Obrażanie
#11
(12-26-2017, 16:33)piekasz napisał(a):
(12-26-2017, 15:23)Oskier napisał(a):
(12-26-2017, 15:19)CrazyKarolinqPL napisał(a):
(12-26-2017, 15:08)Iam napisał(a): Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.
Ok następnym razem będę wstawiać cały ekran Emerald A i tak nie mam x-reya jestem uczciwa.

Ciekawe... wspomniane byly tylko ogolnie wspomagacze a ty bronisz sie przed xrayem i na ssie jestes w kopalni bardzo ciekawe

Posłuchaj, gdyby miała/miał xray to był by widoczny na zdjeciu tak jak inne chaty.

Posluchaj, mogla wylaczyc Xraya, a jak widzimy na screenie to go uciela. Takie ucinanie screenow wlasnie jest podejrzane, gdyz moze ukrywac Huzuni. W jaki sposob? Ucinajac chat tak, zeby nie bylo widac napisu Huzuni i odpalonych cheatow.
#12
W momencie, kiedy chcialem sprzedac bardzo wartosciowy przemiot, ona zaproponowala 10 diamentow (podczas, gdy jego wartosc jest WIELOKROTNIE wieksza). Nie znam sie na cenach i zostalem oszukany na nia. Fakt, obrazilem ja, ale no bez przesady.

Tutaj sa gorsze slowa a bana nie bylo : http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25569

Wiec bez przesady. Ja zostalem obrazony bez powodu, ona dlatego, ze oszukala mnie na wartosc i to bardzo. To tak jakby ktos dal cene 20 zlotych za nowa konsole ps4. Tez przeginka. A nie obrazilem jej az tak bardzo mocno.

Poza tym sytuacja byla jednorazowa, nawet jej nie znam i nigdy wczesniej ani pozniej jej nie obrazilem. Jest mi obojetna.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#13
i juz znowu zaczynasz oni mogli to czemu ja nie moge to tak nie dziala pozatym tam sa slabe wyzwiska raz widzialem nieladne slowo a ty tutaj moj drogi ciagle lecisz wulgaryzmami zostales oszukany trzeba bylo zglosic a nie wyzywac
co z tego ze jednorazowa ale ile wyzwisk tam polecialo gdybys trafil do sadu tez by sie tlumaczyl w ten sposob? ''ej no panie sedzio oszukala mnie *** *** to moja pierwsza sprawa w sadzie nie chcialem jej zabic zreszta widzialem ja pierwszy raz byla mi obojetna inni tez tak robili bo widzialemi sa na wolnosci'' uwierz mi to nei przejdzie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#14
(12-26-2017, 17:39)Oskier napisał(a): i juz znowu zaczynasz oni mogli to czemu ja nie moge to tak nie dziala pozatym tam sa slabe wyzwiska raz widzialem nieladne slowo a ty tutaj moj drogi ciagle lecisz wulgaryzmami zostales oszukany trzeba bylo zglosic a nie wyzywac
co z tego ze jednorazowa ale ile wyzwisk tam polecialo gdybys trafil do sadu tez by sie tlumaczyl w ten sposob? ''ej no panie sedzio oszukala mnie *** *** to moja pierwsza sprawa w sadzie nie chcialem jej zabic zreszta widzialem ja pierwszy raz byla mi obojetna inni tez tak robili bo widzialemi sa na wolnosci'' uwierz mi to nei przejdzie

tam sa mocne teksty ze ja do piachu itp itd. a tutaj wszystko jest ocenzurowane. a po drugie ja ja zabilem? czemu porownujesz rozprawe sadowa w sprawie zabojstwa do obrazenia kogos w grze w klocki? Hahaha.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#15
Dobrze moge ci porownac do czego innego skoro to ci nie pasuje gdybys rozumial o co mi chodzi skupil bys sie na sposobie w jaki sie tlumaczysz ale ty oczywiscie wolisz wylapac malo istotna rzecz zeby tylko odwrocic kota do gory nogami
naprawde mnie to zastanawia czy ty tylko takiego udajesz czy jestes jakis nie tego.. a moze jestes caly czas zjarany jak twoj avatar i nie kontaktujesz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#16
Jestem jakis nie tego? Bedac zjaranym mozna kontaktowac dla twojej wiadomosci, caly czas bedziesz mnie obrazal bo Ci cos nie pasuje? Klej tam juz wary. A jak masz do mnie problem to mozemy sie spotkac i pogadac. I zobaczymy czy nadal bedziesz tak szczekal Wink
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#17
Tak obrazam cie bo wpraszasz sie tam gdzie nie trzeba wydaje ci sie ze tobie wszystko wolno a innym juz nie a gdy ktos odrzuca twoje pomysly lub opinie od razu sie denerwujesz i probujesz do skutku bycie upartym jest przydatne w zyciu do osiagniecia celu ale jedna rzecz przydalaby sie do tego w parze rozumienie kiedy nie ma sie racji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#18
(12-26-2017, 17:18)RastaMasio napisał(a): W momencie, kiedy chcialem sprzedac bardzo wartosciowy przemiot, ona zaproponowala 10 diamentow (podczas, gdy jego wartosc jest WIELOKROTNIE wieksza). Nie znam sie na cenach i zostalem oszukany na nia. Fakt, obrazilem ja, ale no bez przesady.

Tutaj sa gorsze slowa a bana nie bylo : http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25569

Wiec bez przesady. Ja zostalem obrazony bez powodu, ona dlatego, ze oszukala mnie na wartosc i to bardzo. To tak jakby ktos dal cene 20 zlotych za nowa konsole ps4. Tez przeginka. A nie obrazilem jej az tak bardzo mocno.

Poza tym sytuacja byla jednorazowa, nawet jej nie znam i nigdy wczesniej ani pozniej jej nie obrazilem. Jest mi obojetna.

wybacz, ale ty uzywales mocniejszego slownictwa i w dodatku nawet na forum zle sie zachowales.
dostales bana na 1 dzien za brak kultury.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości