Obrażanie
#1
Twój nick: CrazyKarolinqPL
Nick oskarżonego: RastaMasio
Opis sytuacji: Obrażanie mnie bez powodu.
Dowód/Screen:                
#2
Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.

Niedostępny
#3
Jest to smieszne gdy sobie czlowiek przypomni ze taka osoba tworzyla watki i twierdzila ze jest wybitna jednostka xD
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
(12-26-2017, 15:08)Iam napisał(a): Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.
Ok następnym razem będę wstawiać cały ekran Emerald A i tak nie mam x-reya jestem uczciwa.
#5
(12-26-2017, 15:19)CrazyKarolinqPL napisał(a):
(12-26-2017, 15:08)Iam napisał(a): Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.
Ok następnym razem będę wstawiać cały ekran Emerald A i tak nie mam x-reya jestem uczciwa.

Ciekawe... wspomniane byly tylko ogolnie wspomagacze a ty bronisz sie przed xrayem i na ssie jestes w kopalni bardzo ciekawe
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Proponuje uznać ten wątek za nieważny z powodu ucietych ssów.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
Rumbur ale co to ma do jego braku kultury?
czemu ma nie zostac ukarany dlatego ze ssy sa uciete xd rozumiem w innej sytuacji ale tutaj chodzi tylko o kulture wystarczy upomnienie dla niej
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
(12-26-2017, 15:23)Oskier napisał(a):
(12-26-2017, 15:19)CrazyKarolinqPL napisał(a):
(12-26-2017, 15:08)Iam napisał(a): Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.
Ok następnym razem będę wstawiać cały ekran Emerald A i tak nie mam x-reya jestem uczciwa.

Ciekawe... wspomniane byly tylko ogolnie wspomagacze a ty bronisz sie przed xrayem i na ssie jestes w kopalni bardzo ciekawe
To że jestem w kopalni nie oznacza od razu że mam x-reya jak chcesz to proszę bardzo administratorzy mogą mnie sprawdzić jak chcą.
#9
chyba nie zrozumialas o co mi chodzi... nie twierdze ze go masz tylko jest to dziwne ze nie wspomnielismy o xrayu a ty od razu przystapilas jakby do obrony wlasnej wlasnie przed xrayem xd
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#10
(12-26-2017, 15:23)Oskier napisał(a):
(12-26-2017, 15:19)CrazyKarolinqPL napisał(a):
(12-26-2017, 15:08)Iam napisał(a): Wszystko OK, dowody są, lecz czemu nie pokazałaś całego screena tylko czat? Może to znaczyć, że coś przed wszystkimi ukrywasz, na przykład cheaty czy wspomagacze.
Ale to tak na przyszłość, jakby co.
Ok następnym razem będę wstawiać cały ekran Emerald A i tak nie mam x-reya jestem uczciwa.

Ciekawe... wspomniane byly tylko ogolnie wspomagacze a ty bronisz sie przed xrayem i na ssie jestes w kopalni bardzo ciekawe

Posłuchaj, gdyby miała/miał xray to był by widoczny na zdjeciu tak jak inne chaty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości