus sie tu pojawił
#6
(01-13-2018, 15:59)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): Invi kolego pomożesz? spraw aby Cichus sie tu pojawił

Musisz cierpliwie czekać. Cichusek ma też swoje życie prywatne, nie może cały czas siedzieć tutaj..
#7
(01-13-2018, 15:51)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): MATI wiesz jak przyspieszyć Cichuska? jakiś sposob ? bardzo prosze

(01-13-2018, 15:59)lubiepalcki145/wakowa napisał(a): Invi kolego pomożesz? spraw aby Cichus sie tu pojawił





A ty lubiepalcki145 jesteś jakiś tępy?
Poczekaj na Cichuska.
Cichusek ma życie prywatne a nie tylko komputer.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
musisz dac jakis dowod, ze konto nalezalo do ciebie.
jezeli masz konto premium, to wyslij tutaj screen ze strony http://account.mojang.com
lub jezeli kupowales cos kiedys w sklepiku sms, to 6 pierwszych cyfr numeru telefonu i przyblizona date zakupu rangi/przedmiotow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
spokojnie jest niecierpliwy poniewarz jest wkurzony poniwasz dostal ub a nie zna do nie go hasla sam jestes tępy
#10
przepraszam tak mi na tym zależy..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości