Za co dostalem bana
#1
Cichusku HubPlayGames zbanował mnie za multikonto ale jakie ? i chcial zebym go dodal do dzialki to go dodalem i mnie zbanowal CryCryCryCry


Załączone pliki Miniatury
   
#2
kiedyś miałem dostep do jednej skrzynki wumila, pamietalem z grubsza co tam było (wcześniej była to dzialka wumila)
majac także uprzednie podejrzenia co do multikonta Wumil15, WaffOut, Dovim sprawdziłem ta skrzynke i zawierala niemal te same ity.
miałeś także łudząco podobne ip do Wumila, czy tez Waffouta, wiec w związku z tymi poszlakami postanowiłem ciebie zbanowac.

miałeś tez dodany jakiś nick dzisiaj miał to samo ip. lecz nie zdazylem już sprawdzić bo zdazyles go usunąć z dzialki
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Ciesz się że za multikonto, już nie raz przy mnie używałes cheatow, lecz nie mam programu do nagrywania...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
ale nie wiem o co wam wogule chodzi bo ta moja dzialka to jest jak dostalem od kolegi
#5
proszę cie nie udawaj.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
ta dzialke dostalem od kolegi naprawde Cichusek moze to sprawdzic ja jestem niewinny CryCryCryCryCryCryCry

poprostu kiedy 3 dni temu wpisalem /dzialka auto to wyskoczyla mi ta dzialka
#7
(01-01-2018, 18:41)HubPlayGames napisał(a): poszlakami

Poszlaki to nie dowód. To po pierwsze.

Po drugie: już tak logicznie pomyśleć. Pamiętasz tą akcję z botami, przez które wielu osobom trafiło się IP Wumila? Skąd wiesz że tutaj nie ma takiej sytuacji?

Po trzecie: Po co miałby to robić? Dla Wumila Sky-Land to zło absolutne, a on stara się o UB w tym momencie.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Najpierw mowisz ze dostales od kolegi a pozniej z /p auto.. zdcyduj sie. Cos chyba krecisz, a Hub znajdowaly sie glowy lub inne wartosciowe itemy ktore mogl ukrasc?
Pozdrawiam
Niedostępny
#9
(01-01-2018, 18:48)Tails napisał(a):
(01-01-2018, 18:41)HubPlayGames napisał(a): poszlakami

Poszlaki to nie dowód. To po pierwsze.

Po drugie: już tak logicznie pomyśleć. Pamiętasz tą akcję z botami, przez które wielu osobom trafiło się IP Wumila? Skąd wiesz że tutaj nie ma takiej sytuacji?

Po trzecie: Po co miałby to robić? Dla Wumila Sky-Land to zło absolutne, a on stara się o UB w tym momencie.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

wiesz, wczoraj jeszcze pisal na forum ze kopie diaxy.
wiec chyba zależy mu na grze tutaj, a to, ze miał dzialke wumila to już nie jest przypadek
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
pomylilo mi sie poprostu wpisalem /p auto i wyskoczyla mi ta dzialka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości