Spawn na SkyWars.
#1
Witam.

Ostatnio sporo czasu mi sie nudzi, wiec postanowilem tak z nudow sobie pobudowac i wyszlo mi cos takiego.

Pragne zaproponowac spawn na skywars. Pomyslalem troche i doszlem do wniosku, ze obecny jest jakby od poczatkow skywars na serwerze, wiec postanowilem to zmienic. Spawn jest ogolem prosty do ogarniecia. Po za niego nie da sie wyjsc (sprawdzalem).

Spawn graczy powinien znajdowac sie na tych lampach. Wszystko co powinno sie znajdowac jest.

Nie bawilem sie z usuwaniem resztki robiac jednej wyspy, gdyz nie chcialo mi sie + nie chcialem psuc tego spawnu. Poczekalnia moze byc troche nizej (trudno zbudowac szeroka jak sie ma na superplaskim 3/4 pietra tylko).

Efekty:
UWAGA! Filmik jest juz przestarzaly, dlatego filmik usunalem z watku.

Aktualny wyglad: https://imgur.com/a/tAcUM

To na tyle. Pozdrawiam.
#2
Zakładam że dodasz później roślinki, jakieś dekoracje... Bo zamysł jest dobry, ale spawn jest dość pusty.

I co do dziury, to lepiej aby była ona wielkości 1x1, a miejsce w którym gracze będą lądowali było oznaczone wodą. Ale ogólnie nie jest źle, tylko że wszystko jest zbyt proste.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
zaczne od tego, ze moze byc tylko jedna polplytka dolaczajaca gracza do poczekalni (wlasciwie to po prostu blok na ktory ma stanac).
aktualnie na spawnie jest waski otwor (1x1) z niskim sufitem, aby gracz spadajac koniecznie postawil stope na bloku, ktory wrzuca go do gry.
reszta miejsca/polplytek jest po prostu dla ozdoby.

co do spawnu, to taki sobie.
spawn jest dosyc duzy, i niektore elementy wystroju sa mocno zasloniete, np. te wodospady to pewnie gracze tylko raz zobacza jak sie beda nudzic, bo tak to ich nawet nie widac.
trzeba daleko przebiec do dziury aby dolaczyc do gry, raczej wystarczylby znacznie mniejszy teren.
w dodatku jest taki prosty ten spawn..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Od razu przypomina mi sie spawn classica ten poprzedni ktory mi sie nie podobal ( strasznie jednolity samo drewno praktycznie)
oprocz tego no jest to dosc proste az za proste
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#5
Hmm... moim zdaniem zbyt duży jak na ''skywars'' + taki siaki prosty, drewno i drewno może by tak zmniejszyć i dodać cobla roślinność inne drewno drzewa itp
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#6
Wiec tak:
(12-24-2017, 22:30)Tails napisał(a): Zakładam że dodasz później roślinki, jakieś dekoracje... Bo zamysł jest dobry, ale spawn jest dość pusty.

I co do dziury, to lepiej aby była ona wielkości 1x1, a miejsce w którym gracze będą lądowali było oznaczone wodą. Ale ogólnie nie jest źle, tylko że wszystko jest zbyt proste.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Dlatego wlasnie dalem do 30 grudnia czas, zeby byly propozycje itp.
Roslinnosc zaraz jakas dodam, dziure tez zmienie.

(12-24-2017, 22:34)Cichusek napisał(a): spawn jest dosyc duzy, i niektore elementy wystroju sa mocno zasloniete, np. te wodospady to pewnie gracze tylko raz zobacza jak sie beda nudzic, bo tak to ich nawet nie widac.
trzeba daleko przebiec do dziury aby dolaczyc do gry, raczej wystarczylby znacznie mniejszy teren.
w dodatku jest taki prosty ten spawn..

Zaraz sproboje pomniejszyc troche ten spawn.

(12-24-2017, 23:13)KamilSiwy_xD napisał(a): Hmm... moim zdaniem zbyt duży jak na ''skywars'' + taki siaki prosty, drewno i drewno może by tak zmniejszyć i dodać cobla roślinność inne drewno drzewa itp

Cobble mi srednio na poczatku pasowal, wiec do sciezki dalem kamienne cegly jak sie nie myle. Tak jak pisalem na gorze pomniejsze zaraz spawn.
#7
Zmiany:

- Zmniejszylem lekko odleglosc spawnu graczy od poczekalni.
- Dodalem pare detali takich jak pnacza, liscie na murze oraz pajeczyny.
- Sciezka zostala lekko zmieniona w wygladzie. Teraz jest dirt, bielica, kamienne cegly oraz cobblestone.
- Poczekalnia zostala calkowicie zmieniona.

Calosc mozna zobaczyc tutaj, jak to wyglada:
https://imgur.com/a/GxsGq

Mur wyglada chaotycznie, tak wiem o tym, ale niestety przy takich scinkach nie moge tego usunac/wygladzic.
#8
Widać że pnie i liście były tworzone za pomocą worldedita. Spróbuj te liście ułożyć tak aby wyglądało jakby obrastały te pnie, bo w obecnym stanie nie wygląda to zbyt ładnie. Sad
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(12-25-2017, 15:33)Tails napisał(a): Spróbuj te liście ułożyć tak aby wyglądało jakby obrastały te pnie, bo w obecnym stanie nie wygląda to zbyt ładnie. Sad

Jezeli o to chodzilo to gotowe.


Załączone pliki Miniatury
   
#10
No dobrze, chodziarz bardziej chodziło mi o to aby te liście tak nieco obrastały te ściany z pieni. Coś w tym stylu:
[Obrazek: glicynia_chinska_slodlin_chinski_wisteria.jpg]

Jak myślisz, czy dałbyś radę jakoś to zrobić?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości