Za co dostalem bana
#11
(01-01-2018, 18:49)miecz19 napisał(a): Najpierw mowisz ze dostales od kolegi a pozniej z /p auto.. zdcyduj sie. Cos chyba krecisz, a Hub znajdowaly sie glowy lub inne wartosciowe itemy ktore mogl ukrasc?

nie, ale wczoraj kupiłem od niego glowe mrocznego szkieleta, w dodatku pisal. ze ma ich więcej wiec pewnie sa w enderchescie ;p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
tak mam czaszke na ktora zarobilem sam a dzialke z /p auto
#13
(01-01-2018, 18:50)HubPlayGames napisał(a):
(01-01-2018, 18:48)Tails napisał(a):
(01-01-2018, 18:41)HubPlayGames napisał(a): poszlakami

Poszlaki to nie dowód. To po pierwsze.

Po drugie: już tak logicznie pomyśleć. Pamiętasz tą akcję z botami, przez które wielu osobom trafiło się IP Wumila? Skąd wiesz że tutaj nie ma takiej sytuacji?

Po trzecie: Po co miałby to robić? Dla Wumila Sky-Land to zło absolutne, a on stara się o UB w tym momencie.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

wiesz, wczoraj jeszcze pisal na forum ze kopie diaxy.
wiec chyba zależy mu na grze tutaj, a to, ze miał dzialke wumila to już nie jest przypadek
Miej na uwadze to że wciąż są to poszlaki.

Jego konto w grze z tego co można zauważyć, założone zostało wcześniej niż cała ta drama z botami, pierwszy post z konta na forum został napisany z powodu innego bana. Wygląda trochę że to dwie różne osoby.

Ja mam takie rozumowanie, że nie należy kierować się domysłami. W życiu zdarzają się takie sytuacje, gdzie wszystko skazuje na jedno, a okazuje się że to nie prawda.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
W ciągu jednego czy dwóch dni? Jeszcze śmiałeś mi opowiadać, że jesteś 8-latkiem, a jedynym krewnym, z którym mieszkasz jest 87-letni chory dziadek, bo rodzice umarli Dx Brat zginął w wypadku, ciocia wujek we Włoszech... gdyby tak było to byś walczył o dziadka i o to jak przeżyć a nie byś pykał w MC.
Jeszcze śmiałeś mi żebrać.

A, poszlaki może nie są dowodami, ale wskazują na pewne rzeczy, których można się domyślić myśleniem logicznym.

Niedostępny
#15
cichusku odpisz
#16
Ja juz ci chyba wyjasnilem wszystko
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#17
z tego co widze, to wczoraj wchodziles na konto dccccccc.
w dodatku jakis czas temu powiedziales, ze wchodzac na konto "Divom", po prostu sie pomyliles w nicku, ale jak tak sprawdzilem, to tego samego dnia o tej samej godzinie wchodziles jeszcze na 2 konta obrazajace gracza ksl9 np. "ksl9RuskiP***", wiec raczej nie ma mowy o odbanowaniu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości