Spawn na SkyWars.
#21
(12-26-2017, 15:11)M_A_T_I napisał(a):
(12-26-2017, 14:12)Tails napisał(a): Trochę mało jest tych wysepek w powietrzu. Jeżeli możesz to daj ich więcej i w różnym stylu. Dodaj trochę koloru, jakieś kwiaty, kolorowe wysepki, bo taka sama zieleń i brąz...

Dodalem 2 wyspeki z czego 2 zmienilem w wygladzie.

Fajnie by wyglądało gdybyś zrobił ich jeszcze kilka zrobionych tak aby przypominały wyspy z różnych map na SkyWars.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
(12-26-2017, 15:17)Tails napisał(a):
(12-26-2017, 15:11)M_A_T_I napisał(a):
(12-26-2017, 14:12)Tails napisał(a): Trochę mało jest tych wysepek w powietrzu. Jeżeli możesz to daj ich więcej i w różnym stylu. Dodaj trochę koloru, jakieś kwiaty, kolorowe wysepki, bo taka sama zieleń i brąz...

Dodalem 2 wyspeki z czego 2 zmienilem w wygladzie.

Fajnie by wyglądało gdybyś zrobił ich jeszcze kilka zrobionych tak aby przypominały wyspy z różnych map na SkyWars.

Dodałem tylko jedną jeszcze, ale wiecej nie zmiesci sie (malo miejsca).
Dodałem tą kolorową co mnie męczyles...


Załączone pliki Miniatury
   
#23
Takie pytanie
Bo nie wiem czy mam pracować dalej nad moim spawnem czy nie bo widze że jakiegoś poparcia nie ma Xd
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#24
(12-26-2017, 16:56)KamilSiwy_xD napisał(a): Takie pytanie
Bo nie wiem czy mam pracować dalej nad moim spawnem czy nie bo widze że jakiegoś poparcia nie ma Xd

No ja sam nie wiem, od wczoraj czekam na odpowiedz od Cichuska i nic. Ale ja jestem jeszcze otwarty na propozycje do mojego spawnu, aby cos dodac itp.
(@Cichusek, dostane odpowiedz jeszcze dzis moze? Tongue).
#25
Właśnie mam ten spam problem...
Cichuska nie ma i nic nie wiadomo ale może nie ma czasu albo coś więc nie na ciskam ani nic.
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#26
Zmiany:
- Dodalem 3 wyspy.
- 2 wyspy zostaly zmienione wygladem.
- Zblizylem tabliczki z informacjami gdzie co jest

Aktualny wyglad: https://imgur.com/a/tAcUM

Ciagle czekam na odpowiedz cichusku, co myslisz o tym spawnie teraz.
#27
Mi się podoba.
Niedostępny
#28
(12-26-2017, 16:57)M_A_T_I napisał(a):
(12-26-2017, 16:56)KamilSiwy_xD napisał(a): Takie pytanie
Bo nie wiem czy mam pracować dalej nad moim spawnem czy nie bo widze że jakiegoś poparcia nie ma Xd

No ja sam nie wiem, od wczoraj czekam na odpowiedz od Cichuska i nic. Ale ja jestem jeszcze otwarty na propozycje do mojego spawnu, aby cos dodac itp.
(@Cichusek, dostane odpowiedz jeszcze dzis moze? Tongue).

obydwa wygladaja na ladne, kwestia gustu.
najlepiej bedzie jak obydwoje wyslecie mi swoje spawny w wiadomosci prywatnej (jakis link do pobrania), to sobie je obrzejrze z bliska i moze cos sie wybierze.

w spawnie matiego podoba mi sie wejscie do lobby, ale te latajace wyspy na screenach wygladaja tak sobie.

i jesli mialbym zmieniac spawn na nowy, to prawdopodobnie dopiero po nowym roku.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#29
(12-26-2017, 19:26)Cichusek napisał(a): najlepiej bedzie jak obydwoje wyslecie mi swoje spawny w wiadomosci prywatnej (jakis link do pobrania), to sobie je obrzejrze z bliska i moze cos sie wybierze.

w spawnie matiego podoba mi sie wejscie do lobby, ale te latajace wyspy na screenach wygladaja tak sobie.

i jesli mialbym zmieniac spawn na nowy, to prawdopodobnie dopiero po nowym roku.

Wysłałem juz spawn do pobrania na PW.
#30
(01-05-2018, 16:08)M_A_T_I napisał(a):
(12-26-2017, 19:26)Cichusek napisał(a): i jesli mialbym zmieniac spawn na nowy, to prawdopodobnie dopiero po nowym roku.

Minely 5 dni od nowego roku, dlatego sie spytam: Kiedy mozna spodziewac sie nowego spawnu?

zluzuj trochę. i tak go nie zobaczysz na serwerze. będzie w swoim czasie. skoro zbudowałeś go z nudów, to czemu tak naciskasz na cichego?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości