M_A_T_I
#1
M_A_T_I Został zbanowany. Jednak jego działki nadal stoją na classicu, są odświeżane przez jego znajomych.
Trochę dziwne, żeby działki osoby zbanowanej jeszcze na dodatek na zawsze stały i stały...
Proponuję usunięcie tych działek.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Jestem za.
Wróci za rok powie że nie grał i dostanie unbana...
Odzyska swoje itemki i będzie dalej grał, czy nie powinno być tak że po permie działki danej osoby powinny być czyszczone automatycznie?
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#3
(12-05-2017, 19:24)Wyimaginowany napisał(a): Jestem za.
Wróci za rok powie że nie grał i dostanie unbana...
Odzyska swoje itemki i będzie dalej grał, czy nie powinno być tak że po permie działki danej osoby powinny być czyszczone automatycznie?

Przy okazji dobra propozycja
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
Działka jest jego i on robi z nią co chce a to że odświeżają mu ją jego znajomi to nie wasza sprawa. Smile
#5
Och ach, a działki Ridera i THEBOXa zostały zresetowane po permie, ummm... Za obrzydliwie duże kradzieże. Tutaj też powinien być reset, za obrzydliwą ilość banów oraz okłamywanie przez 3 miesiące raz po raz.

Niedostępny
#6
(12-05-2017, 19:36)Iam napisał(a): Och ach, a działki Ridera i THEBOXa zostały zresetowane po permie, ummm... Za obrzydliwie duże kradzieże. Tutaj też powinien być reset, za obrzydliwą ilość banów oraz okłamywanie przez 3 miesiące raz po raz.

Hmmmmmm po części się zgodzę ale według mnie nie powinno tak być ;p
#7
(12-05-2017, 19:37)Im Fake. napisał(a):
(12-05-2017, 19:36)Iam napisał(a): Och ach, a działki Ridera i THEBOXa zostały zresetowane po permie, ummm... Za obrzydliwie duże kradzieże. Tutaj też powinien być reset, za obrzydliwą ilość banów oraz okłamywanie przez 3 miesiące raz po raz.

Hmmmmmm po części się zgodzę ale według mnie nie powinno tak być ;p

Powiem ci tak a co jesli on te dzialki zbudowal z pomoca cheatow, za ktore dostal bana?
#8
(12-05-2017, 19:40)xLvkasz napisał(a):
(12-05-2017, 19:37)Im Fake. napisał(a):
(12-05-2017, 19:36)Iam napisał(a): Och ach, a działki Ridera i THEBOXa zostały zresetowane po permie, ummm... Za obrzydliwie duże kradzieże. Tutaj też powinien być reset, za obrzydliwą ilość banów oraz okłamywanie przez 3 miesiące raz po raz.

Hmmmmmm po części się zgodzę ale według mnie nie powinno tak być ;p

Powiem ci tak a co jesli on te dzialki zbudowal z pomoca cheatow, za ktore dostal bana?

Rozwiń swoją puentę..
#9
Co jeśli przez te X lat gry M_A_T_I grał na cheatach cały czas, ale objawił je dopiero Z miesięcy temu? O to chyba tu chodzi. Póki ktoś nie jest zgłoszony za cheaty to jest git i wszystko gra, wszystko zdobył uczciwie *powiedzmy*. Ale jak zostanie ten ktoś zgłoszony to już podejrzenia i absolutnie wszystko już mogło by być zdobyte z pomocą wspomagaczy.

Niedostępny
#10
(12-05-2017, 19:41)Im Fake. napisał(a):
(12-05-2017, 19:40)xLvkasz napisał(a):
(12-05-2017, 19:37)Im Fake. napisał(a):
(12-05-2017, 19:36)Iam napisał(a): Och ach, a działki Ridera i THEBOXa zostały zresetowane po permie, ummm... Za obrzydliwie duże kradzieże. Tutaj też powinien być reset, za obrzydliwą ilość banów oraz okłamywanie przez 3 miesiące raz po raz.

Hmmmmmm po części się zgodzę ale według mnie nie powinno tak być ;p

Powiem ci tak a co jesli on te dzialki zbudowal z pomoca cheatow, za ktore dostal bana?

Rozwiń swoją puentę..

M_A_T_I zbudował swoje działki z pomocą swoich cheatów załóżmy a dostał za nie bana. Czyli nie był uczciwy wobec innych graczy, którzy budowali/ zbierali surowce na swoje działki sami bez zadnych dodatkowych pomocy
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości