M_A_T_I
#11
Raczej nie przypominam sobie żeby komuś zbanowanemu za x-raya, usunięto kiedyś działkę... Więc dlaczego tutaj trzeba to zrobić?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
(12-05-2017, 19:44)Tails napisał(a): Raczej nie przypominam sobie żeby komuś zbanowanemu za x-raya, usunięto kiedyś działkę... Więc dlaczego tutaj trzeba to zrobić?

O to mi właśnie chodzi. Smile
#13
(12-05-2017, 19:44)Tails napisał(a): Raczej nie przypominam sobie żeby komuś zbanowanemu za x-raya, usunięto kiedyś działkę... Więc dlaczego tutaj trzeba to zrobić?

Nie umiesz zrozumieć, gracz ma bana na zawsze, wiec nie gra na serwerze i nie bedzie gral chyba ze zrobi multikonto to jakim prawem jego dzialki moga istniec??
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#14
(12-05-2017, 19:48)xLvkasz napisał(a):
(12-05-2017, 19:44)Tails napisał(a): Raczej nie przypominam sobie żeby komuś zbanowanemu za x-raya, usunięto kiedyś działkę... Więc dlaczego tutaj trzeba to zrobić?

Nie umiesz zrozumieć, gracz ma bana na zawsze, wiec nie gra na serwerze i nie bedzie gral chyba ze zrobi multikonto to jakim prawem jego dzialki moga istniec??
A takim, że co ci przeszkadzają? To teraz, trzeba je kasować, bo co? Już chyba perm jest wystarczającą karą...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Dzialki nie zostana skasowane.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#16
zastanawia mnie to: mi i riderowi usunelo dzialki ,a takiemu Kox_MarcinPL za kradziez tez wielu głów nie zkasowano ,albo Rumbur i DJintro hallo ?
"dlaczego ja".
#17
Jestem za usunieciem , ciągle są odswiezane i beda tak odswiezane az pare lat , bez sensu , wroci po banie i wszystko odzyska , a dzialki beda stac , stac , stac i stac
#18
(12-05-2017, 19:50)Tails napisał(a):
(12-05-2017, 19:48)xLvkasz napisał(a):
(12-05-2017, 19:44)Tails napisał(a): Raczej nie przypominam sobie żeby komuś zbanowanemu za x-raya, usunięto kiedyś działkę... Więc dlaczego tutaj trzeba to zrobić?

Nie umiesz zrozumieć, gracz ma bana na zawsze, wiec nie gra na serwerze i nie bedzie gral chyba ze zrobi multikonto to jakim prawem jego dzialki moga istniec??
A takim, że co ci przeszkadzają? To teraz, trzeba je kasować, bo co? Już chyba perm jest wystarczającą karą...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Akurat tutaj permy są na rok więc jak M_A_T_I wróci za ten rok to od razu będzie miał wszystkie itemy i działki, które oczywiście zdobył na cheatach...

Czyli jeśli ja na x-rayu wykopie miliony $ i będę miał to w diaxach i dostanę perma, wracam za rok i jestem bogaczem który "miał przerwę" i tak pewnie M_A_T_I będzie się tłumaczył graczom którzy go nie znają.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#19
(12-05-2017, 19:53)Thebox napisał(a): zastanawia mnie to: mi i riderowi usunelo dzialki ,a takiemu Kox_MarcinPL za kradziez tez wielu głów nie zkasowano ,albo Rumbur i DJintro hallo ?
"dlaczego ja".

Tu akurat trzeba ci przyznac racje.

Nie spamujcie juz, bo to nic nie da, a tylko mozecie narazic sie na warna
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
(12-05-2017, 19:53)Thebox napisał(a): zastanawia mnie to: mi i riderowi usunelo dzialki ,a takiemu Kox_MarcinPL za kradziez tez wielu głów nie zkasowano ,albo Rumbur i DJintro hallo ?
"dlaczego ja".

Chyba zależy za co jest ban. I kiedyś były inne kary.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości